999 rezultate për

ferguson

" Doja Guardiolën tek M. United " ep Guardiola e hoshi poshtë mundësinë për t'u bërë trajner i Manchester United. Ai që e zbuloi këtë është Sir Alex Fergu
7 futbollistët që mund të kishte blerë Ferguson (FOTO LAJM) Suksesi i i arritur nga Sër Alex Ferguson në çerek shekullin e tij në “Old Trafford” është i mrekullueshëm, por ish traj
Ja çfarë thotë Ferguson në librin e tij për Martial Ish-trajneri i Manchester United, Aleks Ferguson, në prezantimin e librit të tij, “Leading” është pyetur nga mediat rret
Ferguson: Ja arsyeja pse u largua Pogba nga United Sir alex Ferguson ka treguar arsyen e vërtetë të largimit të Paul Pogbas nga Manchester Unitedi në vitin 2012. Ish-traj
Ferguson: Ja pse i dhashë fund aventurës me Manchesterin Ferguson, ka zbuluar arsyen e vërtet të largimit të tij nga drejtimi i Manchester United. Ai thotë se do të kishte vazhd
Ideja e Berlusconit: Mihajloviç si Ferguson Pavarësisht nisjes së vështirë të kampionatit, me dy humbje në tre ndeshje, Milani është gati ti besojë Sinisa Mihajlovi
E pabesueshme, ja sa yje kanë mbetur nga ekipi i Ferguson (FOTO LAJM) Në dy vitet e fundit Manchester United ka ndryshuar shumë nga përbërja e skuadrës që në sezonin 2013 u shpall kampione e
Wenger: E kam menduar dorëheqjen, por vetëm 5 sekonda (FOTO LAJM) Arsene Wenger nuk di të jetojë pa sportin që e bëri të famshëm dhe largimin nga stoli nuk e ka në planet e tij të afërta
Giggs: “Van Gaal është si Fergusoni” Legjenda e Manchester Unitedit, Ryan Giggs ka vlerësuar lartë trajnerin aktual të ekipit të tij Louis van Gaal, duke e k
MPB-KFOR, e rëndësishmë siguria e qytetarëve të Kosovës Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni takoi komandantin e Komandës së Forcave të Përbashkëta të NATO-s në Napol
Ferguson kundër teknologjisë në futboll Sir Alex Ferguson është shprehur kundër përdorimit të teknologjisë në futboll, duke argumentuar se do të kishte një ndik
Mendes: Mourinho, "Fergusoni" i Chelsea-t "Vetëm Jose Mourinho mund ta zëvëndësonte Sir Alex Ferguson". Këto janë fjalët e Jorge Mendes, agjenti i teknikut portug
Rrëfimi i Nasri: Ferguson më kërkoi të zihesha me Wenger-in Mesfushori i Manchester City-t, Samir Nasri, tregon se ishte shumë afër transferimit te Manchester United, por refuzoi s
"La Gazzetta": Shaqiri, myslimani që bëri të qajë Fergusonin Xherdan është shqiptar nga Kosova. Mbërriti në Zvicër në moshën 1-vjeçare. Ka fituar gjithçka me Baselin dhe Bayernin, k
Ferguson: Mourinho flet 5 gjuhë dhe është i bukur si Clooney Ish-tekniku i Manchester United, Sir Alex Ferguson, rezervon fjjalët më të mira për Jose Mourinhon, duke e konsideruar n
Jep dorëheqjen polici që vrau adoleshentin në SHBA (FOTO LAJM) Polici që vrau adoleshetin e paarmatosur, Darren Uillson ka dhënë dorëheqjen nga departamenti i policisë në Ferguson.
Gazetarja e CNN goditet me gurë në kokë gjatë transmetimit direkt (VIDEO) Gazetarja e “CNN”, Sara Sidner është goditur me gurë në transmetim të drejtpërdrejtë mbi ngjarjet e dhunshme në Ferguson
Inzaghi: Qëndroj 20 vjet, unë Fergusoni i Milanit 11 javët e para të Serie A kanë treguar se Milani vazhdon të jetë në tentativë për t’u kthyer në rolin e protagonistit n
"Ai është njeriu i duhur" Legjenda e Manchester United, Sir Alex Ferguson, mendon se klubi mbase ka shkuar “një hap para, dy hapa prapa”, këtë sez
Manchester United: tatuazh në nder të Fe...Guson Ndodh që të duash të bësh një tatuazh por ta bësh në mënyrën e gabuar. Kjo ka ndodhur edhe me një tifoz të Manchester Un