999 rezultate për

femijes

E tmerrshme, prindërit nuk i heqin pelenën bebes por mësoni çfarë ndodh Një infeksion i rëndë i lëkurës mbyti Sterling Kohenin. Djali 4 muajsh u gjet i vdekur në shtëpinë ku jetonte me prindë
Tmerrohet babai, gjarpri gjigant futet në dhomën e vajzës Në Queensland të Australisë është regjistruar një ngjarje e rrallë dhe e frikshme. Një gjarpër vdekjeprurës u gjet në dh
Çifti i vendos emrin fëmijës Griezmann-Mbappe, por çështja përfundon në gjykatë Është e vështirë për t’u besuar ndonjëherë, por dashuria për futbollin duket se kalon çdo limit. Një çift me prejard
Nëna tmerrohet nga ajo që gjen pampersin e fëmijës (FOTO LAJM) Një nënë 30 vjeçare është tmerruar nga ajo që gjeti në pampersin e foshnjes së saj duke e publikuar në Facebook atë që n
Studimi i ri i hedh poshtë të gjitha, teknologjia nuk ndikon në gjumin e fëmijës suaj Koha që fëmijët shpenzojnë para ekranit të smartphoneve apo kompjutereve ka më pak efekt për sa kohë ata flenë, sugjeron
Gjiko e pranon se do bëhet baba, flet për gjininë e fëmijës Reperi i njohur nga Kosova, Gjiko ka pranuar se gruaja e tij, Elita Rudi është në pritje të një fëmije. Në një interv
Nuk mund ta zërë gjumi sepse vdes, fotot e fëmijës përlotin rrjetin Charlie Wagstaff vetëm 2 vjec ka çrregullim gjenetik Hypoventilation Qendrore Kongjenital. Kjo sëmundje ndikon se si
Pas shumë vitesh, këngëtarja Maya në pritje të fëmijës së parë Gjatë Maratonës së Këngës Popullore 2018, Maya përgjithësisht vishej me fustane të gjera dhe jo më kot. E ftuar sot tek
Nëna i jep fëmijës alkol por pse e bëri këtë? (VIDEO) Një nënë nga Lanakshire e Anglisë ka shqetësuar ndjekësit e saj në Snapchat, ku postoi një video në të cilën shihet duke
Pranoi se ishte shtatzanë, Almeda Abazi tregon gjininë e fëmijës Mediat turke shkruan se moderatorja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë me akrorin Tolgahan Sayisman. Mësohe
Flori Mumajesi, baba i fëmijës së pornostares shqiptare? Flori Mumajesi do të bëhet baba. Ylli i filmave për të rritur me prejardhje shqiptare, Alby Rydes, po pret fëmijën
Almeda dhe Togla zyrtarisht në pritje të fëmijës së parë Mediat turke shkruan se moderatorja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë me akrorin Tolgahan Sayisman. Mësohe
Rezarta Shkurta shtatzënë? Këngëtarja tregon emrin e fëmijës së dytë Ka kaluar më pak se një muaj, që kur Ermal Hoxha u bashkua pranë familjes së tij. Këngëtarja Rezarta Shukrta ka qenë
Harrojini ilaçet, mënyra më e mirë për të ulur temperaturën Është me të vërtetë e vështirë për të folur për këtë çështje , pasi kur fëmija juaj po vuan nga diçka, ju gjithmonë doni
Ky është titulli i fëmijës së Harry-t dhe Meghanit pasi të lindë Princ Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, që do të vijë në jetë në pranverë. Dhe ju e din
Këto ushqime nuk ja jepni dot fëmijës para moshës 3 vjeç Siç mund ta dini ka disa ushqime te cilat është mire ti evitoni nëse fëmijët tuaj janë nen moshën 3 vjeç. Ne fakt ka shu
Nëse doni që t’i hiqni pampersin fëmijës, mos i bëni këto gabime Shumë prindër e kanë periudhë stresi kohën kur fëmijës së tyre u duhet të heqin pampersin dhe ti mësojnë të përdorin ban
Adelina Tahiri i rikthehet blerjeve të luksit pas lindjes së fëmijës (FOTO LAJM) Këngëtarja është bërë nënë muajin e kaluar. E meqë gjatë kësaj kohe i është përkushtuar vetëm djalit të saj, Adelina Tah
Pse nuk duhet kurrë t’i bërtisni fëmijës suaj kur gënjen Edhe pse fëmijët e vegjël kanë një prirje të gënjejnë ndonjëherë atyre nuk i duhet bërtitur për dicka të tllë, por duhet
Kontrolloni këmbët e fëmijës nëse qan pa asnjë arsye! Shumë prindër fillojnë të shqetësohen kur fëmija e tyre nuk pushon së qari pa asnjë arsye. E kanë ushqyer mirë dhe duket