999 rezultate për

feste

Formacionet zyrtare: Juventus-Sampdoria, bardhezinjte me një fitore nisin festën e titullit Juventus mund ta festojë titullin e Serie A para tifozëve të vet, në rast se sonte fiton kundër Sampdorias. Formacion
Juventusi përgatit festën për titullin e 9-të radhazi E diela mund të jetë dita e kurorëzimit të 9-të radhazi për Juventusin në Serie A. Bardhezinjtë kanë një tjetër matc
Ndodh në Rusi, lojtarët e Zenit aksidentalisht dëmtojë trofeun gjatë festës (VIDEO) Zenit St Petersburg ka fituar Kupën e Rusisë për sezonin 2019/2020, falë fitores 1:0 ndaj FC Khimki. Gjithçka shkoi m
43 vjeçarja vdiq në Infektiv, si u infektua në një festë familjare në plazh Ditën e sotme një lajm i keq erdhi nga Infektivi. Një grua 43 vjeçare humbi jetën në luftë me COVID-19, ndërkohë që deta
Zhgënjen Juventusi, Udinese i shtyn festën e titullit (VIDEO) Juventusit e ka çuar dëm asistin e dhënë nga Interi mbrëmjen e djeshme, teksa me një fitore sot ndaj Udinezes shpalleshi
Një super festë ditëlindje, partneri urprizon Afërdia Dreshajn me urimin romantik (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Afërdita Dreshaj festoi ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar
Birra dhe verë të gazuar: Super festë në dhomën e zhveshjes të Realit (VIDEO) Reali i Madridit u shpall dje në mbërmje për herë të 34 kampion i La Liga, shkruan Albeu.com. Madrilenët festuan në m
Aspak i përfshirë, qëndrimi i Bale në festën e titullit të Real Madrid do të nervozojë tifozët (VIDEO) Marrëdhëniet e tendosura të Gareth Bale me Real Madridin dhe tifozët e klubit kanë arritur një nivel të ri ditën e enjte
Puthje e përkëdhelje me vajzën misterioze, Flori "vjedh" vëmendjen në festën e Arilenës (FOTO LAJM) Në një super festë në jug të Shqipërisë, Arilena Ara priti ditëlindjen në mesnatë në shoqërinë e miqve dhe kolegëve më t
Reali dyfishon shifrat dhe bën gati festën e madhe (VIDEO) Reali i Madridit po shkon drejt titullit. Los Blancos kanë shënuar sërish me Bezema golin e dytë dhe tashmë bëhen g
Po udhëheqin garën, LSDM nis festën (VIDEO) Kur janë numuruar rreth 72% të votave LSDM e Zaevit, udhëheq garën me 36.9 për qind të votave kundrejt koalicionit të ud
BDl nis festën në Çair, plasin fishekzjarret BDI ka nisur festën në Çair me fishekzjarre edhe pse rezultatet zyrtare ende nuk kanë dalë në këtë Zonën 1 dhe Zonën 2.
Pamje të rralla, Covid-19 ndryshon festën e Formula Uno-s. Shikoni çfarë bën Roboti (VIDEO) Koronavirusi ka ndryshuar jo vetëm mënyrën e jetesës por edhe rregullat në botën e sportit Pikërisht ky virus kishte
Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës (VIDEO) Ajka feston sot ditëlindjen dhe babi Besi me mami Xhensilën nuk mund të ishin më të lumtur. Ata kanë ndarë urimet e t
Festë në shtëpinë e Xhensilës dhe Besit, Ajka mbush dy vjeç Dy vite më parë Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre. Cifti e
Në festën e ditëlindjes së Erës, sa i kushtoi veshja Nora Istrefit (FOTO LAJM) Nora Istrefi është një ndër vajzaet e shoëbizit e cila është përmendur shpesh herë për veshet luksoze. Por në daljen
Festë e "çmendur" dhe të ftuar VIP, brenda ditëlindjes së Samanta Karavellës (FOTO LAJM) Mbrëmë Samanta Karavello festoi ditëlindjen. Për këngëtaren ishte organizuar një festë ku të ftuar ishin miqt e saj m
Roberti nuk ndahet nga familja e Norës, pjesë e super festës së Era Istrefit (FOTO LAJM) Era Istrefi festoi datëlindjen më 4 korrik, por festa për të duket se nuk ka ndalur ende. Nora ka menduar ta surprizojë
Për herë të parë, Ilva Tare publikon foto nga gëzimi familjar (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Ilva Tare për herë të parë ka publukuar një foto ku shfaqet mes dy fëmijëve dhe bashkëshortit të saj
Haradinaj: 4 Korriku është bërë ditë feste edhe për shqiptarët Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës në 244 vjetorin