999 rezultate për

festa

Mposhti Covid-19, Lei Kraja shndërrohet në ikonën seksi të festat të fundvitit (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Lei Kraja, zbuloi disa javë më parë se ishte infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye u detyrua ta
Festat erdhën herët, i dashuri 19 vite më i ri zbulon dhuratën nga Adriana Matoshi (FOTO LAJM) Para disa javësh u zbulua lidhja e aktores shqiptare, Adriana Matoshi, me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Adrian
Londra e mbyllur për festa, Boris Johnson i shqetësuar nga situata me COVID-19 Për Londrën dhe një pjesë të madhe të jug-lindjes së Anglisë Krishtlindjet do të kalojnë me masa të shtrënguara kufizues
A do të ketë ndryshim të orës policore gjatë festave? Përgjigjet specialistja e ISHP Specialistja e ISHP dhe anëtarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve Eugena Tomini, ka komentuar ecurinë e pandemisë Covid-
Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja kufizuese në Maqedoni Në Maqedoninë e Veriut prej sot hyjnë në fuqi masat anti-COVID-19 të miratuara nga ana e Qeverisë. Me masat që do të
Shpërblimi i pensionistëve për festat e fundvitit, cilat kategori përfitojnë Pas miratimit të shpërblimit të pensionistëve nga ana e qeverisë, drejtori i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Astrit H
OBSH thirrje në prag të festave: Mbani maska edhe gjatë takimeve familjare Organizata Botërore e Shëndetësisë u është lutur familjeve që të mbajnë maska dhe të respektojnë distancimin social, në
Brenda shtëpisë së Besit dhe Xhensilës, festat nuk mund të ishin më perfekte (FOTO&VIDEO) Festat kanë ardhur në shtëpinë e Besit, Xhensilës dhe Ajkës dhe ambienti i tyre është mbushur me drita e ngrohtësi! E
U ekzekutua sot, nipi i ushtarit të Met Kananit erdhi për festat të takonte nënën Ende nuk ka asnjë të arrestuar për vrasjen e Anton Kelit mbrëmjen e sotme në Rrëshen. Policia ka rrethuar vendin e ngjar
Dukuria e rrallë pas 400 vitesh, Saturni dhe Jupiteri japin "puthjen" e festave Më 21 Dhjetor, planetët do të rreshtohen, duke u shfaqur më afër seç kanë qenë që nga mesjeta, në atë që duhet “Puthja e
Rama jep lajmin e keq: Punonjësit e administratës nuk përfitojnë shpërblim për festa Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka bërë me dije se administrata nuk do të ketë shpërblime për festat e fundvitit.
Italia merr masa më të rrepta gjatë festave të fundvitit Kryeminsitri Italian, Giuseppe Conte, tha se vendi duhet të shmangi “me çdo kush” goditjen nga një valë e tretë e korona
Super festë për ditëlindjen e reperes, mami i Taynës e "djeg" me kërcimin (VIDEO) Reperja e njohur Tayna ka festuar sot 24-vjetorin e saj të lindjes. Që në mesnatë, Tayna ka organizuar një super fest
Festat dhe Covid-19: A rrezikojmë një shtim infeksionesh pas përfundimit të tyre? Duke qenë se festat janë në prag dhe grumbullimi i njerëzve deri diku është i pamundur, frika e radhës është: "Ç'do të n
Me rastin e festave, Almeda tregon atmosferën brenda shtëpisë së saj dhe Tolgahan (FOTO LAJM) Almeda Abazi ka zbuluar se tashmë atmosfera e festave po ndihet edhe në shtëpinë e saj. Bukuroshja shqiptare ka gjetu
I keni bërë çdo fundvit, mësoni çfarë nuk duhet dhuruar për festa Të bësh një dhuratë për një person special, shpesh herë është e vështirë. Por ka disa dhurata që nuk duhet t’i bëni për
Flet Alimehmeti: A do goditet vendi nga një valë e tretë e COVID pas festave Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti, ndërsa foli për situatën e koronavriusit në vend, tha se nuk ka mjaftueshëm testi
Festat mbërritën edhe te modelja, Kendall Jenner zbuloi pamje nga super shtëpia (FOTO LAJM) Tashmë në prag të Krishtlindjes, shumë njerëz kanë zbukuruar shtëpitë në mënyrë që të ndjejnë atmosferën festive në këtë
Atmosferë magjike festash, brenda shtëpisë së Ronaldos dhe Georginës (FOTO LAJM) Këtë vit të gjithë kemi nevojë për festë, drita e ngjyrë, pas një periudhe të vështirë që po kalon gjithë bota. Tashm
Jetoni larg njerëzve që doni? Disa këshilla për të mos i përjetuar keq festat Bota është ende para një pasigurie të madhe dhe pritja bëhet më e madhe. Biletat e avionit janë gjëja më e rrallë që mun