999 rezultate për

festa

Festa e çmendur e lojtarëve te PSG-së pas humbjes ndaj Dortmund, reagon Tuchel (VIDEO) Video e lojtarëve të PSG0-së duke festuar në orën e para të mengjesit të së premtes vetëm pak ditë pas humbjes ndaj Dort
Festa nuk ndalet te Atletico, lojtarët festojnë edhe gjatë stërvitjes (VIDEO) Lumturia e mbrëmshme shkaku i fitores kundër Liverpoolit nuk është larguar ende nga zemrat e mendjet e lojtarëve të Atle
Këngëtarët shqiptar të frymëzuar nga festa e dashurisë, 6 këngët që u publikuan dje (VIDEO) Dje në ditën e Shën Valentinit, jo pak këngëtarë menduan të publikojnë projektet e tyre muzikore. Plot gjashtë këngë das
Dalin fotot nga festa, Veliaj i ftohur me Ramën por i rregullon jakën Kodhelit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Tirana festoi 100 vjetorin si kryeqytet i Shqipërisë. Një pritje e madhe u organizuar nga kryebashkiak
Ndoshta e keni humbur, kjo është festa e presidentit të Interit pas fitores në "derbi" (VIDEO) Steven Zhang nuk njeh humbje në kampionat në derbi që kur ka ardhur në krye të Interit dhe fitoret janë kthyer të zakons
Shoqet e klasës së Tahirit, ministret e Ramës i bashkon festa e maturës '98 (FOTO LAJM) Matura e vitit 1998 e gjimnazit "Sami Frashëri" është mbledhur pas shumë vitesh duke festuar së bashku, nnë një hotel të
Brenda festës së madhe të McGregor pas fitores ndaj Donald Cerrone (VIDEO) Conor McGregorit i kanë mjaftuar vetëm 40 sekonda që të fitonte ndaj Donald Cerrones në duelin e zhvilluar në kuadër të
Festa e Real Madridit në dhomat e zhveshjes pas triumfit në Superkupë (VIDEO) Lojtarët e Real Madridit ishin shumë të lumtur teksa u kthyen në zhveshtoren e tyre në stadiumin King Abdullah Sports Ci
Për t’u marrë shembull! Zaimina heq pemën e festave me vajzën e bashkëshortit (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari rreth një vit më parë përjetoi një nga gëzimet më të mëdha në jetë. Ajo
WhatsApp shënon rekord të ri, sa mesazhe u dërguan gjatë festave WhatsApp ka thyer rekordin! Ai është tashmë një nga aplikacionet më të shkarkuara në botë, dhe sikur të mos mjaftonte
Dy çajrat që pastrojnë trupin pas festave Ushqimet e rënda pas festave të fundvitit e rëndojnë trupin së tepërmi me toksina dhe përtej shijes që tundon, krijojnë
Kur është data e duhur për të hequr dekorimet e festave nga shtëpia A kani dëgjuar që shumë njerëz nuk i heqin fare, gjatë gjithë vitit, zbukurimet e festave të Krishtlinjdes dhe Vitit të
Dieta 3-ditore pas festave që ju rikthen në formë Nuk duam t’ju pyesim sa keni ngrënë për festa, mjafton të spiunojmë pak frigoriferin për ta marrë vesh. Nata e Vitit të
Fluks në pikat kufitare, emigrantët largohen nga vendi pas festave Pasi kaluan festat e fundvitit pranë familjarëve, emigrantët po kthehehn në vendet e tyre ku punojnë dhe jetojnë. Sip
Dieta e Ushtrisë pas festave të fundvitit: Humbisni 5 kg për 3 ditë! Deri më sot, mund të keni dëgjuar rreth shumë dietave e mund të keni ndjekur shumë të tilla, por e sigurt që për Dietën
Dhurata më e bukur për festa, gazetarja e njohur në pritje të ëmbël Gazetarja e njohur Rudina Demneri, e njohur gjerësisht edhe si Paloma, së fundmi ka dhënë një lajm të bukur për të gjith
Pogradeci pa drita, keto festa i gëzojnë me qirinj Ngarkesa në rrjet për shkak të përgatitjes për festa por edhe motit të ftohtë ka lënë Pogradecin pa energji elektrike.
Flor Binaj uron festat, urimi i tij i jep forcë Shqipërisë Teksa pak orë na ndajnë nga ndërrimi i vitëeve, aktori i njohur i humorit Florian Binaj ka bërë një urim të veccantë.
Do të qëndroni në shtëpi? Një listë me filma për t’u parë këtë fundvit 10. The Intouchables – I shkruar dhe drejtuar nga dyshja Olivier Nakache dhe Eric Toledano, “The Intouchables”, është nj
Do të qëndroni në shtëpi? Një listë me filma për t’u parë këtë fundvit 10. The Intouchables – I shkruar dhe drejtuar nga dyshja Olivier Nakache dhe Eric Toledano, “The Intouchables”, është nj