999 rezultate për

ferri

SHORTI/  Reali me fat, Hysaj dhe Inter në grupet e ferrit Është hedhur në Montecarlo shorti i Champions League për sezonin 2018/2019. Skuadra më fatlume në këtë short mund të
Napoli në grup ferri, ja kundërshtarët e frikshëm Napoli i Elseid Hysaj ka rënë në një ndër grupet më të forta deri më tani. Ata bëjnë pjesë me PSG dhe Liverpool.
Skuadrat që krijojnë "grupe ferri" për Barcelonën dhe Realin Mbrëmë janë plotësuar të gjitha vazot e Champions Leagues dhe sontë pritet të hidhet shorti për fazën e grupeve të Champ
Shorti i Champions-it, priten "grupe ferri" (FOTO LAJM) Nesër në ora 18:00 mbahet shorti i grupeve të Ligës së Kampionëve. Duke parë skuadrat dhe renditjet e tyre në grupe, mu
Pamje të reja, zbulohet e vërteta e zjarrit të "ferrit" në Greqi (VIDEO) Gazeta Ekathimerini ka publikuar pamje të reja të zjarrit të tmerrshëm që goditi Greqinë, duke shkaktuar 96 viktima.
Meteorologët japin alarmin/ Nesër ferri ‘pushton Shqipërinë! Ja sa do shkojnë temperaturat ë mërkurën i nxehti përvëlues përfshin territorin e vendit tonë. Meteorologët parashikojnë temperatura mbi 39 gradë Cels
Liverpool rrezikon “grupin e ferrit” në Champions League Janë nënkampionët e Europës në fuqi, por renditja shumë poshtë në klasifikimin e klubeve të UEFA-s rrezikon ta përfshijë
Interin e pret ‘ferri’ në grupe, ja kundërshtarët e mundshëm në Champions League Pas 6 vitesh mungesë, Interi është rikthyer të luajë në fazën e grupeve të Champions Leagues. Zikaltërit do të kenë n
Unitedin e pret ‘ferri’, këta janë kundërshtarët e mundshëm në grupet e Champions Leagues Manchester United e ka humbur vendin në vazon e parë për shortin e grupeve të Champions Leagues. Nënkampionët e Angli
48 gradë, meterologët parashikojnë "ferrin" mbi tokë Meterologët nuk kanë aspak lajme të mira. Ata parashikojnë se në një pjesë të Europës temperaturat të kapin shifra rekor
Gjysëm ton marijuanë shqiptare në Leçe, arrestohen 4 persona Katër persona kanë rënë në pranga të policisë së Leçes mesditën e së dielës, pasi u kapën me gjysmë ton marijuanë që po
Pamje të rënda, publikohet video e re nga "ferri" në Greqi (VIDEO) Një tjetër video është publikuar rreth një javë pasi zjarri i tmerrshëm pushtoi Attikan në Greqi. Zjarri mori jetën e
"Përjetuam ferrin", gruaja nxjerr videon e re nga tragjedia në Athinë (VIDEO) Një tjetër video dramatike ka qarkulluar në internet, teksa njerëzit përpiqen t'i shpëtojnë flakëve të tmerrshme në Greq
Grekja ka parë ferrin me sy: Na lanë të digjeshim si minj! "Na lanë të digjemi si minj..." Kështu ka deklaruar një shtetase greke pasi janë shuar vatrat kryesore të zjarrit në Ath
Rindizet “ferri” në Athinë, vatra e re e zjarrit shkakton panik 80 vitkima janë shënuar nga zjarrët në Athinë, ndërkohë që vendin e ka kapur sërish paniku. Një zjarr i ri ka shpërth
47 vatra zjarri në të njëjtën kohë, kush e shkaktoi "ferrin" në Greqi Së paku 76 persona kanë humbur jetën, ndërsa druhen rreth 100 viktima, si pasojë e zjarreve të furishme në dy pyje të më
“Ferri” në Athinë, rritet ndjeshëm numri i viktimave Numri i viktimave në Athinë tashmë ka shkuar 74 ndërkohë që deri tani, raportohen 188 të plagosur. Tragjedia e rëndë
E martë e zezë: Zjarre e rrëshqitje dherash, 3 shtetet që po përballen me ferrin Sot është e martë e zezë! Shteti fqinj Greqia po përjeton një ndër tragjeditë më të rënda, pasi disa vatra zjarri pushtu
Detaje nga ferri në Greqi: Kufomat u gjetën të kapur prej dore e të përvëluar Vullnetarët e Kryqit të Kuq mëngjesin e sotshëm gjetën 26 persona të shkrumbuar nga zjarri. Kufomat e tyre u gjetën pran
"Ferri" në Greqi prek edhe Shqipërinë: Digjet së gjalli tepelenasi në makinë Prej dy ditësh Greqia po përjeton një gjendje ferri pasi është përfshirë nga zjarret masive. Zona më e prekur është