999 rezultate për

fenomeni

Kosove, rrezik nga fenomeni i wahabi-t Varferia po rrezikon perhapjen e besimit fetar radikal ne Kosove. Perhapja e ketij fenomeni qe njihet ndryshe si wahabi,
Dhuna ndaj gruas, Berisha: Lufte fenomenit Kryeministri Sali Berisha kerkon qendrimet me ndeshkuese ndaj dhunes ne familje, ndersa shprehu shqetesimin se Shqiperia
Fenomeni Taci nga Fatos LubonjaÇështja shtrohet se dora që ka goditur gazetarin nuk është dora e një n
Fenomeni mund te nenshkruaje per francezet Menaxheri i Ronaldos ka folur edhe për gjendjen fizike të lojtarit duke e cilësuar atë mjaft shpres&
Fenomeni Kosove nga Ismail Kadare Më 17 shkurt të vitit 2008, një shtet i ri u shtua në hartën e Evropës:
Fenomeni, të bëhesh "burrë shteti" vetëm për... dy ditë Emrat që shkëlqyen, por dhe perënduan në më pak se 48 orë. Disa kanë shansin të