999 rezultate për

ferguson

Alex Ferguson, një "Sir" rekordesh (FOTO LAJM) Skocez, 71 vjeç, ish punëtor që nuk i ka fshehur kurrë bindjet e tij laburiste, Sir Alex Ferguson është protagonisti kry
Dorëzohet Mancini, uron Fergusonin Roberto Mancini duket se është dorëzuar para eksperiencës dhe përvojës së Sir Alex Fergusonit duke e uruar për titullin
Ferguson: Rooney nuk shkon te PSG Trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka hedhur poshtë zërat që e lidhin Wayne Rooney me një lëvizje drejt Pa
"Djajtë e Kuq" në Madrid për Falcaon Manchester United vazhdon të interesohet për Radamel Falcaon. Sulmuesi kolumbian i Atletico Madrid pëlqehet shumë nga Si
Për Ferguson futbolli anglez është më i ndershmi në botë Futbolli anglez është më i ndershmi në botë. Kjo ka qenë përgjigjia që tekniku i Mançester Junaited, Aleks Ferguson i k
Ferguson: City nuk ka shanse për Van Persien Në prag të derbit me City-n, tekniku i Manchester United është përgjigjur ndaj deklaratave të Mancinit i cili është shpr
United, ofertë e "çmendur" për Bale Manchester United dëshiron me të gjitha kostot Gareth Bale. Tabloidi britanik "Daily Star" shkruante një ditë më parë se
Top 10 trajnerët më të paguar (FOTO LAJM) Trajneri i Realit të Madridit, Jose Mourinho, ishte më i paguari në vitin 2012, informoi të hënën në mbrëmje revista pre
Ferguson: Mirë që shpëtuam Manchester United e shpërdoroi epërsinë 2:0 kundër Çelsit në çerekfinale të Kupës së Anglisë dhe në disa momente ishte s
Refuzimi i dhënies së dorës, Benitez: Ferguson më injoroi Trajneri i Chelseat është ndier i ofenduar nga veprimi i Alex Ferguson i cili nuk i ka dhënë dorën para ndeshjes me Manc
Ferguson: Rooney qëndron (FOTO-LAJM) Sir Alex Ferguson, ka mohur se ka mosmarrëveshje me Wayne Rooneyn dhe ka premtuar se ai do të qëndrojë në klub. Trajneri
Ferguson elozhe për talentin shqiptarë Adnan Januzin Trajneri i Manchester United, është i ngazëllyer nga potenciali që po shfaq talenti shqiptar Adnan Januzaj. Tekniku e ka
Ronaldo: Reali ia mbylli gojën Fergusonit Ronaldo ka reaguar ndaj deklaratës së teknikut të Manchester Unitedit i cili u shpreh se Ronaldo portugez është më i mir
Mourinho: Vendimet e Ferguson asnjëherë nuk vihen në dyshim Mourinho i ka thurrur elozhe trajnerit të Manchester United, duke thënë se vendimet e Ferguson nuk duhet të vihen asnjeh
Mourinho-Ferguson, njëri prej të dyve sonte shkon në shtëpi Një përballje e fortë është cilësuar ndeshja e sotme midis Manchester United dhe Real Madrid, e vlefshme për 1/8-at e
Ferguson: Kalojmë Realin shlkojmë në finale Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson,është shfaqur i bindur se nëse skuadra e tij arrin të kaloi sfidën përb
“Ronaldon e ndalim me shpatë dhe mitraloz” Sir Alex Ferguson, ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet që e lidhin Cristiano Ronaldon me një rikthim të mundshëm në ek
Ferguson pas trajnerit, do të bëhet drejtor Trajneri 71 vjeçar i Manchester United, Alex Ferguson ka shpreh dëshirë që pasi ta përfundojë karrierën e trajnerit të u
Ferguson: Barça më mësoi se çfarë të bëj kundër Realit Sir Alex Ferguson, trajneri i Manchester Unitedit, rivalit të ardhshëm të Real Madridit në Ligën e Kampionëve të Evropës
Ferguson në Camp Nou për të "spiunuar" Realin Klasikja e djeshme në "Camp Nou" ka patur një spektator special: Sir Alex Ferguson. Trajneri i Manchester United ka përf