999 rezultate për

fenomeni

Ikona e brazilit: Messi dhe Cristiano nuk mund të krahasohen me "Fenomenin" Carlos nuk ka asnjë dyshim se emra si Ronaldo, Cristiano Ronaldo e Lionel Messi janë lojtarët më të mirë në histori.
Fenomeni: Më thanë se nuk do të ecja më, dukej sikur më kishin hequr jetën “Më thanë se nuk do të ecja më, dukej sikur më kishin hequr jetën. Ka qenë në atë moment që limitet e mia janë vënë në p
Reagimi epik i Fenomenit: Respekt për Cristianon, por unë jam "Real Ronaldo" Disa herë ka qenë problem që të zgjedhësh se cili është Ronaldo i vërtetë, Fenomeni brazilian ose Cristiano portugez.
Befason Zanetti: Baggio ishte më i mirë se Ronaldo "Fenomeni" Ish-kapiteni legjendar i Interit, Javier Zanneti e ka cilësuar Roberto Baggion se lojtar më të mirë se Ronaldo Fenomeni.
Shaqiri tregon se idhulli i tij ka qenë "Fenomeni", madje i ka kopjuar edhe stilin e famshëm të flokëve Xherdan Shaqiri ka zbuluar idhullin e tij të fëmijërisë. "Ronaldo fenomeni ishte idhulli im i madh. Unë kopjova edhe
"Fenomeni", Beckham, Carlos dhe Figo bisedojnë live, zbulohen detaje interesante (VIDEO) Të mërkurën mbrëma, Luis Nazario Da Lima Ronaldo zhvilloi bisedë LIVE përmes videos me ish yjet e futbollit. Në bised
Plas gallata me vogëlushin: Kërkon modelin e CR7 por babai e qeth si Fenomenin VIDEO) Në Twitter shfaqet një fëmije që i kërkon babait të tij tja presë flokët si Cristiano Ronaldo, por në fakt vogëlushi u
Momenti i parë dhe i vetëm kur Ronaldo "Fenomeni" dhe CR7 u takuan në fushë (VIDEO) ta ndajnë të njëtin emër dhe janë dy nga më të mëdhenjtë në historinë e futbollit, por Ronaldo Nazario dhe Cristiano Ron
Fenomeni tregon arsyen fisnike pse klubi i tij nuk bëri teste për koronavirusin Presidenti i Valladolid, legjenda Ronaldo Luis Nazario da Lima, ose ndryshe “Fenomeni”, ka folur për adresën zyrtare të
Skriniar: Do të doja të përballesha me Ronaldo fenomenin Në këto ditë të vështira dhe izolimi nga Coronavirus, klubi i Interit është përpjekur të jetë sa më afër tifozëve zikalt
Ronaldo "fenomeni" merr sulmuesin e njohur te Valladolid Skuadra e Real Valladolid që ka president Ronaldo "fenomenin" këtë sezon po lufton për mbijetesë dhe po synon të përforc
Ylli francez nënshkruan me skuadrën e Ronaldo "Fenomenit" Ish-ylli PSG-së, Hetem Ben Arfa është transferuar te skuadra e Real Valladolidit. Pas Rennes, Ben Arfa ka vendosur të
Ç'është "Flat food"-i, fenomeni i ri në Evropë ? Tarifat “flat” (e sheshta) po mbërrijnë në botën e hotelerisë: porositë pa limit të pjatave dhe pijeve në menu, aq shpes
Ronaldinho sheh ngjashmëri mes yllit të Arsenalit dhe Ronaldo "Fenomenit" Është vetëm 18 vjeç dhe po bën mjaft mirë te skuadra e parë e Arsenalit. Martinelli erdhi nga ekipet e dobta të brazilit
Modeli i flokëve që nuk harrohet kurrë, Fenomeni tregon arsyen se përse e bëri Të gjithë ato që e kanë parë Botërorin e vitit 2002 iu ka bërë përshtypje modeli i çuditshëm i flokëve të Ronaldos (Feno
Fenomeni kërkon te Valladolid lojtarin shqiptar Keidi Bare mund të bëjë realitet ëndrrën e tij për t’u rikthyer në La Liga. Mesfushori i Kombëtares që ka luajtur me Atl
U bë fenomeni i 2019, Tayna llaston veten me super bishën (FOTO LAJM) Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një automjet luksoz i markës "BMW X
Astrologia e njohur parashikon fenomenin e rrallë: Nuk do të ketë më tërmete por... "Për çështje tërmetesh jam e sigurt dhe e them me bindje që nuk ka më shanse që të kemi tërmete. Këtë e di dhe e them me
Dritat misterioze gjatë tërmetit që na futën frikën: Shkencëtarët shpjegojnë fenomenin Më 26 nëntor veni ynë u godit nga një tërmet i fuqishëm, i cili solli një numër të lartë viktimash, të plagosur dhe dëme
Befason "fenomeni", Ronaldo kërkon të blejë një tjetër klub në këtë shtet Legjenda braziliane Luis Nazario De Lima, i njohur si Ronaldo, ka vendosur të blejë një tjetër klub. Ronaldo tashmë k