Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

fenomen

Shfaqja e këtij fenomeni në qiell, shkaktoi qindra aksidente! (VIDEO) Në mbrëmjen e 22 dhjetorit rreth orës 17:30 në Kaliforni u raportuan me qindra aksidente për shkak të shfaqjes në qiell
O'Conell: Nuk po hetohen zyrtarët e profilit të lartë Ruairi O’Connell, Ambasadori i Britanisë së Madhe, tha se Kosova nuk ka sfidë më më madhe sesa luftimi i korrupsionit, e
Nuk janë fantashkencë, por të vërteta, pesë fenomene në Tokë ku graviteti nuk ekziston Sipas ligjit universal të gravitetit çdo dy trupa tërheqin njëri-tjetrin me forcë, dhe kjo është ajo që na bën të “ngjit
Shteti pa mekanizma për mbrojtjen nga kriminaliteti në rrjetet sociale!? (VIDEO) Në emisionin e radhës në INSIDE, është trajtuar një fenomen që në përditshmëri të gjithë ballafaqohen me këtë ritëm të h
Bella Hadid më e mira në Shanghai (FOTO LAJM) U cilësua si “më e mira”, duke na vërtetuar edhe njëherë se kur bie fjala për ti vënën mbiemrin “e Bukur” jemi të gjithë
Fenomeni motivon Interin në fitimin e titullit kampion Ish-sulmuesi brazilian, Ronaldo, i njohur si Fenomeni, ka folur për ‘Derby d’Italia’ ëpr sfidën e Interit kundër Juvent
​Fenomeni i rrallë, ylberi zgjat plot 9 orë Ylberi mund të ofrojë pamje mahnitëse, por për shumicën e njerëzve, spektakli zgjat shumë pak. Por, ky nuk ka qenë ra
Deputeti i PD: Kanabizimi fenomen me licencë shqiptare Deputeti i PD-së, Astrit Patozi është i ftuar sonte në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo” për aktualitetin politik. N
Fenomeni: Neymar dhe unë u larguam në të njëjtë mënyrë nga Barcelona, ja pse Fenomeni Ronaldo e la skuadrën e Barcelonës për Interin përpara se të kthehej në Spanjë me rivalin e urryer të katalunas
Bosi i Tottenhamit thur elozhe për Ronaldon: Fenomen! Mauricio Pochettino, e ka quajtur Cristiano Ronaldon fenomen dhe shembull për lojtarët e rinj. Portugezi ka shënuar n
Diçka spektakolare pritet të ndodhë sonte në qiell Në muajin tetor ndodh një fenomen spektakolar dhe magjik, që njihet si “shiu i meteorëve”. Fenomeni Orionid premton t
Misteret e çuditshme të pashpjegueshme nga shkenca kapen në kamera (FOTO LAJM) Bota është shumë e larmishme dhe misterioze. Disa fenomene natyrore mund të duken plotësisht mistike, edhe pse ato z
Pique refuzon të flasë për pavarësinë e Katalonjës: Ramos është shok fenomenal Gerard Pique aktualisht është sportisit më i përfolur në botën e futbollit, kjo pas komenteve të tij rreth referendumit
Ronaldo fenomenal: Jam Kristiano nga Kosova Mirëdita, unë jam nga Kosova! Ky është mesazhi që Cristiano Ronaldo jep për të gjithë tifozët kosovarë të Realit të Madr
Juventus fitoi pastër, por ajo çfarë Chiellini ka bërë është fenomenale (FOTO LAJM) Giorgio Chiellinit iu deshën tetë penj në kokë pasi që u lëndua në ndeshjen mes Juventusit dhe Olympiakos që u mbyll 2-0
Fenomen i rrallë sonte, hëna fillon një "vallëzim kozmik" me tre planete dhe një yll Sonte në darkë Hëna fillon një vallëzim kozmik me tre planete dhe një yll. Do të duket gjithçka. Një lojë kozmike kuk
Materazzi: Ndihem me fat pasi nuk u përballa kurrë me Cristianon, Messin dhe Fenomenin Marko Materazzi gjatë një interviste për “Inter Club”, ka kujtuar episode nga karriera e tij si zikaltër, por jo vetëm,
Barcelona e ka në shtëpi yllin e së ardhmes, ky është fenomeni mediatik i saj (FOTO LAJM) Barcelona e ka në shtëpi yllin e saj të së ardhmes. Xavi Simons i ka mahnitur të gjithë me supertalentin e tij dhe prite
Çfarë po ndodh në Brazil? (VIDEO) Banorët e një qyteti brazilian janë habitur nga një re pluhuri kërcënuese, si apokalips, mbi shtëpitë e tyre. João Pa
Fenomen i pazakontë në Turqi, shiu i meteorëve ndriçon qiellin në qytetin antik Në qytetin antik Blandus në Ushak të Turqisë ka ndodhur një fenomen i pazakontë. Shiu spektakolar i meteorëve Perseid