999 rezultate për

fernandez

Futbollisti i njohur "braktis" skuadrën për zgjedhjet parlamentare Zgjedhjet parlamentare në Spanjë pritet të sjellin kaos në futbollin iberik. Shkak është bërë ligji spanjoll, me regj
E KRYER/ Manchester United godet në merkato, afron yllin portugez Bruno Fernandez mund të quhet lojtari më i ri i Manchester United, shkruan Albeu.com. Ylli portugez është parë duke u
Kylian Mbappe dhe Neymar qëndrojnë tek PSG Neymar dhe Kylian Mbappe do të qëndrojnë në Paris Saint-Germain, sipas drejtorit sportiv të klubit, Luis Fernandez. T
Vajza i pret organin gjenital të dashurit pasi ai shpërndau videon e tyre intime Një vajzë e re nuk e ka duruar faktin se i dashuri i saj kishte ndarë me shokët e tij një video të filmuar gjatë momente
Arrestohen shqiptarët që grabiten shtëpinë e Fernandezit Policia spanjolle ka raportuar se 5 persona me origjinë shqiptare nga mosha 21 deri në 47 vjeç, janë prangosur pasi kanë
Martial është seriozisht në radarët e Barcelonës, katalanasit dërguan vëzhgues Drejtori sportiv i Barcelonës, Robert Fernandez, është duke e vëzhguar Anthony Martialin e Manchester Unitedit. Barce
Bënë ate që lojtarët e tyre nuk e bënë, Barcelona gati për merkato tek Tottenham Tottenham ka arritur të nxjerrë një barazimi me Real Madridin në Bernabeu, në një ndeshje që e zhvilluar mirë. Drejtori
Sulmuesi shqiptar zgjedh të largohet nga Juventusi Sulmuesi i talentuar shqiptar, Andi Zeqiri, dukej se ishte shumë pranë firmës së një kontratë afatgjatë me Juventusin.
U habitët kur Valverde u bë trajner i Barcelonës. Ja çfarë thotë Roberto Fernandez Roberto Fernandez i cili ka një rol kyç në stafin drejtues të Barcelonës ka shpjeguar arsyet se pse Enrique Valverde u b
Ish lojtari i PSG: Të tjerët kot lodhen, Mbappe dëshiron Realin Luis Fernandez ka dhënë një deklaratë duke iu drejtuar ish ekipit të tij me të cilin ai zhvilloi më shumë se 200 ndeshje
Kuptoi që ndeshja ishte e trukuar, shpërtheu në lot ndaj Barcelonës (VIDEO) Mike Fernandez, mesfushori i Eldenses, skuadër në kategorinë e tretë të Spanjës është përlotur pas humbjes ndaj Barcelon
Ish-presidentja argjentinase shpallet fajtore për korrupsion, ja sa miliona euro iu konfiskuan Ish-presidentja e Argjentinës, Cristina Fernandez de Kirchner është shpallur fajtore pasi akuzohet për korrupsion. Një g
E pabesueshme/ Pronari i birrës Corona i jep çdo banori të fshatit të tij nga 2 milionë dollar Bosi i birrës Corona, Antonio Fernandez, u ka dhuruar banorëve të fshatit të tij të lindjës në Spanjë, plot 169 milion p
Chelsea skualifikohet nga EFL Cup (VIDEO) Chelsea është mundur nga West Ham 2:1 dhe është skualifikuar nga EFL Cup West Ham ka mposhtur 2:1 Chelsean për të ka
Këngëtarja zbulon arsyet e ndarjes nga biznesmeni Këngëtarja 33-vjeçare Cheryl Cole, tashmë është divorcuar nga bashkëshorti i saj i dytë, Jean-Bernard Fernandez-Versini,
Zbulohet lidhja sekrete e Cheryl Fernandez-Versini (FOTO LAJM) Këngëtarja Cheryl Fernandez-Versini po përjeton një lidhje dashurie me këngëtarin e "One Direction", Liam Payne. 22-vjeç
Shqipëri-Armeni në gjykimin e Fernandez Borbalan Do të jetë spanjolli Fernandez Borbalan arbitri që do të vendosë drejtësi në ndeshjen eliminatore të "Euro 2016" mes Shq
Argjentina hakmerret me "poker" ndaj Gjermanisë (VIDEO) Argjentina ka mposhtur Gjermaninë me rezultatin 4-2 në miqësore. Angel Di Maria ishte fantastik pasi asistoi në tre g
Argjentina shpall listën anti-Gjermani, Tevez jashtë Argjentina do të përballet me Gjermaninë më 3 shtator në Dyseldorf në takimin e parë pas finales së humbur në Botërorin
Finalja e Kupës, formacionet e Fiorentina-Napoli (FOTO LAJM) Në "Olimpico" të Romës, Fiorentina dhe Napoli luajnë finalen e Kupës së Italisë, trofeu i parë sezonal në Itali. Tekniku