999 rezultate për

fenomen

Nga UFOT te sferat që bien nga qielli, fenomenet e mistershme që ndodhën në Shqipëri Si në cdo vend të botës, edhe në Shqipëri ka ende disa fenomene dhe mistere që akoma nuk kanë një shpjegim të arsyeshëm.
Rikthehet Brisida Shehaj, kësaj here në krye të Task-Forcës për bregdetin Brisida Shehaj do të drejtojë Task-Forcën për Bregdetin, të ngritur nga qeveria pak ditë më parë. Ky fakt u bë publi
Nuk ishte dëgjuar ndonjëherë, Suedia zëvendësoi fëmijët shoqërues me statuja në fushë Fundjavëm që lamë pas u zhvillun shumë miqësore ne kuadër të ndeshjve të Kupës se Botës, por Suedia krijoi diccka që ja
Fenomeni i rrallë, Europa lindore mbulohet nga "Dëbora portokalli" (FOTO LAJM) Një fenomen i rrallë ka ndodhur në Europën lindore, ku Rusia, Bullgaria, Ukraina, Rumania dhe Moldavia janë prekur nga r
Merimangat bien si shi nga qielli, tmerrohen banorët (FOTO LAJM) Banorët e San Antonio da Platina në Brazil dëshmojnë një fenomen shumë të çuditshëm për një shi të frikshëm merimangash.
Çmenduri, shi merimangash bie në Brazil dhe Australi Banorët e San Antonio da Platina në Brazil dëshmojnë një fenomen shumë të çuditshëm për një shi të frikshëm merimangash.
Fenomeni Ronaldo tregon si u "tradhëtua" nga Massimo Moratti Fenomeni i ftuar në ditlindjen e Interit nuk ka nguruar tu tregojë se si dikur Massimo Moratti e la në baltë. Braziliani
Sot duket fenomenale, si dukej Luana 7 vite më parë? (FOTO LAJM) Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është
Fenomeni i OTR, fotot më pikante të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e ba
Fenomeni i akujve blu në Miçigan, mahniten fotografët (FOTO LAJM) Fotografi mahnitëse tregojnë fenomenin atyror të njohur si akulli blu në gadishullin e sipërm dhe të poshtëm të Miçigani
Fenomeni i pabesueshëm, shihni "lumin" e gurëve në Zelandën e Re (VIDEO) Kjo video e pabesueshme tregon copa shkëmbinjsh që bien nga një grykë në Zelandën e Re pasi u shpërbënë nga Cyclone Gita
Shfaqen tre diej në qiellin e Kinës, habiten banorët (FOTO LAJM) Banorët e qytetit kinez Harbin, kanë qenë dëshmitarë të fenomeni të pazakontë në qiell. Bëhet fjalë për fenomenin e t
Ky është parku i pushtuar nga rrjetat e merimangave (FOTO) Për shumicën e njerëzve, merimangat janë krijesat më të frikshme që ekzistojnë. Vetëm duke e parë një merimangë dikus
Lojtari i Lazios bën gjestin fenomenal ndaj ish-tifozëve rival Ish-mbrojtësi i Dinamos dhe aktualisht i Lazios, Stefan Radu e ktheu ndeshjen e djeshme mes Steauas së Bukureshtit dhe L
Gjesti fenomenal i Ronaldos, iu drejtohet tifozëve për sjelljen me Benzeman (VIDEO) Teksa Ronaldo shënoi një tripletë,ndërkohë që ortaku i sulmit humbi një rast të pastër para portës. Tifozët nuk patën më
Fenomeni misterioz, ngordhin 100 lopë në Konispol (FOTO LAJM) Këto pamje rrëqethëse, i përkasin një ferme për mbarështimin e gjedhëve në fshatin Vrinë të Konispolit. 4 fermerë që
Njihuni me pemën që buron ujë në Malin e Zi (VIDEO) Në fshatin Dinosha të Malit të Zi ekziston një pemë nga e cila rrjedh uji. Ky fenomen zakonisht shkaktohet nga reshje
Mrekulli natyrore në Mal të Zi! Uji rrjedh nga pema (VIDEO) Pamje të pazakonta janë publikuar në media nga fshati Dinoshë i Malit të Zi ku shihet një pemë nga e cila rrjedh ujë.
Fenomeni shtyn Realin të nënshkruajë sa më shpejt me Neymarin Luis Nazário de Lima Ronaldo vazhdon të mendojë për Realin e Madridit pavarësisht se me klubin galaktik nuk e lidh më as
Fenomeni mbron Zidanen: Askush nuk e njeh futbollin aq mirë sa ai Ronaldo (fenomeni) ka dhënë një intervistë SFR Sport në të cilën ka folur për tema të ndryshme duke përfshirë ndeshjen n