999 rezultate për

fenomeni

"Fenomeni" flet për të ardhmen e Cr7-s: Jam pothuajse i sigurt se ... "Fenomeni" Ronaldo është shprehur i sigurt se Cristiano Ronaldo do të qëndrojë në “Santiago Bernabeu”. Në një intervistë
"Fenomeni" Ronaldo zbulon klubin e zemrës, nuk është Reali Ish-futbollisti brazilian, Ronaldo shpreson që një ditë të ketë mundësinë për të punuar tek Interi. "Fenomeni" siç njihe
Disa fotografi që nuk harrohen dot sepse janë vërtet të habitshme (FOTO LAJM) Ndonjëherë, ju shihni një fotografi e cila thërret një stuhi të tërë të emocioneve brenda jush. Shpesh kjo ndodh per
Skenë apokalipsi, banoret tmerrohen pas këtij fenomeni në rrugë (VIDEO) Presioni i madh i ujit mund të sjellë edhe shkatërrimin e rrugëve të qyteteve. Diçka e tillë ka ndodhur edhe në një p
Ronaldo: Capello më largoi me forcë nga Reali ... "Fenomeni" Ronaldo ka zbuluar se është larguar nga Real Madrid gjatë sezonit 2006/07 kundër vullnetit të tij. Në një int
Llojet e haluçinacioneve, fenomeni që prek një në 20 persona Halucinacionet, ose eksperiencat jo ekzistuese, janë një fenomen shumë i zakonshëm se shumë prej nesh do të donin. Nj
Braziliani Ronaldo, historia e një fenomeni të paarritshëm! “Merr një pistoletë me vete, dhe në momentin që do të qëllosh, lutu që të jesh aq i shpejtë sa të arrish ta kapësh”.
Mos humbisni fenomenin e quajtur "Hëna Rozë" Hëna e parë e plotë e pranverës së hemisferës veriore është duke ndodhur mbrëmjen e sotëm. Ky fenomen i veçantë ësht
Cana si "fenomeni" Ronaldo, ish-kapiteni ka filluar të vërë bark ... (FOTO LAJM) Prej disa muajsh Lorik Cana ka braktisur fushën e blertë duke ju përkushtuar vetëm familjes dhe djalit të ti, Bojken. Is
Ja si e shpjegojnë shkencëtarët fenomenin "Déjà vu" Shkencëtarët mund të kenë një shpjegim të ri për një ndër vetitë më të çuditshme të trurit – fenomenin e deja vu-së.
Fenomeni Ronaldo zbulon arsyet e largimit nga Barcelona Fenomeni Ronaldo ka qenë pjesë e Barcelonës për vetëm një sezon, 1996/1997, ku në 37 ndeshje kishte shënuar 34 gola. Ai
KOMENT/ Hygerta Sako, fenomeni “Bejleri” dhe vajzat seksi në media Nga Armand Meta Një debat mes dy gazetaresh të rubrikave sportive në televizione, përkatësisht Ilda Bejleri dhe
Shkencëtarët: Po shkëputet një ajsberg gjigant Ajsbergu më i madh i parë ndonjëherë po shkëputet nga Antarktida. Mendohet se madhësia e ajsbergut mund të jetë sa Del
"Fenomeni" Conte, Chelsea fiton të gjitha çmimet për muajin nëntor Chelsea po kalon një formë të jashtëzakonshme dhe merita padyshim është e trajnerit Antonio Conte, i cili ka arritur që
Imazhet mahnitëse që dhuroi superhëna (FOTO LAJM) Superhëna e paralajmëruar prej disa kohësh nga media ndodhi mbrëmë, dhe dhuroi një spektakël të jashtëzakonshëm pasi gje
Fenomeni që habiti edhe NASA-n, Saturni ndryshon ngjyrë (FOTO LAJM) Një pjesë e madhe e Saturnit po ndryshon me shpejtësi ngjyrën dhe ky fenomen ka lënë pa fjalë edhe vetë NASA-n, që për m
Zbulohet çfarë i dhuroi Thiago Alcantara fenomenit shqiptar (FOTO) Fabian Duro dje dhuroi një paraqitje fantastike para lojtarëve të Bayernit duke i befasuar me veprimet e tij. Ai prej vi
Ndiqni pamjet kur fenomeni shqiptar shokon yjet e Bayernit (VIDEO) Fabian Duro ka dhuruar një spektakël të vërtet në Gjermani, teksa u ka dhënë një leksion yjeve të Bajernit të Mynihun.
Fenomeni: Me atë grua që kishte Figo dhe unë rrija në shtëpi Fenomeni Ronaldo ka dhënë një intervistë shumë interesante për "Radio Onda Cero" në Spanjë duke rrëfyer disa nga ëmat e
KOMENT/ Fenomeni “Ferrari” dhe një pyetje për Policinë Rrugore Nga Albeu.com Fotot me policët rrugorë që nuk guxojnë të gjobisin apo marrin me karroatrec një makinë Ferrari të