999 rezultate për

festa

E kuqe festash, si të visheni me këtë ngjyrë sipas të famshmeve shqiptare (FOTO LAJM) Në fundvit ngjyra e kuqe ka një tjetër rëndësi. Ajo na bën të ndjejmë festën, dritat dhe emocionin e fundvitit. P
Sa shumë qenka rritur: Bieta pozon me Kroi Art dhe vajzën e Dudushit për festa (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo ka vendosur që këtë fundvit të realizojë një set fotografik me djali
"Duhet të rrëfehem", me anë të një video live Rama jep mesazhin për festat e fundvitit (VIDEO) Kanë mbetur shumë pak orë nga përfundimi i vitit 2019, dhe kryeministri Edi Rama ka zgjedhur këto momente për të bërë bi
E kuqe dhe jeshile? Historia që fshihet pas ngjyrës së festave Nuk është se një ditë, ngjyra e kuqe dhe e gjelbër u shpallën ngjyrat e Krishtlindjeve. Ka një histori të gjatë dhe
Filmat e rinj, premierë për festat e fundvitit Ka më shumë se “Star Wars” dhe “Frozen 2” për fëmijët në këto ditë festash, pasi “20 Century” ka vendosur të shfaqë prem
Erjona Sulejmani shfaqet seksi për festat e fundvitit në Abu Dabi (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me fotot e saj joshëse. Ajo së fundmi ka vendosur që t’i kaloj
Jo vetëm fustane në festat e fundvitit, këto janë veshjet që do t'ju bëjnë të shkëlqeni (FOTO LAJM) Nëse ende nuk e keni gjetur se çfarë do të vishni në natën e ndërrimit të viteve, në festën e punës apo në festa të tjer
Ish-deputeti shqiptar fejon djalin, pamjet nga festa (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u bë e ditur në media se është fejuar djali i kryetarit të Komunës së Drenasit dhe ish-deputetit të Kuv
Festat kthejnë në atdhe 250 mijë emigrantë, rradhë të gjata në Kapshticë dhe Kakavijë (VIDEO) Emingrantët kanë zgjedhur ti festojnë festat e fundvitit pranë të dashurve të tyre. Përgjatë kësaj jave, policia njofton
Rriten çmimet në prag festash, pensionistët: Të papërballueshme (VIDEO) Qytetarët e Tiranës ditët e fundit kanë shpenzuar më shumë lekë për blerjen e të njëtave produkte të shportës. Nga një v
Këngëtarja shqiptare e surprizuar, Kim Kardashian i bën dhuratë me rastin e festave (FOTO LAJM) Me rastin e festave të fundvitit, Kim Kardashian ka shpërndarë dhurata për VIP-at e një prej këngëtareve që mori dhuratë
Si të jemi në formë perfekte trupore edhe gjatë festave! Nga një mëngjes i shëndetshëm dhe i lehtë në mëngjes festash gjatë Krishtlindjeve apo Vitit të Ri! E pamundur që të jesh
Mos i bëni këtë vit, këto dhurata nuk sugjerohen për festat e fundvitit Të bësh një dhuratë për një person special, shpesh herë është e vështirë. Por për t’ua bërë më të lehtë këtë gjë, ne po
Për yllin e Realit nuk ka pushim as për festa (VIDEO) Asensio vazhdon të punojë shumë që të rikthehet në fushë sa më parë, ndoshta në mars për ta ndihmuar Realin me objektiva
Fluks në doganën e Kapshticës, festat kthejnë emigrantët në vendlindje Pika doganore e Kapshticës gjatë orëve të fundit ka pasur një fluks të shtuar të emigrantëve. Duke qenë se nata e Vit
Nga minus 6 deri në 10 gradë! Si do të jetë moti për festat në Shqipëri Ditë të ftohta por me diell pritet të jetë moti për festat e fundvitit. Rënia e temperaturave është ndjerë që në fillimi
Rriten çmimet për festa, qytetarët: Mos e pyet më! 20 deri në 50 lekë janë rritur çmimet për produktet ushqimore, kryesisht tek frutat dhe perimet. Kjo luhatje e çmimeve n
Si të visheni për natën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Nata e Vitit të Ri padyshim që është një nga netët që njerëzit e presin me shumë gëzim. Ama dilema e përzgjedhjes së
Moderatorja dedikim bashkëshortit: Më në fund bashkë, prej vitesh kalonim larg (FOTO LAJM) Nëse për disa në fundvit ka vetëm festa, për disa të tjerë ka vetëm punë. Në mënyrë të veçantë, këngëtarët bashkë me
I dashuri biznesmen llaston Genta Ismajlin me super dhurata për festa (FOTO LAJM) Këngëtarja Genta Ismajli ka bërë së fundmi publike lidhjen e saj të dashurisë me një biznesmen turk, i cili madje i ka p