999 rezultate për

fenomeni

Gabigol gati të bëjë "Fenomenin", ja të përbashktat me Ronaldon Mediat italiane këmbëngulin për Gabigol si shumë të ngjashëm me Fenomenin Ronaldo. Këtë të diel në “San Siro”, ish-lojta
Çështja e kanabisit, Tahiri: Mbështes Ilir Metën! Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar pas deklaratave të kreut të Kuvendit Ilir Meta, i cili tha nga Korça se d
Eklipsi i Hënës së plotë/ Ja si u pa fenomeni nga Tirana (FOTO) Me një ndriçim të zbehtë nga hija e tokës, hëna e plotë e natës së sotme dhuroi një pamje të mrekullueshme për qytetarët
Tajfuni në Kinë, shkak për një tornado uji Jiangsu një punonjës në një market peshku në Kinë ka filmuar me telefonin e tij celular momentin e ngritjes së një vorbu
Fenomeni botëror i Kardiokirurgjisë, tre kardiokirurgë - vëllezërit Kojqiqi Ishte dëshira e babait të tyre, tashmë të ndjerë, që njëri nga pesë vëllezërit e familjes Kojqiqi të merrte rrugën i par
E krahasojnë me Fenomenin Ronaldo, Juve akord me super talentin (VIDEO) Juventus siguron një blerje të madhe në merkaton e verës, duke mposhtur konkurrencën e United dhe Interit për sulmuesin
Rishfaqet pas 30 vitesh qyteti i përmbytur (FOTO LAJM) Në Amerikën e Jugut është zbuluar një qytezë e fshehur prej 30 vitesh. Zbulim i i tij është bërë i mundur nga fenomeni "
Ja si duket tani "Fenomeni" Ronaldo (FOTO LAJM) Dikur ka qenë një ndër sulmuesit më të frikshëm për çdo mbrojtës, sot ai ka shtuar shumë në peshë. Po flasim për "Fenome
Mbi tmerrin e lartësimit të femrave në Ballkan Nga Dionis Xhafa Skandal. Tmerr. Lemeri. Gjë më imorale se kjo nuk mundet të gjesh mbi tokë. Në këtë arenën to
Fenomeni i rrallë i shkrirjes së akullit (VIDEO) Ngrohja atmosferike është dhe shkaku kryesor i shkrirjes së akujve, të cilët duket se kohët e fundit është përhapur shum
“Fenomeni” Ronaldo kundërpërgjigjet ndaj Capellos “Fenomeni” Ronaldo ka reaguar menjëherë. Ish-sulmuesi brazilian u përgjigjet me tone të ashpra kritikave të Fabio Capell
"Ishte një lojtar i madh, por me ndikim negativ për grupin" Fabio Capello në karrierën e tij ka drejtuar shumë ekipe dhe lojtarë të mëdhenj, teksa mes tyre është edhe Fenomeni Rona
Erërat e forta e kthejnë përpjetë ujëvarën (VIDEO) Kjo është një ngjarje e pazakonte ku era e fortë ka ndryshuar drejtimin e ujëvarës që rrjedh në Peak Districkt të Anglis
Sadije Berisha: Statuset nuk janë për Arminën Sadije Berisha është kthyer në një emër shumë të dashur për mediat rozë, ndërsa gjithmonë shënjestrohen "kunjat" me anë
Mrekullia e shkretëtirës lulishte! (FOTO LAJM) Falë një fenomeni të rrallë që ndodh një herë në 5 deri në 7 vjet, shkretëtira Atacama në Kili tani duket sikur është mb
Kur talenti i një fenomeni nuk shuhet kurrë (VIDEO) Dikur ai ishte frika më e madhe e mbrojtjeve kundërshtare, madje disa e përshkruajnë edhe si të papërmbajtshëm. bëhet fj
Superhëna, ja si mund ta shihni Këtë të dielë pritet që hëna të shfaqet më e madhe se zakonisht dhe më një ngjyrë të kuqërremtë, një ngjarje e njohur si
Edi Rama, fenomeni i politikës që ka përmbysur çdo pritshmëri Analiza kronologjike postzgjedhore nga një këndvështrim i huaj! • Historiku i zgjedhjeve ne shqiperi, dy partite krye
Fenomeni Ronaldo kritikon ashpër Neymar Legjenda e Brazilit, Ronaldo ka kritikuar sulmuesin Neymar pas përjashtimit të tij në humbjen 1:0 ndaj Kolumbisë në Kupë
Rrufeja godet para makinës së policisë (VIDEO) Në këtë video ju do të shikoni momentin kur para një makine godet rrufeja. Në pamje të parë duket një ditë e zakonshme p