999 rezultate për

femijen

Nëna e lindi në shtëpi, foshnja që vdiq kishte të prera në trup Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi, por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e
20 mijë euro për t'i lindur fëmijën, çiftet kërkojnë nëna "taksi" Një nga vendet më të varfra të Evropës, është duke u bërë vendi ku shkojnë njerëzit e dëshpëruar për të gjetur një nënë
Urinonte pa kontroll, babai torturon fëmijën (VIDEO) Prindërit e paemëruar nga Oklahoma e Shteteve të Bashkuara, janë duke u hetuar nga policia, për shkak të sjelljeve të pa
Pamje dramatike, gruaja lind fëmijën në koridorin e spitalit (FOTO LAJM) Imazhet dramatike tregojnë një nënë që lindi fëmijën e saj më të vogël në një korridor në spital pasi mbërriti shumë von
11-vjeçarja lind fëmijën nga vëllai i saj 14-vjeç Një vajzë e moshës 11 vjeçare ka lindur fëmijën e vëllait 14-vjeçar. Policia po heton rastin dhe thotë se babi i fosh
Nëna e dëshpëruar gjunjëzohet në rrugë dhe shet qumështin e gjirit (FOTO LAJM) Një nënë në Kinë është gjunjëzuar në mot të ftohtë për të shitur qumështin e gjirit të saj për të mbledhur para për të t
Përse rritet temperatura e fëmijës pas vaksinimit? Vaksinimi i fëmijës ka qënë dhe është një temë shumë e debatuar, ku disa prindër shfaqin hapur refuzimin dhe frikën e ty
Tri hapa që ju ndihmojnë ta disiplinoni fëmijën Ka shumë gjëra të cilat i frustrojnë prindërit kur është fjala për sjelljen e fëmijëve, shprehitë e këqija gjatë shujtav
10 gjërat që nuk duhet t’i bëni kur bebja fle Në momentin që bebet i zë gjumi nëna mundohet të bëjë gjithçka që ai të mos zgjohet. Megjithatë janë disa veprime që
Khloe Kardashian në zi, humbet “fëmijën e saj të parë” Khloe Kardashian është duke përjetuar një dhimbje të madhe. Ajo po vuan humbjen e “fëmijës së saj të parë”, siç e quan K
Kim Kardashian nuk ndalet! Do fëmijën e katërt Kim Kardashian thuhet se dëshiron një fëmijë të katërt, pak ditë pasi vajza e saj Çikago ka ardhur në jetë. Sipas UsW
Braktisin fëmijën në koshin e mbaturinave, prindërit e pësojnë keq Braktisën fëmijën vetëm dy orë pasi lindi dhe e hodhën të gjallë në një kosh mbeturinash, por dy prindër kinezë duket se
Një nënë e vdekur "lind" fëmijën në ditën e varrimit! Një grua që ishte në muajin e 9 të shtatzanisë kur papritur vdiq dhe thuhet se "lindi" fëmijën dhjetë ditë më vonë. S
Zjarri përfshiu shtëpinë, nëna hedh foshnjën nga dritarja (VIDEO) Një nënë e dëshpëruar e hodhi fëmijën e saj nga dritarja e katit të katërt, pasi një zjarr përfshiu shtëpinë e tyre në n
Studim shkencor: Si ta bëni fëmijën të zgjuar para se të lindë Edhe pse brenda barkut, fëmijët tuaj kanë preferenca. Nëse ju i zbuloni në kohën e duhur mund ti shfrytëzoni siç duhe
Menduan se ishte shtatzënë, mjekët shokohen kur shohin "fëmijën" e 11-vjeçares (FOTO LAJM) Një nxënëse e Queenslandit ka shokuar mjekët pasi shkoi me dhimbje të forta barku në spital, ndërsa nëna e saj vuri re n
Nëna rreh në mënyrë shtazarake fëmijën tre vjeç (VIDEO) Një nënë në provincën Bahia Blanca të Argjentinës është filmuar nga një kamer e fshehtë teksa dhunonte të bijën e saj pr
Lanë fëmijën me krah të thyer pa e dërguar në spital, prindërit përfundojnë në burg (FOTO LAJM) Një çift që lanë fëmijën e tyre pesë muajshe në agoni me një krah të thyer për tre ditë pa e dërguar atë në spital, janë
Nëna e 20 fëmijëve u thotë "stop" lindjeve (FOTO LAJM) Familja më e madhe e Britanisë është rritur përsëri pasi Sue Radford ka lindur fëmijën e saj të njëzetë - por premtoi se
Gazetarja shqiptare lind fëmijën e parë të 2018-ës, ky është emri Fëmija i parë i ardhur në jetë në vitin 2018 është Lael një djalë i lindur në maternitetin “Koço Gliozheni”. Foshnja ka