999 rezultate për

fenomen

Fenomeni Ronaldo zbulon arsyet e largimit nga Barcelona Fenomeni Ronaldo ka qenë pjesë e Barcelonës për vetëm një sezon, 1996/1997, ku në 37 ndeshje kishte shënuar 34 gola. Ai
KOMENT/ Hygerta Sako, fenomeni “Bejleri” dhe vajzat seksi në media Nga Armand Meta Një debat mes dy gazetaresh të rubrikave sportive në televizione, përkatësisht Ilda Bejleri dhe
Higuain: Juve është si Reali, Dybala fenomen Gonzalo Higuain është një ndër sulmuesit më të mirë në botë, por për të arritur deri këtu, ai ka luajtur edhe me një klu
Huliganët në futboll, ja si e luftojnë këtë fenomen në Poloni Pushtimi i fushës nga tifozët e Tiranës, në seancën stërvitore të së enjtes, pati një efekt negativ jo vetëm në klimën r
Shkencëtarët: Po shkëputet një ajsberg gjigant Ajsbergu më i madh i parë ndonjëherë po shkëputet nga Antarktida. Mendohet se madhësia e ajsbergut mund të jetë sa Del
Historia sekrete, Hazard fenomen në fushë edhe i dehur Eden Hazard është një fenomen në fushë edhe kur është i dehur. Këtë sekret e ka treguar ish-shoku i tij i skuadrës, Mavu
NASA/ Saturni ndryshon ngjyrë, fenomen i pashpjegueshëm Sipas pamjeve të fundit të siguara nga NASA duket sikur planeti Saturn po ndryshon ngjyrë dhe NASA ka deklaruar se nuk k
Mourinho pas fitores së Unitedit: Lojtarët ishin fenomenal Jose Mourinho ka deklaruar se ndihet shumë i lumtur pas fitores 0:2 të Manchester Unitedit në udhëtim te WBA. Trajner
Chelsea fluturon në krye, Costa fenomenal për Conten (VIDEO) Chelsea nuk ka ndërmend të ndalet në Premier League. Skuadra e Antonio Contes ka arritur që të marrë suksesin e radhës n
"Fenomeni" Conte, Chelsea fiton të gjitha çmimet për muajin nëntor Chelsea po kalon një formë të jashtëzakonshme dhe merita padyshim është e trajnerit Antonio Conte, i cili ka arritur që
Shkencëtari që hyri në Guinness për koleksionim e kafshëve me dy koka Fenomeni biologjik i kafshëve që lindin me dy koka quhet dicefalia. Edhe pse ndodhë rrallë, përsëri mbetet një fenomen i
Mahnitëse/ Ylberi pa ngjyra në Skoci (FOTO LAJM) Fotografi Melvin Nicholson ka arritur që të kapë me aparatin e tij një imazh vërtetë mbresëlënës, bëhet fjalë pikërisht
Imazhet mahnitëse që dhuroi superhëna (FOTO LAJM) Superhëna e paralajmëruar prej disa kohësh nga media ndodhi mbrëmë, dhe dhuroi një spektakël të jashtëzakonshëm pasi gje
Më shumë se rastësi, fenomenet më të çuditshme të njerëzimit (FOTO LAJM) Janë disa fenomee në jetë të cilat krijojnë idënë që legjendat mbi ripërtëritjen e gjërave janë shumë të vërteta. Më
Pablo Rossi: Ja kush do ta fitojë ‘Topin e Artë’ Gara e ‘Topit të Artë’ është bërë tepër interesante në ditët e fundit dhe në këtë debat është futur edhe ish fituesi Pao
Donnaruma fenomenal, vendos një rekord në Europë (FOTO) Milani mori një fitore të rëndësishme ndaj Pescarës, teksa vlerësimi më i lart shkon për portierin Donnaruma, i cili bë
Fenomeni që habiti edhe NASA-n, Saturni ndryshon ngjyrë (FOTO LAJM) Një pjesë e madhe e Saturnit po ndryshon me shpejtësi ngjyrën dhe ky fenomen ka lënë pa fjalë edhe vetë NASA-n, që për m
Zbulohet çfarë i dhuroi Thiago Alcantara fenomenit shqiptar (FOTO) Fabian Duro dje dhuroi një paraqitje fantastike para lojtarëve të Bayernit duke i befasuar me veprimet e tij. Ai prej vi
Ndiqni pamjet kur fenomeni shqiptar shokon yjet e Bayernit (VIDEO) Fabian Duro ka dhuruar një spektakël të vërtet në Gjermani, teksa u ka dhënë një leksion yjeve të Bajernit të Mynihun.
Fenomeni: Me atë grua që kishte Figo dhe unë rrija në shtëpi Fenomeni Ronaldo ka dhënë një intervistë shumë interesante për "Radio Onda Cero" në Spanjë duke rrëfyer disa nga ëmat e