999 rezultate për

femijes

Studimi i ri i hedh poshtë të gjitha, teknologjia nuk ndikon në gjumin e fëmijës suaj Koha që fëmijët shpenzojnë para ekranit të smartphoneve apo kompjutereve ka më pak efekt për sa kohë ata flenë, sugjeron
Vrau mikun në sy të fëmijës, prokuroria kërkon 35 vite burg për 62 vjeçarin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 35 vite burg për Islam Mylkajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Baçinozi u e
Dhunimi i fëmijës në çerdhe, administratori kërcënon gazetaren e "Stop" (VIDEO) Emisioni “Stop” ka ndjekur rastin e dhunimit të fëmijës në çerdhe. Gazetarja e emisionit “Stop” ka shkuar tek çerdhja “T
Rikthehet dhuna në çerdhet e Tiranës! Fëmija plot shenja, drejtoresha habit me përgjigjen Emisioni “Stop” në Tv Klan, këtë të martë ka trajtuar një temë shumë të ndjeshme, dhunën ndaj fëmijëve të mitur. Edhe he
Prindër kujdes! 5 lloje fotografish të fëmijëve që nuk duhen postuar në mediat sociale Epoka e mediave sociale na ka dhënë shumë fenomene të reja, dhe njëra prej tyre njihet si “ndarja”. Ndarja është një
Me pamjet nga spitali, modelja njofton e shkatërruar humbjen e fëmijës (FOTO LAJM) Modelja Chrissy Teigen njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, John Legend, e kanë humbur fëmijën. Deklarata e dhimbshme
Kastro Zizo hap zemrën: Alkooli po më shkatërronte, e lashë prej fëmijës Kastro Zizo pak kohë më parë u bë baba për herë të tretë dhe ardhja në jetë e Dantes ishte një pikë kthese në jetën e ti
Tragjike në Itali: Vdes 10 vjeçari, në gjendje të rëndë babai Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali ku ka humbur jetën një 10 vjeçar, ndërsa babai i tij një 40
Zbulohet gjinia e fëmijës, deputetja e PS shtatzënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmi për shtatzëninë u zbulua p
Chiara Ferragni shtatzënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Chiara Ferragni është komentuar së fundmi se është në pritje të fëmijës së dytë. Një burim ka konfirmuar për Fanpage.it
Djalë apo vajzë? Gjiko dhe Elita zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë (VIDEO) Elita dhe Gjiko janë zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë dhe këtë e kanë pranuar sot. Ata kanë publikuar një vide
Përmes videos më të ëmbël me partnerin, Dulce Maria zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO) Në muajin qershor, aktorja e famshme e “Rebelde”, Dulce Maria njoftoi se ishte në pritje të një fëmije. Ndërsa dje, akto
Ekzekutoi kunatën në sy të fëmijës, kapet Agron Tanushi Policia ka mundur të arrestojë autorin e krimit të djeshëm, Agron Tanushin i cili vrau me armë zjarri Jetmira Hasanin.
Mosha e duhur për të përfshirë qepën në ushqimin e fëmijës Qepa është një ndër perimet me më shumë vlera ushqyese në organizmin tuaj. Prandaj ajo rekomandohet të përdoret sa më sh
Pasurim të paligjshëm dhe skandalin me vdekjen e fëmijës në Kakavijë, Blendi Gonxhe páditet në SPAK Nisma Thurje ka dorëzuar në SPAK një kallëzim penal për kreun e Drejtorisë së Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe për përf
"Askush nuk e donte vdekjen e fëmijës", reagon nga Kakavija kreu i Emergjencave Kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako, në një prononcim pwr media nga Kakavija, u shpreh se vdekja e fëmijës i cili u sh
Ndodh me lojtarin në “Premier League”, bën krahun me bebe fëmijësh për hile Adama Traore ka gjetur një mënyrë të re për të ndaluar mbrojtësit që ta kapin prej krahu, duke aplikuar vaj për fëmijë n
Ledri publikon videon emocionuese, zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO) Ledri dhe Sara do të bëhen me vajzë. Ata kanë publikuar një video ku zbulojnë gjininë e fëmijës që presin. Prej se
Shqiptari rrahu bashkëshorten me shkelma dhe grushta përpara fëmijës 2-vjeçar Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi rrahu me grushta dhe shkelma, bashkëshorten e tij në sy
Pyeti a mund t‘i jepte fëmijës 2 vjeç picë për mëngjes, gruan e "grijnë" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t'i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot