999 rezultate për

fenomen

“Me dy këngë mbushet clubi”, fenomeni Tayna sjell dissin e ri Reperja e njohur shqiptare Tayna ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm që pas publikimit të këngës “Columbiana”. Aj
Zbulohet shkaku që çoi me urgjencë në spital “Fenomenin” Ronaldo Kampioni i botës me Brazilin, Luis Nazario Da Lima (Ronaldo) ka njoftuar fansat e tij të shqetësuar se do të dalë brenda
U shtrua të premten në spital, Ronaldo Fenomeni qetëson fansat e tij (FOTO LAJM) Pas lajmit që i bëri të gjithë fansat e tij të mërziteshin tani vjen një lajm i mirë nga vet Ronaldo. Legjanda e Bra
Ronaldo Fenomeni: Seria A po përmirësohet shumë Një nga merkatot më të nxehta të kësaj vere, padyshim është ajo në Serinë A italiane. Për këtë temë, ka folur edhe Ronal
F1, Hamilton konfirmohet "fenomen" në shi Lewis Hamilton konfirmohet fenomen në shi. Piloti britanik i Mercedesit fitoi “pole position” në provat zyrtare të Çmimi
Hëna e "zjarrtë" ndriçon qiellin, fenomeni i rrallë Një fenomen i rrallë ka përfshirë ditën e sotme qiellin. Kjo pasi po ndodh eklipsi më i gjatë hënor. Si ishte para
"Godet" sërish Ibrahimoviç: Jam fenomenal Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic njihet për "bëmat" e tij me deklaratat që bënë në media. Pak më parë ai tha se d
Alarmuese, aborti selektiv vret 100 milionë femra çdo vit Tradita zakonore shqiptare ka treguar se shoqëria jonë festonte sa herë që në jetë vinte një djalë. Dhe e kundërta ndodh
Kjo është jeta “fenomenale” e Cristiano Ronaldos E gjithë Torino është gati që të përqafojë Cristiano Ronaldon, sidomos tifozët e Juventusit, të cilët tani e tutje do të
Cili ka qenë tërmeti më i fortë dhe gjithçka që duhet të dini mbi këtë fenomen të frikshëm Cili është tërmeti më i tmerrshëm i njohur ndonjëherë? Tërmeti që ka shkaktuar më shumë viktima ka rënë në vitin 1557
6 fenomenet fiksuese që bënë lëmsh shkencëtarët dhe botën Paradokset, efektet apo fenomenet mentale na intrigojnë edhe atëherë kur kanë një shpjegim logjik. Në momentin që i hasn
Ronaldo "fenomenal" përsëri vulos fitoren e Portugalisë Portugalia ka arritur të marrë një trepikësh tepër të vlefshëm në ndeshjen e sotme kundër Marokut duke kaluar në vendin
6 fenomenet fiksuese që bënë lëmsh shkencëtarët dhe botën Paradokset, efektet apo fenomenet mentale na intrigojnë edhe atëherë kur kanë një shpjegim logjik. Në momentin që i hasn
Ronaldo "fenomeni" zgjedh 11-të më të mirët në histori "Fenomeni" Ronaldo është pa dyshim një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, ku ka luajtur me shumë klube të
Ronaldo Fenomeni i rikthehet futbollit, afër blerjes së klubit spanjoll Ronaldo Nazario de Lima duket se do i rikthehet sërish futbollit, por këtë herë jo më në fushën e lojës, por si sipërmar
Messi thyen rekordin e "fenomenit" synon Pele-n Lionel Messi padyshim që është një nga lojtrët më të mirë në historinë e fubollit dhe këtë e ka konfirmuar më së mirë në
"Fenomeni" Ronaldo parashikon rezultatin e Champions League Nesër në Kiev të Ukrainës luhet finalja e Champions League ku do të përballen klubi i Liverpool me klubin spanjoll Real
"Fenomeni" Ronaldo i mahnitur nga Salah "Fenomeni" brazilian Ronaldo, ka deklaruar se është i mahnitur nga loja e Mohamed Salah, madje ai ka shtuar se Salah m
Laçjanët ia sjellin në "majë të hundës" Xhafajt: Do ngremë grupin anti skifter! Pavarësisht dëshirës së mirë që shqiptarët të njihen si të suksesshëm në botë, "skifterët" e kanë bërë të pamundur këtë
Fenomeni tregon arsyen e largimit nga Barcelona: Nuk u zija besë drejtuesve Ronaldo Fenomeni nuk u besonte drejtorëve të klubit të Barcelonës dhe e pranon që ishte një zgjedhja më e mirë largimi n