999 rezultate për

femijes

Kylie s’e pranon shtatzëninë, por kjo foto dëshmojn të kundërtën Lajmi i shtatzënisë së saj u zbulua në mes të shtatorit. Dhe vetëm pak javë mbeten nga ardhja në jetë e fëmijës së parë
Dukesha Kate sapo “zbuloi” gjininë e fëmijës së tretë Dukesha Kate Middelton është në muajin e pestë të shtatzënisë. Kësaj radhe ajo është treguar shumë e fshehtë përsa i për
Kikboksieri shqiptar akuzohet për thyerje të kafkës së fëmijës Një kikboksier shqiptar është në bankën e të akuzuarit në Gjykatën Penale të Bazelit, i përballur me akuzën e tentimvras
Në pritje të fëmijës së dytë, Ami shfaqet me barkun e rrumbullakosur Amarda Toska, një ndër prezantueset më të bukura të ekranit shqiptarë është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Ajo ësh
Dyshoi për virgjërinë dhe e braktisi, burri kërkon të bëjë ADN e fëmijës në Europë Seanca e fundit e ndërmjetësimin e “Shihemi në Gjyq” në Tv Klan, nuk ka qenë aspak e lehtë për Eni Çobanin. Kalvari i s
Mësoni njollat në lëkurën e foshnjes që ngatërrohen me rrjebullën Ju ka ndodhur të vini re në lëkurën e fëmijës suaj disa njolla të kuqe, të cilat ngjajnë me shenjat e irritimit pas kont
Mahnitëse, si pritet lindja e fëmijës nga orangutangu (FOTO LAJM) Një orangutan shumë i rrallë është filmuar në kopshtin zologjik. Orangutani i vogël Sumatran u dorëzua në mënyrë të s
Cili nuk është babai i vërtetë i fëmijës? Sot ju kërkojmë të shihni një fotografi dhe t’i përgjigjeni një pyetje të thjeshtë: kush nuk është ati i vërtetë i fëmij
Laura Vorpsi në formë të shkëlqyer pas lindjes (FOTO LAJM) Bukuria e Laura Vorpsit ka qenë gjithmonë e diskutuar në botën e politikës shqiptare. Dikur zëdhënëse e selisë blu, s
Djalë apo vajzë? Zajmina zbulon gjininë e fëmijës Pas lajmit për shtazëninë e saj, këngëtarja Zajmina Vasjari na ka mbajtur kurioz rreth gjinisë së bebit që ajo pret.
Nora Istrefi në pritje të fëmijës së dytë? (FOTO LAJM) Nora Istrefi është një prej këngëtareve kosovare më të njohura. Nora dhe bashkëshorti i saj Robert Berisha kanë një vajz
Ami në pritje të fëmijës së dytë, por nuk harron të përkëdhelë Joelin Moderatorja Ami dhe Ermal Mamaqi janë në pritje të fëmijës së dytë e cila do të jetë një vajzë. Ami ka postuar këtë
Emri i fëmijës fut në sherr dy familjet, një i vdekur dhe 7 të plagosur (FOTO LAJM) Vendosja e emrit të një fëmije të porsalindur është bërë shkak për një sherr masiv me armë, shkopinj e gurë mes familjes
Kim zbulon padashur gjininë e fëmijës së saj të tretë Kim Kardashianttashmë prej kohësh pret fëmijën e saj të tretë i cili duhet të lindë në janarin që vjen, nga një surrogat
Në pritje të fëmijës së tretë, këngëtarja shqiptare 8-muajshe shtatzënë Këngëtarja e njohur e muzikës "R&B", Arta Bajrami është shtatzënë për herë të tretë. Lajmin e dha vetë Arta në qershor g
Cristiano Ronaldo zbulon emrin e fëmijës së tij të katërt Alana Martina, ky duket se do të jetë emri i fëmijës së katërt i Cristiano Ronaldos. Ylli i Real Madridit, Cristiano
Tifozi tenton t’i marrë fanellën nga dora fëmijës, por e poson keq Tifozët e West Ham janë shumë të gëzuar nga fitorja 3-2 ndaj Tottenham në Carabao Cup. Pasi shkuan në disavantazh të
Ermali publikon foton, ja si duket Ami në pritje të fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Komediani Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet më bashkëshorten e tij Amarda Toska,
Donin t'i vendosnin fëmijës emrin xhihad por shikoni ku përfundojnë Një familje në jug të Francës së shpejti do të mësojë nëse foshnjës së tij mund t’ia jap emrin Xhihad, pasi që këtë pyet
Një ndeshje fëmijësh thyen shifra rekorde për shikueshmëri, u ndoq sa një ndeshje e Serie A Vitet e fundit nuk kanë qenë aspak të mira për futbollin italian edhe pse së fundi duket se situata është duke ndryshuar