999 rezultate për

festa

10 modele flokësh për festa që mund të bëhen sa hap e mbyll sytë (FOTO LAJM) Festat janë periudha më e bukur e fundvitit! Dhe ndërkohë që i presim, le të mendojmë pak për look-un tonë festiv, ve
Festa kombëtare në Greqi, krijohen radhë 1 km në doganën e Kapshticës Radhë të gjata automjetesh janë krijuar në doganën e Kapshticës për shkak të problemeve në sistem. Sipas mediave informa
Cilat ngjyra për thonjtë mund të përdorim në këtë sezon para-festave? (FOTO LAJM) Edhe pse i ftohti ka ardhur jemi akoma pak larg të kuqes së gjakut, tipike për festa. Pra, duhet diçka para-festive.
Mund të quhet edhe festa e shqiptarëve: Sot, Dita Ndërkombëtare e Kafesë E gjithë bota sot feston Ditën Ndërkombëtare të Kafesë. Duket si shaka, por jo nuk është e tillë. Festimi i kësaj di
Nga festa e çmendur e Ronelës për ditëlindje s'keni parë akoma si e dogji Zerka (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padiskutim një ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme shqiptare. Ajo numëron shumë vite në
Modelja seksi shqiptare pjesë e festave dhe videove të çmendura të Dan Bilzerian (VIDEO) Dan Bilzerian është një ndër meshkujt më të ndjekur në Instagram, i cili njihet në të gjithë botën për jetën e shfrenuar
"I ftuari special", Krenari nuk mund të mungonte në super ditëlindjen e Luanës (VIDEO) Ditën e sotme, moderatorja Luana Vjollca ka festuar 28-vjetorin e saj të lindjes. Disa orë më parë ajo i surprizoi të
Hyrja 1 000 euro: Brenda vilave të festave luksoze me drogë dhe seks pa kufi në Mikonos (FOTO LAJM) Ishulli Mikonos në Greqi njihet për jetën e shfrenuar që bëjnë turistët e huaj dhe bëhet hit në mediat botërore gjatë st
DETAJE/ Tifozët e Partizanit nga festa në tmerr, autobusi ku po udhëtonin shkrumbohet nga flakët Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit
Festa e lakrorit në Korçë Lakrori me dy petë i pjekur në saç, një prej gatimeve më të veçanta të zonës së Korçës, për të 12-in vit radhazi është o
PSG fitoi Superkupën, Mbappe largon me forcë Neymarin nga festa e klubit (VIDEO) PSG ka fituar sot Superkupën e Francës duke mposhtur Rennes 2:1. Golat për Parisin i shënuan Mbappe dhe Di Maria, ndë
Pamjet më të bukura nga festa e mrekullueshme e Ajkës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, me rastin e 1-vjetorit të vogëlushes së Xhensilës dhe Bes Kallakut, çifti organizoi një super festë k
Festa e SHBA, Lulzim Basha mbërrin bashkë me Besnik Mustafaj Ambasada amerikane në Tiranë kremton Festën Kombëtare të Amerikës. Kreu i opozitës Lulzim Basha është parë të mbërrij
“Mes orgjive e drogës, sheikët shpenzojnë 65 mijë £ për një vajzë” Një rrëfim tronditës është bërë nga një i ri, që punonte si ndërmjetës i vajzave që shkonin me sheikët arabë. Për “The S
Festat me alkol po dalin nga moda, trendi i ri është Sobrietá Të rinjtë nën 25 vjeç janë ndërgjegjësuar se humbja e kontrollit për shkak të alkoolit mund të shkaktojë probleme ose t’
Dele Alli u "kthye" nga vdekja në Greqi (FOTO LAJM) Festat e zhurmshme dhe ekskluzive, në ishullin e Mikonos, tërheqin yje të sportit dhe shoubizit anembanë globit dhe thua
Festa e Kupës, Bashkia Kukës merr vendimin ekstrem Që jemi vendi i çudirave dihet tashmë, por që të anullojmë një festë që gëzon të gjithë duket absurde. Me një vendim të
Çmenden të rinjtë në plazhet greke, festa me alkool dhe krejtësisht lakuriq (FOTO LAJM) Disa të rinj kanë vendosur të pushojnë në plazhet greke në mënyrën më të çmendur. Nën shoqërinë e alkkolit dhe pothuajse
Festa e çmendur e të rinjve, festivali "Parklife" tërbon britanikët (FOTO LAJM) Veshjet të “frikshme” në ditën e dytë të festivalit “Parklife”, ndërkohë që dielli shkëlqen në Manchester, Angli. Rre
Festa e Bajramit, Basha uron besimtarët: Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjet tuaja Kreu i Opozitës Lulzim Basha uron besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit dhe mbylljes së muajit të sh