999 rezultate për

festa

Letra e këtij djali për nënën e tij do t'ju përlotë: Më ndihmoni t'a bëj të lumtur! Festat e fundvitit të kujtojnë gjithmonë familjen, dashurinë, përqafimet e ngrohta dhe dhuratat e "Babagjyshit". Pav
Festat e fundvitit, periudhë e gabuar për t’u njohur me prindërit e njëri-tjetrit Në përgjithësi shumë çifte priren që gjatë festave të fundvitit t’i prezantojnë prindërit e tyre me partnerët. Por, p
A e dimë kuptimin e festave të fundvitit? Momentet e bukura janë ato që ngjyrosin kujtimet në çdo fazë të jetës sonë. Për ju, prindër, që nuk jeni të sigurt në
Festat e fundvitit, rekomandime për qytetarët Në mënyrë të matur të përdoren pije alkoolike që të mos ketë helmime nga alkooli, rrahje dhe aksidente rrugore, rekomand
Modelja amerikane zhvishet për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Juli Anne është një nga modelet më të njohura të pozimit me të brendshme. Së fundi, modelja ka realizuar një set mja
Rudina Magjistari rrëfen arsyen pse nuk do ta shohim nuse E ftuar në Thumb, Rudina ka rrëfyer si rrallëherë arsyen pse nuk do të bënte kurrë dasmë, dhe sesi po i presin festat n
Pas festave ndiqni këtë dietë dhe do të humbisni 5 kg për 3 ditë Në këto ditë festash të gjithë abuzojnë me ushqimet, por që nga janari duhet të filloni t’i hiqni kilogramët e tepërt që
Letra e këtij djali për nënën e tij do t'ju përlotë: Më ndihmoni t'a bëj të lumtur! Festat e fundvitit të kujtojnë gjithmonë familjen, dashurinë, përqafimet e ngrohta dhe dhuratat e "Babagjyshit". Pav
Shqiptari blen një çokollatë për festa por tmerrohet nga ajo që sheh Janë bërë të zakonshme në tregjet kosovare hasja e produkteve të dyshimta. Një e tillë është edhe kjo çokollatë me em
Kujdes për festa! Ja ushqimet dhe pijet që ju shëndoshin dhe sëmurin Ndërkohë që kanë mbetur vetëm disa orë nga festa e Vitit të Ri, secili prej nesh po mendon për darkën e bollshme dhe pij
Maqedonia ndalon përdorimin e fishekzjarreve Në vigjilje të festave të fundvitit, Ministria e Punëve të Brendshme apelon deri te qytetarët që të mos përdorin kapsoll
Shqetësime për sulme seksuale, festa e Vitit të Ri në Berlin do të ketë siguri për gra Organizatorët e festës së Vitit të Ri në Berlin do të krijojnë një “zonë të sigurt” për gratë, për herë të parë. Masa
ISIS publikon kërcënim në shqip: Qëndroni larg prej këtej pasi do të sulmojmë Organizata terroriste ISIS, në kanalin e saj në gjuhën shqipe, ka shpërndarë edhe një kërcënim të radhës, duke i lutur m
Partizani uron festat e fundvitit (VIDEO) Disa nga lojtarët e Partizani si Batha, Hoxha dhe Progni ka dhënë urimet e tyre për tifozët e kuq. Ndonëse është bër
Si të luftoni trishtimin e festave Jo për të gjithë periudha e festave të fund vitit është një çast lumturie. Përkundrazi, pikërisht në këtë periudhë të vi
Kritikohet ashpër nga fansat, Kim Kardashian fshin të gjitha fotot e festave Seti fotografik familjar i quajtur ‘kartolina e Krishtlindjes’ ka marrë kritika të ashpra nga fansat dhe ndjekësit e saj
Zbrazet Tirana, pasunarët arratisen jashtë për festa Edhe pak orë na ndan nga ndërrimi i viteve dhe shumëkush e ka zgjedhur se ku do e kalojë atë. Disa do të argëtohen, t
Si të luftoni trishtimin e festave Jo për të gjithë periudha e festave të fund vitit është një çast lumturie. Përkundrazi, pikërisht në këtë periudhë të vi
3 ditë nga Viti i Ri, Rama kujtohet për shtresat në nevojë (VIDEO) Ndërkohë që kanë mbetur vetëm pak ditë nga festa e vitit të Ri, kryeministri Edi Rama ka një mesazh për njerëzit në nevo
Fëmijët e Michael Jackson pozojnë së bashku për festa Dy fëmijët më të rritur të të ndjerit, mbretit të pop-it Michael Jackson shpreshherë janë në vëmendjen e medias edhe për