999 rezultate për

fenomen

1 në 4 vajza dhunohen, fenomeni i ka rrënjët e thella në familje Një studim i fundit, i kryer me adoleshentë në disa gjimnaze të vendit për marrëdhëniet intime në adoleshencë, doli në p
Rashica fenomenal, realizon sërish një supergol për Werder Bremen (VIDEO) Milot Rashica nuk ndalet me Werder Bremen. Kosovari ka realizuar sërish ndaj Augsburgut golin e 3 të sfidës. Anësori
"Fenomeni" Ronaldo thumbon keq futbollin amerikan Ronaldo apo siç njihet ndryshe edhe si "fenomeni" ka lëshuar një batutë mjaftë thumbuese për sa i përket futbollit ameri
Pse bën kaq ftohtë nëse ka ngrohje globale Ashtu si çdo dimër, acari në Europë dhe vorbullat polare në Shtetet e Bashkuara i shtyjnë një pjesë të njerëzve (të cilë
Drita blu që tronditi New-Yorkun, a janë alienë? (VIDEO) Mbrëmjen e së enjtes, qielli i New York në SHBA u ndriçua nga një dritë ngjyrë blu, duke përhapur panik te banorët dhe s
Fenomen alarmant, prostitucion për të paguar studimet Studimet e larta në shumë vende të Europës janë me kosto të lirë, por në shumë vende të tjera si Britania e Madhe ka një
Asnjë futbollist nuk po mundet dot të thyejë këtë rekord të Fenomenit Ronaldo Nazario vazhdon ta mbajë një rekord të madh në futboll. Sulmuesi brazilian i cili fitoi Topin e parë të Artë në
Fenomeni i frikshëm, pse po vdesin foshnjet nëpër spitalet shqiptare Maternitetet shqiptare kanë një mungesë të theksuar inkubatorësh dhe pajisjesh mjekësore të nevojshme për të trajtuar fo
Fenomeni Ronaldo kërkon këtë talent tek skuadra e tij Legjenda e futbollit brazilian tashmë president i ekipit spanjoll Real Valadolid deri më tani nuk ka spikatur në trasfer
Foto që po mahnit botën, mjekja shqiptare filmon fenomenin e rrallë nga barku i një nëne (FOTO LAJM) Një mjeke obstetër-gjinekologe shqiptare në maternitetin e një prej spitaleve të Michiganit në SHBA, ka kapur në foto nj
Fermerët i hapin vrima gjigante lopëve në stomak, fenomeni bëhet masiv Lopët janë shumë të rëndësishme për bujqësinë në mbarë botën. Sot, bujqësia moderne përbëhet nga praktika të reja me qël
Fenomeni i emigracionit prek edhe muzikën, ky këngëtar braktis Shqipërinë (FOTO LAJM) Në një rrëfim ndryshe për jetën familjare dhe karrierën ai tregoi gjëra që nuk dinim. Këngëtari i shumë hiteve dhe një n
Përdori patinë elektrike, gjobitet Ronaldo Fenomeni Ronaldo Nazaro da Lima duket se e ka harruar premtimin e tij. Ish-futbollisti brazilian tashmë president i skuadrës së V
Deco: Guardiola ishte me fat që pati fenomen në skuadër, ndryshe do të dështonte Ish-lojtari i skuadrës së Barcelonës, Deco tha së fundmi se sukseset e trajnerit Pep Guardiola me skuadrën katalanase nu
Ronaldo Fenomeni: Te Reali nuk ka të paprekshëm 15 vite më parë Santiago Solari dhe Ronaldo Fenomeni ndanin të njëjtën skuadër dhe luftonin për të mbrojtur ngjyrat e sk
Figo tregon dallimin mes Cristianos dhe “Fenomenit” Ish-ylli i Real Madrid dhe kombëtares së Portugalisë, Luis Figo bëri një krahasim mes Critiano Ronaldos ku ai ka luajtur
Figo tregon se cili është më i miri mes CR7 dhe Ronaldo Fenomenit Ish anësori i Interit dhe Portugalisë, Luis Figo ka krahasuar Cristiano Ronaldon dhe ish sulmuesin brazilian Ronaldo
Zbuloni shtetin që binjakët janë fenomen normal Sigurisht lindja e binjakëve merr vëmendje gjithmonë, aq më tepër kur numri i tyre e kalon dyshen. E padyshim, kuresh
Shkatërrohet fenomeni i rrallë në pyllin e Librazhdit (FOTO LAJM) Ne fshatin Hotolisht, ne vendin e quajtur "Kuman" nje nga banoret e ketij fshati ka fotografuar kete dru ahu ne dy periu
Të kam dhënë besën! Blogeri me famë botërore fiksohet me fenomenin shqiptar (VIDEO) Blogeri i njohur palestinez Nuseir Yassin ndodhet këto ditë në Shqipëri dhe është duke shpërndarë video karakteristike t