999 rezultate për

fernandez

Miss Universi pozon e mbuluar në gjak dhe baltë (FOTO LAJM) Miss Universi i vitit 2009 Stefania Fernandez, është bërë pjesë e një fushate që ka si qëllim rrittjen e sensibilizimit
Barça blen talentin e Deportivos (VIDEO) Barcelona përforcon akademinë e saj. Blaugranat, siç shkruan e përditshmja madrilene "Marca", ka përfunduar me sukses bl
Politikani duke parë foto të “nxehta” në Parlament Ish-presidenti i komunitetit autonom të Kantabrisë, është fotografuar të hënën nga Andres Fernandez i gazetës lokale “El
Mou nuk zbutet, le sërish jashtë Casillas Jose Mourinho nuk mund ta kontrollojë inatin ndaj Iker Casillas, që është një nga kundërshtarët e tij më të fortë në sku
Sot, sfida e Benzema Karim Benzema, do të luajë kundër një pjese të mirë të shokëve të tij, në sfidën kundër Spanjës. Lojtari i Francës dhe i
Reali kërkon Fernandez Real Madrid kërkon Federico Fernandez. Mbrojtësi 23-vjeçar argjentinas, që këtë sezon ka luajtur në total 17 ndeshje me
Kanceri “godet” liderët e Amerikës së Jugut (FOTO LAJM) Presidentja e Argjentinës, Cristina Fernandez de Kirchner është diagnostikuar me kancer dhe do të kryejë një operacion n
Presidentja e Argjentinës, pritet të operohet nga kanceri Presidentja e Argjentinës, Cristina Fernandez de Kirchner është diagnostikuar me kancer dhe do t'i nënshtrohet një ndërh
Vlerësohet mbështetja e Portugalisë Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, priti të hënën në takim ambasadoren e Portugalisë në Sofje, Vera M
Napoli "fiton" Fernandez Një stadium që festonte golat dhe lojën e benjaminëve të saj gjatë pjesës së parë, mbi të gjitha kur u shënua goli i tre