999 rezultate për

femijes

Vajzë apo djalë? Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës së saj të parë (VIDEO) Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka zbuluar në finalen e spektaklit "Top Talent" në ekranin e "Top Channel" gjininë e
Loredana e thotë hapur: Mozzik është babai i fëmijës tim ndërsa Zuna partneri im (VIDEO) Loredana dhe Zuna janë dyshja më e komentuar e momentit. Ndonëse ata e kanë mohuar lidhjen e tyre, faktet tregojnë të ku
Disa mënyra si të forconi imunitetin e fëmijës suaj Kurrë nuk mund të jeni mjaft të kujdesshëm kur është fjala për shëndetin e fëmijës. Prandaj, po ju sjellim disa këshi
Testi me 4 hapa që zbulon nëse fëmija është autik Para së gjithash na duhet të theksojmë se ky është thjesht një test që mund t’ju orientojë në njëfarë mënyrë. Diagnostik
Çfarë duhet të merrni parasysh para se t'i blini fëmijës suaj një telefon celular Kur prindërit mendojnë që t’i blejnë fëmijës së tyre një telefon celular, duhet të kenë parasysh se nuk po blejnë vetëm
Skandaloze! Ndahet nga gruaja, babai i fëmijës ndryshon emër që t’i shpëtojë detyrimit Irma Elezi nga Kavaja i është drejtuar emisionit “Stop”, pasi edhe pse gjykata ka vendosur për një detyrim ushqimor, që
Qëlloi me shuplakë fëmijën një vjeçar, arrestohet edukatorja Edukatorja e një kopshti për fëmijë është arrestuar nga policia dhe prokuroria për shkak se goditi me shuplakë në fytyrë
HISTORIA/ Fatmir Haklaj nuk pranon të operohet, priste ardhjen në jetë të fëmijës që se pa kurrë Pas atentatit me mina, Fatmir Haklaj nuk pranon të operohet pasi priste ardhjen në jetë të fëmijës që se shikoi kurrë. S
"Për kokën e fëmijës", Lira Gjika kritika të ashpra prindërve që betohen kështu (VIDEO) Lira Gjika e ftuar në "Provokacija" lëshoi disa kritika për prindërit që betohen për "Kokë të djalit", apo për “Kokë të
Sa herë në javë duhet t’i lani fëmijët e vegjël gjatë dimrit? Momenti i banjos është shumë i rëndësishëm për rritjen e fëmijës, kjo pasi përveç faktit që e mban atë të pastër, e qetë
U eliminua në sy të gruas dhe fëmijës, kush është i riu që ekzekutoi producentin milioner (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit, Flamur (Alex) Beqiri për Krishtlindje në Britani, pranë vilës së ti
Nga Afrika vjen skema perfekte për gjuajtjet e dënimit (VIDEO) Goditjet e dënimit janë specialitet më vete dhe shumë futbollistë edhe sot njihen në botë si mjeshtërit e kësaj pune.
Kapet autori që eliminoi në sy të fëmijës dhe gruas producentin shqiptar (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit, Flamur (Alex) Beqiri për Krishtlindje në Britani, pranë vilës së ti
Këshillat e psikologut: Mos ia thoni këto gjëra fëmijës suaj Limitet e bëjnë fëmijën tuaj të jetë i qetë dhe i sigurtë. Të paktën kështu psikologët shprehen, por disa limite mund të
Klea Huta dhe Elgit Doda në pritje të fëmijës së parë! (FOTO LAJM) Në puntatën e fundit të emisionit “Shiko Kush Luan”, Klea Huta si gjithnjë dukej yll, por prisni pak, po ky barku pak më
Receta natyrale që shëron kollën e fëmijëve si me dorë Kolli i vazhdueshëm është një gjë e zakonshme tek fëmijët gjatë muajve të ftohtë të dimrit. Për fat të mirë, ka shumë re
Zbulohet gjinia e fëmijës së Taulant Xhakës dhe Arbnorës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, është në pritje të ëmbël. Arbnora dhe Taulanti e dhanë lajmin
20 gjërat që duhet t'i thuash fëmijës në vend të "Mos qaj!" Sa herë që fëmija yt qan apo bën teka, nuk mund ta kalosh me një ‘mos qaj”! Gjëja më e mirë që mund të bëni është t’i sq
Ngjarje misterioze në Shkodër, fëmija 5 vjeç gjendet në gjendje kome në rrugë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se në rrethana ende të
Foto pikëlluese nga Thumana, batanije fëmijësh dhe flamuj kuqezi nën rrënoja (FOTO LAJM) Dy javë kanë kaluar nga tragjedia që mori 51 jetë njerëzish pas tërmetit të 26 Nëntorit që tronditi vendin dhe shkaktoi