999 rezultate për

femijes

Shqiptari rrahu bashkëshorten me shkelma dhe grushta përpara fëmijës 2-vjeçar Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi rrahu me grushta dhe shkelma, bashkëshorten e tij në sy
Pyeti a mund t‘i jepte fëmijës 2 vjeç picë për mëngjes, gruan e "grijnë" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t'i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
Në pritje të fëmijës me Arbanën, por si i ka marrëdhëniet Eduarti me djalin e moderatores (FOTO LAJM) Eduart Grishaj është në pritje të fëmijës së tij të parë me moderatoren Arbana Osmani, e cila ka edhe një djalë nga mart
Një vit pasi u bë nënë, këngëtarja shqiptare në pritje të fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Me 28 Prill të vitit që lamë pas këngëtarja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli
Zaida Çobo zbardh detaje nga takimi me Veliun: Ndjesën kundrejt fëmijës s’kam për ta pranuar kurrë Nëna e 15-vjeçarit të dhunuar disa javë më parë nga policia në Tiranë, Zaida Çobo pas takimit me drejtorin e Përgjithshë
Psikologia hedh poshtë akuzat e 27 vjeçares: Nuk kemi patur mësues fetar (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, në studion e emisionit "Dua të të bëj të lumtur", u prezantua historia e trishtë e një vajze të ritu
Rrëfimi tronditës i 27 vjeçares: Mësuesi na rreshtonte në bodrum, abuzonte me të gjitha ne 27-vjeçarja, me emrin, Adriana e cila është rritur në shtëpinë e fëmijës në Shkodër, ka bërë sot një rrëfim tronditës.
Noizy: Gjërat e para që do i mësoj fëmijës tim të dytë Jemi mësuar ta shohim nëpër koncerte përballë shumë njerëzve, por kurrë përballë një paneli me fëmijë të vegjël. Bëhet f
Në pritje të fëmijës, multimilioneri publikon fotot e veçanta me modelen 27 vite më të re (FOTO LAJM) Miliarderi italian Gianluca Vacchi së shpejt do të bëhet baba me modelen 25-vjeçare, Sharon Fonseca. 52-vjecari duket më
Momente tensioni, ariu i murrmë shfaqet papritur pas fëmijës (VIDEO) Një moment paniku është filmuar në Itali, teksa një familje italiane kishte shkuar për piknik në mal. Në video është
Dhunoi gruan në sy të fëmijës, arrestohet tenisti i njohur Tenisti i njohur gjeorgjian, Nikoloz Basilashvili, është arrestuar së fundmi nga policia, për dhunë ndaj ish-gruas së ti
Në pritje të fëmijës së parë, zbulohet emri i vajzës së Mc Kreshës dhe Erzinës (FOTO LAJM) Në dhjetor Mc Kresha dhe Erzina e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, e familje e tyre do shtohet edhe me një fëmijë
Fansja i zbulon gjininë e fëmijës nëpërmjet fytyrës, përgjigjet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shtatzënë për herë të parë. Lajmi u përhap fillimisht në mediat rozë, ndërsa më tej
Bie në liqen, mbytet një fëmijë i mitur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë. Burimet bëjnë me dije se një fëmijë është mbytur sot në liqen,
"E shëmtuara Beti" bëhet nënë, zbuloni gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Ylli i "E shëmtuara Beti", America Ferrera, ka lindur fëmijën e dytë. Aktorja, 36 vjeç dhe bashkëshorti i saj Ryan Pi
Arbana në pritje të fëmijës, flet për herë të parë Eduardi Eduard Grishaj është partneri i moderatores së njohur Arbana Osmani. Çifti para disa ditësh zbuloi se janë në një pr
Arbana Osmani shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë me Eduartin (FOTO LAJM) Dy të dashuruarit, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj që kanë bërë kaq zhurmë në media, festojnë ditëlindjen të dy në të n
Foshnja 4 muajshe fiton betejën me COVID 19, priten rezultatet e nënës Klinika Infektive në Shkup ka reaguar pas kritikave kritikat nga nëna e foshnjës katër muajshe që u infektua me koronavi
Kanë vajzë dhe djalë, Ciara dhe Wilson zbulon gjininë e fëmijës së tretë (VIDEO) Këngëtarja shumë e famshme amerikane, Ciara njoftoi në mediat sociale në fund të janarit se ajo dhe burri i saj qendërmb
Disa mënyra si të forconi imunitetin e fëmijës suaj Kurrë nuk mund të jeni mjaft të kujdesshëm kur është fjala për shëndetin e fëmijës. Prandaj, po ju sjellim disa këshi