999 rezultate për

fenomeni

Fenomeni që habiti edhe NASA-n, Saturni ndryshon ngjyrë (FOTO LAJM) Një pjesë e madhe e Saturnit po ndryshon me shpejtësi ngjyrën dhe ky fenomen ka lënë pa fjalë edhe vetë NASA-n, që për m
Zbulohet çfarë i dhuroi Thiago Alcantara fenomenit shqiptar (FOTO) Fabian Duro dje dhuroi një paraqitje fantastike para lojtarëve të Bayernit duke i befasuar me veprimet e tij. Ai prej vi
Ndiqni pamjet kur fenomeni shqiptar shokon yjet e Bayernit (VIDEO) Fabian Duro ka dhuruar një spektakël të vërtet në Gjermani, teksa u ka dhënë një leksion yjeve të Bajernit të Mynihun.
Fenomeni: Me atë grua që kishte Figo dhe unë rrija në shtëpi Fenomeni Ronaldo ka dhënë një intervistë shumë interesante për "Radio Onda Cero" në Spanjë duke rrëfyer disa nga ëmat e
KOMENT/ Fenomeni “Ferrari” dhe një pyetje për Policinë Rrugore Nga Albeu.com Fotot me policët rrugorë që nuk guxojnë të gjobisin apo marrin me karroatrec një makinë Ferrari të
Gabigol gati të bëjë "Fenomenin", ja të përbashktat me Ronaldon Mediat italiane këmbëngulin për Gabigol si shumë të ngjashëm me Fenomenin Ronaldo. Këtë të diel në “San Siro”, ish-lojta
Çështja e kanabisit, Tahiri: Mbështes Ilir Metën! Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar pas deklaratave të kreut të Kuvendit Ilir Meta, i cili tha nga Korça se d
Eklipsi i Hënës së plotë/ Ja si u pa fenomeni nga Tirana (FOTO) Me një ndriçim të zbehtë nga hija e tokës, hëna e plotë e natës së sotme dhuroi një pamje të mrekullueshme për qytetarët
Tajfuni në Kinë, shkak për një tornado uji Jiangsu një punonjës në një market peshku në Kinë ka filmuar me telefonin e tij celular momentin e ngritjes së një vorbu
Fenomeni botëror i Kardiokirurgjisë, tre kardiokirurgë - vëllezërit Kojqiqi Ishte dëshira e babait të tyre, tashmë të ndjerë, që njëri nga pesë vëllezërit e familjes Kojqiqi të merrte rrugën i par
E krahasojnë me Fenomenin Ronaldo, Juve akord me super talentin (VIDEO) Juventus siguron një blerje të madhe në merkaton e verës, duke mposhtur konkurrencën e United dhe Interit për sulmuesin
Rishfaqet pas 30 vitesh qyteti i përmbytur (FOTO LAJM) Në Amerikën e Jugut është zbuluar një qytezë e fshehur prej 30 vitesh. Zbulim i i tij është bërë i mundur nga fenomeni "
Ja si duket tani "Fenomeni" Ronaldo (FOTO LAJM) Dikur ka qenë një ndër sulmuesit më të frikshëm për çdo mbrojtës, sot ai ka shtuar shumë në peshë. Po flasim për "Fenome
Mbi tmerrin e lartësimit të femrave në Ballkan Nga Dionis Xhafa Skandal. Tmerr. Lemeri. Gjë më imorale se kjo nuk mundet të gjesh mbi tokë. Në këtë arenën to
Fenomeni i rrallë i shkrirjes së akullit (VIDEO) Ngrohja atmosferike është dhe shkaku kryesor i shkrirjes së akujve, të cilët duket se kohët e fundit është përhapur shum
“Fenomeni” Ronaldo kundërpërgjigjet ndaj Capellos “Fenomeni” Ronaldo ka reaguar menjëherë. Ish-sulmuesi brazilian u përgjigjet me tone të ashpra kritikave të Fabio Capell
"Ishte një lojtar i madh, por me ndikim negativ për grupin" Fabio Capello në karrierën e tij ka drejtuar shumë ekipe dhe lojtarë të mëdhenj, teksa mes tyre është edhe Fenomeni Rona
Erërat e forta e kthejnë përpjetë ujëvarën (VIDEO) Kjo është një ngjarje e pazakonte ku era e fortë ka ndryshuar drejtimin e ujëvarës që rrjedh në Peak Districkt të Anglis
Sadije Berisha: Statuset nuk janë për Arminën Sadije Berisha është kthyer në një emër shumë të dashur për mediat rozë, ndërsa gjithmonë shënjestrohen "kunjat" me anë
Mrekullia e shkretëtirës lulishte! (FOTO LAJM) Falë një fenomeni të rrallë që ndodh një herë në 5 deri në 7 vjet, shkretëtira Atacama në Kili tani duket sikur është mb