999 rezultate për

festa

Martohet moderatorja Jona Spahiu, pamjet nga festa (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i
Brenda festës së beqarisë së Jona Spahiut (FOTO LAJM) Jona Spahiu prej vitesh është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo tashmë pret të bëhet nënë dhe ka lënë
Çfarë po ndodh në Real? Valë largimesh, ja lojtarët që do largohen Real Madrid u shpall kampion i Europës duke mundur në finalen e Kievit Liverpoolin me rezultanin 3-1. Fitimit të trofeut
Festa e çmendur e tifozit arab pas kualifikimit të Interit në Champions (VIDEO) Kualifikimi i Interit në ndeshjen e fundit në Seria A, pas një fitore dramatike 2-3 ndaj Lazios, ka sjellë gëzim të pama
Festa e stilistit të njohur, si u veshën VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Me ardhjen në jetë të vajzës së stilistit të VIP-ave Valdrin Sahitit dhe Edita Ramadanit, është organizuar një festë.
Festa e çmendur e tifozit të Interit pas kualifikimit në Champions League (VIDEO) Kualifikimi i Interit në ndeshjen e fundit në Seria A, pas një fitore dramatike 2-3 ndaj Lacios, ka sjellë gëzim të pama
Dy martohen me mijëra tërbohen (FOTO LAJM) Dasma mbretërore mes princit Harry dhe Meghan Markle pati një vëmendje të jashtëzakonshme, ku sigurisht që britanikët is
Nipi i Bamir Topit dhe Luan Bregasit mbush 1 vjeç, festa e realizuar deri në detaje (FOTO LAJM) Duket se dita e djeshme për Bamir Topin ishte e veçantë. Nipi i ish-Presidentit Bamir Topi, Etian ka mbushur 1 vjeç.
U shpall kampion, festa e çmendur e Juventusit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Juventusi arriti të siguronte matematikisht titullin e shtatë radhazi mbrëmjen e sotme, ku i mjaftoi edhe një pikë pas b
Ndalohen tupanat, s'ka më festa në gjinekologji Zyra e Drejtorit të SHSKUK-së ka deklaruar se është kërkuar që të ndalohet festa me tupan e valle para Klinikës së Gjine
Festa e çmendur e Barcelonës në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Barcelona tashmë e ka nisur festën për fitimin e titullit kampion në Spanjë Barcelona e mposhti në transfertë me rezu
Festa e çmendur e Napolit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Një pikë, kaq është diferenca në Serie A mes vendit të parë dhe të dytë, pas fitores së madhe të Napolit sonte në “Allia
PSV Eindohven turpëron Ajaxin dhe fiton titullin kampion (FOTO LAJM) PSV Eindohven ka mposhtur 3-0 skuadrën e Ajaxit dhe u shpall matematikisht kampion, 3 javë para fundit të kampionatit.
Rikthehen në Superiore, kjo është festa e Kastriotit (VIDEO) Kastrioti rikthehet sërish në elitë pas katër sezonesh në Kategorinë e Parë. Krutanët ngjiten në Superiore pas një s
Festa e lojtarëve të Realit pas ndeshje (VIDEO) Reali i Madridit eleminoi Juventus mbrëmë në minutën e 97 ku Ronaldo finalizoi në portë penalltinë e fituar me shuëm pol
Lojtarët e Romës festojnë si të çmendur kualifikimin në dhomën e zhveshjes (VIDEO) Roma mbrëmjen e djeshme fitoi binshëm dhe mjaftueshëm me Barcelonën 3-0, një gjë kjo sa e pabesueshme aq edhe e mrekullu
Festa madhështore e ditëlindjes, çmimi marramendës i veshjes së Xhensilës Dita e djeshme ka qenë një ditë shumë e rëndësishme për Xhensilën. Ajo ka mbushur 25 vjec, ndërkohë që pret edhe një
Festa dhe dhuratat luksoze, Xhensilën s’e lënë rehat as për ditëlindje Xhensila Myrtezaj ka festuar një ditëlindje përrallore ditën e djeshme. Ajo ka mbushur 25 vite dhe bashkëshorti i saj
Zyrtarët në Kosovë kënaqen me pushime Nëse një festë zyrtare në Kosovë i bie ditën e shtunë ose të diel, pushimi bartet të hënën. Të gjitha institucionet e
Torino fitoi mbas 24 vitesh ndaj Interit, festa e vogëlushit bën xhiros e botës (VIDEO) Torino arriti sot pas 24 vitesh të fitonte një ndeshje në fushën e saj kundër Interit të Luciano Spallettit. Skuadra