999 rezultate për

fenomen

Fenomeni i rrallë në qiell që nuk duhet humbur, ja çfarë do të ndodhë më 12 gusht Në natën e 12 gushtit do të ndodhë shiu më i madh i meteorëve. Sipas austronatëve të NASA-S, meteorët do të ndriçojnë qi
"Fenomeni" flet për të ardhmen e Cr7-s: Jam pothuajse i sigurt se ... "Fenomeni" Ronaldo është shprehur i sigurt se Cristiano Ronaldo do të qëndrojë në “Santiago Bernabeu”. Në një intervistë
"Fenomeni" Ronaldo zbulon klubin e zemrës, nuk është Reali Ish-futbollisti brazilian, Ronaldo shpreson që një ditë të ketë mundësinë për të punuar tek Interi. "Fenomeni" siç njihe
Ivanka Trump për të atin: Ka instikte politike fenomenale Ivanka Trump, vajza e preferuar e presidentit amerikan, Donald Trump, ka folur për instiktet politike sipas saj, fenome
Bëni kujdes! Pritet i "nxehti afrikan" Bota duhet të përgatitet për shumë valë të nxehti këtë vit, thanë sot në Gjenevë zyrtarë të rëndësishëm të agjencisë së
Disa fotografi që nuk harrohen dot sepse janë vërtet të habitshme (FOTO LAJM) Ndonjëherë, ju shihni një fotografi e cila thërret një stuhi të tërë të emocioneve brenda jush. Shpesh kjo ndodh per
Sot hapet Sheshi “Skënderbej”, Rama: Lali Eri, kryetari fenomenal i Tironës që duam Kryeministri Edi Rama u ka uruar “Mirëmëngjes” të gjithë shqiptarëve duke zgjedhur t’i përshëndesë me pamjet e mrekullue
Messi ngre në "qiell" Ronaldon: Është fenomenal "Rivaliteti mes nesh është një realitet vetëm mediatik dhe nuk ekziston"., - kështu është shprehur ylli katalanas Lionel
Skenë apokalipsi, banoret tmerrohen pas këtij fenomeni në rrugë (VIDEO) Presioni i madh i ujit mund të sjellë edhe shkatërrimin e rrugëve të qyteteve. Diçka e tillë ka ndodhur edhe në një p
Ronaldo: Capello më largoi me forcë nga Reali ... "Fenomeni" Ronaldo ka zbuluar se është larguar nga Real Madrid gjatë sezonit 2006/07 kundër vullnetit të tij. Në një int
Llojet e haluçinacioneve, fenomeni që prek një në 20 persona Halucinacionet, ose eksperiencat jo ekzistuese, janë një fenomen shumë i zakonshëm se shumë prej nesh do të donin. Nj
Braziliani Ronaldo, historia e një fenomeni të paarritshëm! “Merr një pistoletë me vete, dhe në momentin që do të qëllosh, lutu që të jesh aq i shpejtë sa të arrish ta kapësh”.
Lajm shumë i keq për ata që kanë euro, një fenomen i pazakontë po ndodh (FOTO LAJM) Edhe pse afati i fundit i pagesës së sigurimeve përfundoi, monedha e përbashkët europiane vazhdon të zhvlerësohet në tre
NOTAT/ Dybala fenomen, Messi më i miri në Barcelonën e fjetur (FOTO) Juventus ka dhuruar spektakël ndaj Barcelonës duke i rrëmbyer një fitore 3-0 në Torino, por katalanasit besojnë ende në
Mos humbisni fenomenin e quajtur "Hëna Rozë" Hëna e parë e plotë e pranverës së hemisferës veriore është duke ndodhur mbrëmjen e sotëm. Ky fenomen i veçantë ësht
Cana si "fenomeni" Ronaldo, ish-kapiteni ka filluar të vërë bark ... (FOTO LAJM) Prej disa muajsh Lorik Cana ka braktisur fushën e blertë duke ju përkushtuar vetëm familjes dhe djalit të ti, Bojken. Is
Pragndeshja Itali-Shqipëri, kush e fiton sfidën e prezantueseve sportive? (FOTO) Në prag të ndeshjes Itali-Shqipëri, atmosfera në të dyja kombëtare është mjaft e mirë. Në prag të sfidës për eliminator
Moderatoret sportive më seksi në Itali dhe Shqipëri, sa shumë ngjashmëri (FOTO) Të apasonuarit pas futbollit me siguri që në vitet e fundit kanë vënë re tendencën e mediave të njohura për t'ua besuar
Ja si e shpjegojnë shkencëtarët fenomenin "Déjà vu" Shkencëtarët mund të kenë një shpjegim të ri për një ndër vetitë më të çuditshme të trurit – fenomenin e deja vu-së.
Tottenham "poker" ndaj Shaqirit, Kane fenomenal me tripletë (VIDEO) Tottenham hedh një hap të rëndësishëm drejt objektivit për ta mbyllur sezonin në zonën Champions në Angli. Skuadra e Poc