999 rezultate për

femijes

E rëndë në Vlorë: Djali dhe e ëma fshehin fëmijën për të mos ia dhënën nënës Dy persona janë prangosur në qytetin e Vlorës. Sipas bluve të Vlorës bëhet e ditur se shtetasit A.N., 66 vjeçe dhe J.N.
Po hapte themelet, ustai tregon si gjeti 200 arkivole fëmijësh teksa gërmonte tokën Fetah Hamataj ka marrë me vete një karton të palosur, të cilin e shpalos dhe e palos gjatë kohës që na tregon sekretin q
Floriana Garo në pritje të fëmijës së dytë Ish-moderatorja e famshme shqiptare Floriana Garo është shtatzënë. Ajo pritet sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë në
"Kush do ta marrë kujdestarinë e fëmijës së pa lindur?", Burri godet me shkelma të dashurën shtatzanë Një baba i ri ka goditur vazhdimisht në stomak të dashurën e tij shtatzënë gjatë një sulmi të egër që erdhi për shkak të
Prifti torturon foshnjen duke e pagëzuar, nënës nuk i durohet më (VIDEO) Prifti Vasily Neceporenko, i njohur në qarqet e kishave dhe si Photios, u pezullua për një vit pas një riti shqetësues p
Sakrifica për London, emri i fëmijës, planet e ardhshme, Sara Hoxha tregon gjithçka (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka zhvilluar një bisedë të këndshme me ndjekësit e saj ku fokus ka qenë shtatzënia me detajet dhe përjetimet
U bë nënë për herë të dytë, zbulohet emri i fëmijës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ditën e sotme u bë me dije lajmi se, ish-deputetja Klajda Gjosha u bë nënë për herë të dytë. Klajda solli në jetë një
Kujdesi për fëmijët gjatë stinës së verës Stina e veres karakterizohet nga temperatura shume te larta te cilat demtojne shendetin e femijes nese prinderit apo per
Vjedhje, shpërndarje droge dhe trafikim fëmijësh, shkatërrohet grupi kriminal, në pranga dhe dy shqiptarë Policia italiane ka shkatërruar një grup kriminal, duke arrestuar 11 persona, mes të cilëve edhe 2 shqiptarë. Persona
Dhunohet dhe kërcënohet me jetë gazetari, Ervin Koçi (FOTO LAJM) Gazetari Ervin Koçi ka denoncuar sot përmes rrjeteve sociale se është dhunuar dhe kërcënuar me jetë në derën e shtëpisë
Temperaturat e larta, fluks fëmijësh të sëmurë në spitale Në Kukës, temperaturat e larta kanë dhënë shumë probleme në shëndetin e fëmijëve. Brenda ditës në urgjencën e spitalit k
Terrori në Durrës, e vërteta e rrahjes së fëmijës dhe hyrja me armë në Qendrën e Votimit (FOTO & VIDEO) Dy ngjarje të rënda ndodhën gjatë orëve të para të ditës së sotme në Durrës, ku fillimisht një fëmijë u rrah nga adminis
Graniti dhe Leonita me foto dhe mbishkrime emocionuese në ‘Instagram’ (FOTO LAJM) Ylli shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, në muajin maj zbuluan se janë në pritje të fëm
Plagosja e 6-vjeçarit në Martanesh/ zbulohet kush qëlloi me breshëri ndaj fëmijës, dhe si nisi konflikti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Krastë të Martaneshit, ku një fëmijë 6-vjeçar është qëlluar
"Bashkëshorti im i jep më shumë rëndësi skuadrës së futbollit se shëndetit të fëmijës" Një grua është shumë e shqetësuar pasi bashkëshorti i saj është distancuar dhe nuk i flet. E gjitha ndodhi se i mallkoi
Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë përmes një postimi në Instagram, Sara Hoxha ka treguar se është në pritje të fëmijës së saj të dytë.
Pas ardhjes në jetë të fëmijës së katërt, Kim dëshiron të ketë dhe një fëmijë tjetër Kim Kardashian është bërë nënë për herë të katërt. Kjo shtatëzani ishte ndryshe pasi erdhi përmes një nëne zëvendësuese.
Kim Kardashian bëhet nënë për herë të katërt, publikohen fotot e foshnjës( FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West së fundmi u bën prindër për herë të katërt përmes një nëne surrogate. Gjinia e fëmijës
13 emra fëmijësh që janë të ndaluar në gjithë botën (FOTO LAJM) Sigurisht që çdo prind dëshiron që fëmija i tyre të ketë emrin më të bukur dhe të veçantë. Por, këta prindër e tejkal
Metodat e gabuara të gjyshërve që vendosin në rrezik shëndetin e fëmijës Gjyshërit thonë së fëmijët e fëmijëve janë mjalti i mjaltit. Edhe pse i duan jashtëzakonisht shumë niprit e mbesat, meto