999 rezultate për

femijen

Aktorja e njohur shtatzënë për herë të parë në moshën 42 vjeçare Ajo u bë e dashur për publikun shqiptar, me rolin në filmin Shtëpiaket e dëshpëruara. Aktorja e njohur 42-vjeçare, E
Pamje që të thyejnë zemrën nga Siria, babai hedh fëmijën e vdekur në kamion (VIDEO) Një baba që i dha lamtumirën e fundit fëmijës së tij të vdekur, para se shpërthimet dhe sulmet me bombë të fillojnë përs
Momenti i frikshëm kur polici kap fëmijën që bie nga kati i tretë (VIDEO) Disa policë janë kthyer në heronj në Egjipt pasi shpëtuan jetën e një fëmije, i cili u hodh nga kati i tretë i një ndërt
Qeni kafshon fëmijën, por në moment shfaqet një mace trime që ia tregon vendin (VIDEO) Qentë njihen si kafshë besnike të njeriut, kurse macet si mos mirënjohëse, por kjo video do t'ju thyejë paragjykimet.
Me rroba bebesh në dorë, Xhensila dhe Besi presin fëmijën e parë ? (VIDEO) Prej pak kohësh qarkullojnë zëra që thonë se Xhensila dhe Besi do të bëhen së shpejti prindër. Këngëtarja është në muaji
Mos e shtrëngoni dorën e fëmijës kur ecni, ka pasoja Ecja me fëmijën tuaj është një nga gjërat më të bukura kur bëhesh prind. Kur ecni dhe mbani fëmijën tek dora duhet t’i k
Pas kësaj foto-je fshihet një histori që do ju përlotë Ndoshta gjëja e parë që menduat pasi patë foton, ishte fytyra e gruas, fytyra e së cilës tregon se i nevojitet më shumë
Nëna e lindi në shtëpi, foshnja që vdiq kishte të prera në trup Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi, por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e
20 mijë euro për t'i lindur fëmijën, çiftet kërkojnë nëna "taksi" Një nga vendet më të varfra të Evropës, është duke u bërë vendi ku shkojnë njerëzit e dëshpëruar për të gjetur një nënë
Urinonte pa kontroll, babai torturon fëmijën (VIDEO) Prindërit e paemëruar nga Oklahoma e Shteteve të Bashkuara, janë duke u hetuar nga policia, për shkak të sjelljeve të pa
Pamje dramatike, gruaja lind fëmijën në koridorin e spitalit (FOTO LAJM) Imazhet dramatike tregojnë një nënë që lindi fëmijën e saj më të vogël në një korridor në spital pasi mbërriti shumë von
11-vjeçarja lind fëmijën nga vëllai i saj 14-vjeç Një vajzë e moshës 11 vjeçare ka lindur fëmijën e vëllait 14-vjeçar. Policia po heton rastin dhe thotë se babi i fosh
Nëna e dëshpëruar gjunjëzohet në rrugë dhe shet qumështin e gjirit (FOTO LAJM) Një nënë në Kinë është gjunjëzuar në mot të ftohtë për të shitur qumështin e gjirit të saj për të mbledhur para për të t
Përse rritet temperatura e fëmijës pas vaksinimit? Vaksinimi i fëmijës ka qënë dhe është një temë shumë e debatuar, ku disa prindër shfaqin hapur refuzimin dhe frikën e ty
Tri hapa që ju ndihmojnë ta disiplinoni fëmijën Ka shumë gjëra të cilat i frustrojnë prindërit kur është fjala për sjelljen e fëmijëve, shprehitë e këqija gjatë shujtav
10 gjërat që nuk duhet t’i bëni kur bebja fle Në momentin që bebet i zë gjumi nëna mundohet të bëjë gjithçka që ai të mos zgjohet. Megjithatë janë disa veprime që
Khloe Kardashian në zi, humbet “fëmijën e saj të parë” Khloe Kardashian është duke përjetuar një dhimbje të madhe. Ajo po vuan humbjen e “fëmijës së saj të parë”, siç e quan K
Kim Kardashian nuk ndalet! Do fëmijën e katërt Kim Kardashian thuhet se dëshiron një fëmijë të katërt, pak ditë pasi vajza e saj Çikago ka ardhur në jetë. Sipas UsW
Braktisin fëmijën në koshin e mbaturinave, prindërit e pësojnë keq Braktisën fëmijën vetëm dy orë pasi lindi dhe e hodhën të gjallë në një kosh mbeturinash, por dy prindër kinezë duket se
Një nënë e vdekur "lind" fëmijën në ditën e varrimit! Një grua që ishte në muajin e 9 të shtatzanisë kur papritur vdiq dhe thuhet se "lindi" fëmijën dhjetë ditë më vonë. S