999 rezultate për

fenomeni

Fenomeni i fundit shqiptar i Instagramit, fotot më pikante të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e ba
Fenomeni dëshiron të bëhet President klubi, e shpreh vetë dëshirën Luis Nazario Da Lima, apo Ronaldo, siç e njeh bota e futbollit, është një nga emrat e nominuar në Brazil, për të marrë d
Nëse vlerat e lojtarëve do ishin si sot, Fenomeni do të ishte më i shrenjti në histori Ekspertët e ueb faqes “Playratings.net”, platforma digjitale që prodhon analiza ekonomike të avancuara në performancën e
Fenomeni krikon Neymarin: Dhe unë u largova nga Barcelona por... Vendimi i Neymar Junior për t’u larguar nga Barcelona drejt PSG-së është një hap pas në aspektin sportiv. Flet pa dorash
Ronaldo tregon aventurat që ka pasur kur ishte i vogë: Në fillim e nisa si portier dhe përfundova në sulm Ronaldo Lima de Nazario ose siç quhet ndryshe si "Fenomeni" pranon se aventura e tij me Realin e Madridit ishte më e buk
Fenomeni zgjedh periudhën më të bukur në karrierën e tij Ronaldo (fenomeni) ka dhënë një intervistë në programin e Canal Zone dhe ka folur për disa nga fazat që kaloi si futboll
Fenomeni mburret me rivalët e kohës së tij: Nuk mjafton vetëm Messi me Ronaldon Në një intervistë për gjermanen Bild, i pyetur mbi dominin e Messit dhe Cristiano Ronaldos në dekadën e fundit, Ronaldo
Fenomeni i rrallë, ylberi zgjat për plot 9 orë Ylberi mund të ofrojë pamje mahnitëse, por për shumicën e njerëzve, spektakli zgjat shumë pak. Por, ky nuk ka qenë ra
Qielli do të jetë ndryshe më 1 janar, NASA paralajmëron fenomenin e veçantë Ky vit është quajtur viti i superhënave kjo për shkak të tre momenteve të vecanta që kanë ndodhur në qiell. Me datë 1
Qyteti mbulohet nga dëbora blu, fenomeni i rrallë habit banorët Banorët e një qyteti kanë mbetur të habitur, pasi i gjithë vendi u mbulua nga një shtresë dëbore ngjyrë blu. Fenomen
Neymar kujton fëmijërinë: Dhe unë rash pre e stilit të flokëve të Fenomenit Legjenda braziliane, Ronaldo, i ka frymëzuar gjenerata të tëra të futbollistëve, ndërsa Neymar është njëri prej tyre.
Shfaqja e këtij fenomeni në qiell, shkaktoi qindra aksidente! (VIDEO) Në mbrëmjen e 22 dhjetorit rreth orës 17:30 në Kaliforni u raportuan me qindra aksidente për shkak të shfaqjes në qiell
Fenomeni motivon Interin në fitimin e titullit kampion Ish-sulmuesi brazilian, Ronaldo, i njohur si Fenomeni, ka folur për ‘Derby d’Italia’ ëpr sfidën e Interit kundër Juvent
​Fenomeni i rrallë, ylberi zgjat plot 9 orë Ylberi mund të ofrojë pamje mahnitëse, por për shumicën e njerëzve, spektakli zgjat shumë pak. Por, ky nuk ka qenë ra
Fenomeni: Neymar dhe unë u larguam në të njëjtë mënyrë nga Barcelona, ja pse Fenomeni Ronaldo e la skuadrën e Barcelonës për Interin përpara se të kthehej në Spanjë me rivalin e urryer të katalunas
Misteret e çuditshme të pashpjegueshme nga shkenca kapen në kamera (FOTO LAJM) Bota është shumë e larmishme dhe misterioze. Disa fenomene natyrore mund të duken plotësisht mistike, edhe pse ato z
Materazzi: Ndihem me fat pasi nuk u përballa kurrë me Cristianon, Messin dhe Fenomenin Marko Materazzi gjatë një interviste për “Inter Club”, ka kujtuar episode nga karriera e tij si zikaltër, por jo vetëm,
Barcelona e ka në shtëpi yllin e së ardhmes, ky është fenomeni mediatik i saj (FOTO LAJM) Barcelona e ka në shtëpi yllin e saj të së ardhmes. Xavi Simons i ka mahnitur të gjithë me supertalentin e tij dhe prite
Çfarë po ndodh në Brazil? (VIDEO) Banorët e një qyteti brazilian janë habitur nga një re pluhuri kërcënuese, si apokalips, mbi shtëpitë e tyre. João Pa
Fenomeni i rrallë në qiell që nuk duhet humbur, ja çfarë do të ndodhë më 12 gusht Në natën e 12 gushtit do të ndodhë shiu më i madh i meteorëve. Sipas austronatëve të NASA-S, meteorët do të ndriçojnë qi