Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

fenomen

Fenomeni që pushtoi botën, kënga më e klikuar në botë rrëmben 7 çmime Guinness Padyshim që kënga "Despacito" ka thyer shumë rekorde deri më sot dhe ka arritur shifrën marramendëse 5.6 miliardë klikim
Blogeri me famë botërore çuditet nga ky fenomen unik i Shqipërisë (VIDEO) Një nga blogerët më të famshëm në botë, Nuseir Yassin, ka vizituar Shqipërinë. Atij i ka bërë përshtypje nga vendi yn
"Kylian Mbappe meriton Topin e Artë" Gianluigi Buffon beson se shoku i tij i skuadrës Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe meriton Topin e Artë dhe se ai “ësht
"Ronaldo Fenomeni më i mirë se CR7" Ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni beson se braziliani Ronaldo ishte shumë më i kompletuar se sulmuesi i Juventusit, Cr
Fenomeni i rrallë, këta njerëz jetojnë nën ujë (FOTO LAJM) Tribuja Bajau është grupi i dytë më i madh etnik në Sabah, Malajzia Lindore. Ata janë refugjatë nga Filipine dhe jet
Statistikat fenomenale të Belgjikës Kombëtarja e Belgjikës është një ndër skuadrat më të forta në botë. Belgët arritën deri në gjysmëfinale të Kupës së Botë
U ftua në emision, Emina shkakton një fenomen të ri në rrjetin shqiptar Modelja shqiptare me famë botërore Emina Cunmulaj ka qenë mbrëmë e ftuar te Ermal Mamaqi. Thjeshtësia, dëshira për të
Allegri me fjalë fenomenale për Ronaldon Cristiano Ronaldo është i përfshirë nga një akuzë e rëndë për përdhunim çka ka sjellë edhe reagimin e vetë portugezit du
Rekordi fenomenal i Dybala në Champions Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala vazhdon të shkruaj historinë me bardhezinjtë. Pas një nisje të vështirë të kampionat
Flet "Fenomeni": Gjithë Europa do të flasë për këtë klub Ish sulmuesi i Brazilit, “Fenomeni” Ronaldo, duket se ka shumë aspirata për skuadrën e tij, Real Valladolid. Ronald
"Modric është një fenomen" Luka Modric arriti të fitonte sonte në Londër çmimin e lojtarit më të mirë nga FIFA. Por presidenti, Florentino Pere
Lionel Messi "fenomenal", ky është rekordi tjetër që thyen Lionel Messi padyshim që është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit. Argjentinasi ka një të veçantë
Barton tallet keq me Neymar: Është Kim Kardashiani i futbollit Ylli brazilian, Neymar, vijon të mbetet një temë që ngjall debat. Së fundmi është ish-mesfushori i Marseille, Joey B
Pritja fenomenale e Szczesnyt ndaj Parejos (VIDEO) Szczesny sonte ka bërë një pritje fenomenale nga pika e penalltisë. Në minutën e 5’ shtesë, Rugani shkakton penallti
Fenomeni misterioz që tmerroi Kolumbinë (VIDEO) Përderisa një nga tunelet po ndërtohej në lumin Cauca, ky fenomen i çuditshëm u pa dhe u filmua brenda tunelit. Kjo u
UFO apo një grusht mjegull? Tmerrohen banorët Hannah Blandford, 33 vjeç, me profesion mësuese, dalloi një objekt në mes të një mjegulle të madhe disa kilometra larg v
Shqiptarët habisin Botën, 3 vëllezër në 3 kombëtare të ndryshme. Ja kush janë fenomenët Shpeshherë rastet që vijnë nga Shqipëria janë nga ato që të lënë me gojëhapur, nga ato që nuk e kanë një të dytë jo vetë
Shifra të frikshme: 18 foshnja braktisen e hidhen në rrugë nga shqiptarët Një ditë pas braktisjes së një foshnjë të pajetë në Paskuqan, ende nuk dihet identiteti i prindërve të saj. Sipas po
Fenomeni Ronaldo blen 51% aksione te klubi spanjoll Legjenda brazilian e futbollit, Ronaldo, është përfolur se do të blinte një klub në La Liga. Megjithatë konfirmimi r
Fenomeni blen ekipin spanjoll Luis Nazario Da Lima, Ronaldo arriti të fitojë zemrat e tifozëve në aventurën e tij në kampionatin spanjoll të futbollit