999 rezultate për

festa

"Me urdhër të Amelisë", Miriami dhe Albani sjellin kartolinën më të ëmbël të festave (FOTO LAJM) Edhe pak ditë na ndajnë nga festat e fundvitit dhe atmosfera e tyre po ndihet kudo. Të shumtë janë personat që ndjesi
E PADËGJUAR/ Çifti i dashuruar pas festave të fundvitit, dekorojnë shtëpinë me 350 pemë (FOTO LAJM) Ky çift ka zbukuruar banesën me plot 350 pemë këtë fundvit. Të gjitha të zbukuruara dhe të ndriçuara, asnjë e njëjtë me
Dieta e vetme që ju sjell në formë para festave të fundvitit! Festa e Krishtlindjeve është gjithmonë edhe një sforcim përsa i përket ushqimit, mes drekave në familje, darkave festive
Studim: Pse filmat e Krishtlindjes janë kaq të njohura Filmat e Krishtlindjes janë ngulitur fortë në mendjen e njerëzve përgjatë festave të fundvitit. New York Times raporton
10 filma që duhen parë gjatë festave Pushimet e dimrit janë në prag. Asgjë s’të bën më të lumtur se ndjesia që të jep shtëpia e ngrohtë gjatë periudhës së fe
4 ide të minutës së fundit për të veshur gjatë festave! (FOTO LAJM) Për disa prej nesh, sezoni i festave të Dhjetorit, ashtu si dasmat në verë, kthehen në një stres, pasi problemi më i ma
"Princeshë akulli", vajza e Inis Gjonit mahnit rrjetin (VIDEO) Periudha e festave është ideale për të bërë edhe fotografi të bukura në sfonde festive e plot shkëlqim. Fëmijët, gjithmo
Prapaskenat e festave të Gigi Hadid me VIP-at më të njohur (FOTO LAJM) Gigi Hadid pëlqen t’u tregojë herë pas here fansave prapaskenat e jetës luksoze që ajo bën me VIP-a të ndryshëm, që nga
Liberalizimi i vizave "dhuratë" për festat e fundvitit? Festat e fundvitit po afrohen e bashkë me këtë edhe data e premtuar për liberalizimin e vizave. Dita e krishtlindjeve
Tirana dhe Durrësi do zbukurohen për festa, Rama: Të rikthehet jeta Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm, në mbledhjen e qeverisë për situatën post tërmetit, kërkoi që Tirana dhe Durrës
Ndriçohet Prishtina për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Prishtina ka ndezur dritat për festat e fundvitit. Në kryeqendrën e Kosovës, Prishtinën, ka filluar atmosfera festive.
Në ditë festash u gjunjëzuam në zi, 7 familjet që u shuan nga tërmeti Tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit u kthye në një tragjedi për Shqipërinë. Në ditë që duhet të festonte, vendi u gjunjë
Patriotizimi i "Migjenit", për festa çmimet sa trefishi i të tjerëve (FOTO LAJM) Nëse e keni lënë një biletë për në minutën e fundit për në Itali për në ditët e festave, kompania shqiptare ajrore, “Air
Ky dimër është i fustaneve, 5 tipet që do mbizotërojnë periudhën e festave (FOTO LAJM) Pyetjet rreth stilit tashmë do të kenë përgjigje më të thjeshta, dimri i 2020 i ka vënë vulën tendencave të reja dhe më
6 aksesorët për flokët që ju duhen patjetër për look-un e festave (FOTO LAJM) Jemi në gjysmën e muajit nëntor dhe sezoni i festave po afron gjithnjë e më shumë! E dimë që ende nuk e keni bërë zgj
Mohoi skandalin, Princit i dalin fotografitë me vajzat e reja (FOTO LAJM) Djali i mbretëreshës, princi Endrju, është akuzuar nga një prej vajzave se ka kryer orgji me pedofilin Xhefri Epstein dh
Po afrohen festat, 6 veshje perfekte për darkën e fundvitit Kemi hyrë zyrtarisht në sezonin e festave dhe veç rregullimit të pemës apo vendosjes së dritave është koha ta tregojmë a
Rrethuar nga vajza s*ksi dhe i "çmendur" pas festave, kush është kandidati për president i SHBA-ve (FOTO LAJM) Në zgjedhjet presidenciale të 2024-s në Amerikë, reperi Kanye West pretendon të kandidojë për president. Ndërkohë, n
Të vrarë dhe të plagosur, festa e Halloween-it në SHBA kthehet në "luftë" Të paktën katër persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë plagosur në një festë Halloween-i në afërsi të San Fran
Xhama të thyer dhe gjuajtje me vezë, çfarë la pas festa e "Halloween" (FOTO LAJM) Atmosfera e festës së Halloween nuk ka kaluar pa incidente të vogla. Një i tillë është shënuar në Prishtinë ku një au