999 rezultate për

feste

Brenda ditëlindjes gjigante të Kiara Titos, nuk mungoi as Butrint Imeri (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e kaluar Kiara Tito ka festuar 25-vjetorin e saj në një festë mes miqsh e njerëzve më të dashur. E veshur me fu
Brenda festës më të veçantë, Gigi surprizon kështu babai Zayn për ditëlindje (FOTO LAJM) Sigurisht që Gigi Hadid bëri më shumë sesa thjesht një urim publik në Instagram për partnerin e saj Zayn Malik për ta bë
E bija feston 5-vjetorin, Lyrical Son i organizon festën e veçantë (FOTO LAJM) Reperi i njohur Lyrical Son është baba i dy vajzave, me të shoqen Gresa. Dyshja gëzojnë një martesë shumë të lumtur dhe
Festë e "çmendur" në Shkodër pas fitores me Teutën (VIDEO) Vllaznia ka marrë një tjetër fitore të rëndësishme, teksa ka mposhtur me rezultatin 1-0 Teutën, duke i shkaktuar këtyre
Zbulohen super modelet e ftuara nga Neymar për festën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Mega festa që Neymar organizoi për në fund të vitit ka ngritur shumë kritika, shkruan Albeu.com Prokurori i Rio në Br
Aurela zbulon si po e feston Basha festën, poston foton familjare (FOTO LAJM) Bashkëshortja e kreut të Partisë Demokratike, Aurela Basha uron gjithë shqiptarët me rastin e festës së ndërrimit të vit
Manastirliu uron mjekët tek Shefqet Ndroqi: E di që për ju nuk ka festë "Me zemër të gjithë do të jemi së bashku, duke uruar më të mirën për vitin që ne na pret..." Ministrja e Shëndetësisë
Neymar bën "çmendurinë" e radhës, organizon një festë 6 ditore me 500 të ftuar në mes të pandemisë I dëmtuar në një ndeshje ndaj Lionit, Neymar nuk mundi të luante në ndeshjet e fundit të vitit me skuadrën e PSG-së.
Felipe Melo harron të shkuarën, shpërthen në festë për humbjen ndaj Fiorentinës (VIDEO) Juventusi bëri surprizën e madhe në Seria A duke humbur në shifrat 0-3 ndaj Fiorentinës, për të marrë disfatën e parë në
Lanë armët e festuan, si Krishtlindja zbuti ushtarët në Luftën e parë Botërore Si çdo festë tjetër, edhe kjo e Krishtlindjeve është një festë e veçantë dhe të tillë e bën fakti se ajo përjetohet nga
"Kush nuk kërcen është tifoz i Juves": Fiorentina, çfarë feste me tifozët (VIDEO) Juventus-Fiorentina ishte ndeshja që mbaroi me shumë polemika për shkak të gjykmit të arbitrit. Menjëherë pas fitores
I shkaktuan humbjen e parë Juves, festë e çmendur e Ribery (VIDEO) Fiorentina mori një fitore të thellë 3-0 ndaj Juventusit në Serie A. Në fund të ndeshjes pati një festë të madhe në d
23-vjetori magjik i Kidës, brenda festës gjigante të ditëlindjes së këngëtares (FOTO LAJM) Kida feston sot përvjetorin e 23-të. Këngëtarja e njohur ka postuar pas mesnate në rrjetet sociale një foto ku duket mja
Super festë për ditëlindjen e reperes, mami i Taynës e "djeg" me kërcimin (VIDEO) Reperja e njohur Tayna ka festuar sot 24-vjetorin e saj të lindjes. Që në mesnatë, Tayna ka organizuar një super fest
Shpërthen Vllaznia, ndëshkohet Partizani (VIDEO) Vllaznia ka gjetur golin ndaj Partizanit në “Loro Boriçi”, në një ndeshje të mbyllur, jo me shumë raste, po ku kuqeblutë
Festë gjigante për ditëlindjen e Melisës, kush nga vajzat e "Përputhen" mungoi (FOTO LAJM) Melisa është prurja më e re në "Përputhen", por nuk bënë ndonjë ndryshim me vajzat e vjetra të emisionit përa i përket z
Danezi nuk iu bashkua festës së ekipit, Conte: Kam raport shumë të mirë me Eriksen Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka insistuar se ka raporte të mira me mesfushorin, Christian Eriksen, pavarësisht zër
SHBA shënon rekord viktimash nga koronavirusi Koronavirusi vijon të përhapet me ritme të shpejta në SHBA. Mësohet se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 2,733 perso
Festën e golit ia dedikoi Maradonës, ky është dënimi i Komisionit për Leo Messin Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi u dënua me 600 euro nga Komisioni për kartonin e verdhë që mori në ndeshjen e fundit
Kush është miku që spiunoi për festën? Rita Ora merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Rita Ora ka nisur një hetim për të zbuluar kush e “spiunoi” për festën e saj të 30-vjetorit, të cilën e organizoi gjatë