999 rezultate për

fenomeni

Mrekullia e shkretëtirës lulishte! (FOTO LAJM) Falë një fenomeni të rrallë që ndodh një herë në 5 deri në 7 vjet, shkretëtira Atacama në Kili tani duket sikur është mb
Kur talenti i një fenomeni nuk shuhet kurrë (VIDEO) Dikur ai ishte frika më e madhe e mbrojtjeve kundërshtare, madje disa e përshkruajnë edhe si të papërmbajtshëm. bëhet fj
Superhëna, ja si mund ta shihni Këtë të dielë pritet që hëna të shfaqet më e madhe se zakonisht dhe më një ngjyrë të kuqërremtë, një ngjarje e njohur si
Edi Rama, fenomeni i politikës që ka përmbysur çdo pritshmëri Analiza kronologjike postzgjedhore nga një këndvështrim i huaj! • Historiku i zgjedhjeve ne shqiperi, dy partite krye
Fenomeni Ronaldo kritikon ashpër Neymar Legjenda e Brazilit, Ronaldo ka kritikuar sulmuesin Neymar pas përjashtimit të tij në humbjen 1:0 ndaj Kolumbisë në Kupë
Rrufeja godet para makinës së policisë (VIDEO) Në këtë video ju do të shikoni momentin kur para një makine godet rrufeja. Në pamje të parë duket një ditë e zakonshme p
Van Basten zgjedh formacionin e ëndrrave (FOTO LAJM) Marco van Basten, ka qenë një prej sulmuesve më të mirë të gjeneratës së tij në vitet 90’, duke shënuar 276 gola në 373
Shijoni spektaklin e Zidane-Ronaldo (VIDEO) Dy prej emrave më të mëdhenj të futbollit, francezi Zinedine Zidane dhe braziliani Ronaldo, kanë dhuruar spektakël në nj
"Fenomeni": Me Cristianon do krijonim një dyshe spektakolare Fenomeni Ronaldo ka thënë se nëse do të duhej të zgjidhte se me kë do të luante në futbollin modern, atëherë ai do të is
Kundër një “selfie”, Festivali i Kanës i ndalon Të gjithë aktorët të cilët janë të fiksuar pas realizimit të një selfie ose shumë të tilla, tashmë duhet ti japin lamtum
"Fenomeni" ëndërron Messin dhe CR7 në SHBA Ish-fenomeni brazilian, Ronaldo duket se ëndërron pa limite. "Do të paguaja nga xhepi im, për të nënshkruar kontratë me
Sot ndodh fenomeni "Hëna e përgjakur" (FOTO LAJM) Sot do të ndodhë fenomeni i eklipsit total hënor, njohur ndryshe si "Hëna e përgjakur". Në 4 prill, Hëna do të kalojë mb
Cristiano bën fenomenin, por djaloshi i heq topin (VIDEO) Pak ditë më parë Portali Albeu.com transmetoi videon amatore ku shfaqej ylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo, i maskuar
E bujshme! Rikthehet "Fenomeni" Ronaldo (FOTO LAJM) Kampioni i Botës me Brazilin në vitet 1994 dhe 2002, dy herë fitues i "Topit të Artë" dhe ish ylli i Interit, Milanit, R
"Fenomeni" Ronaldo zgjedh Top 11 e historisë (FOTO LAJM) Fenomeni Ronaldo ka zgjedhur ekipin më të mirë në historinë e futbollit. Ylli brazilian ka bashkuar bashkë në një formac
Përplasje para Atletico-Deportivo, tifozi në vdekje klinike (FOTO LAJM) Dhuna zbarkon në futbollin spanjoll. Përpara ndeshjes mes Atletico Madrid dhe Deportivo La Coruna, një 30 vjeçar ka marr
"Fenomeni" Ronaldo viziton PSG-në (FOTO LAJM) paris Saint Germain mposhti 1-0 Nice në ndeshjen e javës së 15 në Ligue falë një goli të Zlatan Ibrahimoviç me penallti.
Gol prej fenomeni, i kalon kundërshtarët si birila (VIDEO) Në ndeshjen e divizionit të parë indian mes Delhi Dynamos dhe Chennaiyin FC, sulmuesi i skuadrës vendase Gustavo dos San
Çani reklamoi "Kallashin", Elton Deda i shqetësuar për fenomenin Në emisionin "Zonë e Lirë" në televizionin "Klan", "Kallashi" një vajzë 20-vjeçare nga Ferizaji e vetshpallur këngëtare
Skandali seksual që po fsheh fenomenin Skandali i bujshëm mbi kërkesën për favore seksuale në shkëmbim të një vendi pu