999 rezultate për

ferguson

Bota e futbollit solidarizohet me Alex Ferguson, i urojnë shërim të shpejtë Sir Alex Ferguson ka përfunduar në spital pas një gjakderdhje në tru, ku edhe është operuar, teksa ka marrë urime të shu
Ferguson në luftë me vdekjen, djali i tij humb ndeshjen e fundit të sezonit Ferguson është raportuar se është në luftë me jetën pasi ka pësuar një hemorragji cerebrale dhe është dërguar me urgjenc
Alex Ferguson në gjendje të rëndë shëndetësore Trajneri Legjendar i Manchester United Sir Alexs Ferguson raportohet se është shtruar me urgjencë në spital. Sipas me
Shikoni foton me vëmendje, do ta kuptoni sa shumë e dashuron Ferguson Unitedin Në derbin e djeshëm ku United shtyri dhe për një javë festën e titullit kampion në Angli, fal fitores 2-3, kur kamera u
Klopp qesh kur e mendojnë si Ferguson dhe Wenger: S'ka shanse Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk e mban sekret se ai nuk do të mund të përsëritë eksperiencat e jashtëzakonshme
Kahn tregon se si u zemërua Ferguson me të Kahn ka folur për zemërimin e trajnerit Sir Alex Ferguson, i cili ishte i bindur se gjermani do t’i bashkohej skuadrës e
Fergusoni tregon se pse nuk e shiti Cristiano me shpejt tek Reali Alex Ferguson, ish-trajneri legjendar i Manchester United në një intervistë për “France Football”, ka bërë të ditur se
7 vite më parë Man United i Ferguson shkatërronte Blackburnin (VIDEO) Man United në kohën e Alex Ferguson ishte një ndër ekipet më të frikshme në ishull, ku shkatërronte çdo skuadër dhe uk n
Ish fituesi i Topit të Artë, i shprehet mirënjohës Benzemas për kthesën e karrierës Michael Owen ka thënë se ai mundi të transferohet tek Manchester United në vitin 2009 pasi Karim Benzema kishte zgjedhu
Nga Wenger tek Mourinho, 10 frazat e Sir Alex Ferguson 27 vite në stolin e Manchester United, duke koleksionuar trofetë njëri pas tjetrit, duke zbuluar një talent pas tjetrit.
Ish-trajneri i Liverpoolit tregon "krimin" e bërë me Ronaldon në 2003 Ish-trajneri i Liverpoolit, Gerard Houllier, ka zbuluar se ai ka bllokuar transferimin e yllit të Real Madridit, Cristia
Fabregas pas 13 vitesh pranon fajin "live": Isha unë ai që e goditi me picë në fytyrë Fergusonin (VIDEO) Cesc Fabregas më në fund e ka pranuar se është ai që e ka goditur me picë ish-trajnerin e Manchester United, Alex Fergus
“Fergusoni e largoi Nistelrooyin nga Unitedi pasi ofendoi Ronaldon” Biografitë shpesh hedhin tregime të fshehura ndër vite. Diçka e ngjashme ka ndodhur me atë të Alistair Campbell, i cili
Zidane mund të mos kishte qenë legjendë e Juventusit por e Unitedit nëse Ferguson do të vepronte si duhej Ish-drejtuesi i United Martin Edwards ka bërë të ditur se Manchester United nuk ka nënshkruar me Ziendine Zidanen, sepse
Ferguson: “Real Madridi do të dominoje botë dhe tre apo katër sezonet e ardhshme” Ambasadori i trajnerëve të UEFA-s, Sir Alex Ferguson, beson që kampioni aktual i Champions League dhe La Liga, Real Madr
Ferguson: Reali do e dominojë botën edhe për 3-4 sezone të tjera Ambasadori i trajnerëve të UEFA-s, Sir Alex Ferguson, beson që kampioni aktual i Champions League dhe La Liga, Real Madr
Sot është super sfida, por Ferguson e ka mendjen të shëtisë Çarshinë e Shkupit (FOTO LAJM) Shkupi këtyre ditëve është kryeqendra botërore e futbollit, në kryeqytetin tonë po qëndrojnë yje të futbollit botërorë,
Murinho kërkon të jetë një Ferguson i dytë: Dua të qëndroj dhe 15 vite Në një intervistë për ESPN, Jose Mourinho tha se ai ishte i përgatitur për të jetuar një cikël të gjatë në stolin e Manc
Ferguson këshillon Mourinhon: United e ka për detyrë që të argëtojë! Ish-trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson ka një këshillë për Jose Mourinhon për sezonin e ardhshëm. Strategu
Pamje të rralla, ja si e feston Ferguson golin e Ibrahimovic (VIDEO) Ish-trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka mbetur i mahnitur nga goli fantastik i Zlatan Ibrahimovic në fin