999 rezultate për

femijen

19 vjeçarja mbyti fëmijën e porsalindur, flet shoqja e saj Një vajzë e re shqiptare dhe nëna e saj janë arrestuar sot në Athinë pas një krimi të tmerrshëm që kanë kryer. 19-vje
Kylie e ka fëmijën me truprojën? Flet për herë të parë Chung Para disa ditësh qarkulluan thashetheme se Kylie Jenner kishte tradhëtuar Trevis Scott me truprojën e saj Tim Chung, ku
Shkrimtares i vdiq djali i vetëm, psikologia shokon me deklaratën: E meritonte! Shumë njerëz janë hidhëruar nga tragjedia që ka pllakosur në shtëpinë e shkrimtares Flutura Açka. Ajo ka humbur djali
Horror, leopardi rrëmben dhe vret fëmijën 3 vjeç (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Parkun Kombëtar “Queen Elizabeth” në Uganda. Fëmija ishte nën kujdesin e një da
Bëni kujdes më fëmijët, 3 frazat që nuk duhet t’ja thoni kurrë Në debat e sipër me fëmijën harrojmë se janë disa fjalë të cilat nuk duhet t’i themi kurrë me zë të lartë. Më mbrapa as
Lindi fëmijën 15-vjeç, e mitura e përdhunuar nga fqinji shpërthen në lot Lotët nuk mund t’i ndalte sa herë kujtonte ngjarjen e shëmtuar që i rrokullisi gjithë jetën dhe e bëri nënë në moshën 15
HISTORIA/ I shpëtuan fëmijën, nëna nga Kosova falenderon publikisht mjekët dhe infermierët në Durrës Jemi mësuar të dëgjojmë ankesa nga spitalet, shpesh me vend e jo rrallë krejt pa vend në lidhje me mjekët dhe infermierë
Mënyra e duhur për të vënë në gjumë fëmijën tuaj Nëse ju duhet të vendosni një fëmijë në gjumë, të parën gjë që bëni është: shkoni në një dhomë pa zhurmë ose ju kërkoni
Tragjedia në Prishtinë, arrestohet shqiptarja që la vetëm fëmijën në banesë Policia e Kosovës sot rreth orës 06:00 të mëngjesit Policia e Kosovës ka pranuar informacionin se në lagjën Ulpianë, sak
Aktorja e njohur humbet fëmijën në muajin e katërt të shtatzënisë (FOTO LAJM) Begüm Kütük është prezantuar për publikun shqiptar me rolin e saj si Neriman në serialin "Lovebird-Trumcaku". Për ak
Kjo nënë është "legjenda" e internetit, arsyeja do t'ju prekë (FOTO LAJM) Një grua afgane që bëri provimin e pranimit në universitet, duke u kujdesur për fëmijën e saj dy muajshe, është bërë hit
Serbia paguan 18 mijë euro për lindjen e një fëmije më shumë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se brenda katër dekadave të ardhshme, nëse nuk do të ketë shtim të popu
18 mijë euro shpërblim për çdo fëmijë të lindur në Serbi Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se brenda katër dekadave të ardhshme, nëse nuk do të ketë shtim të popu
Pagëzojnë fëmijën me emrin Donald Trump, farefisi i dëbon Një çift nga një fshat i vogël në Afganistan pagëzuan fëmijën e tyre të sapolindur me emrin e presidentit amerikan, për
Gruaja lind foshnjën në det, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Ky është momenti i pabesueshëm ku një turiste ruse lindi fëmijën e saj në ujërat e Detit të Kuq në Egjipt. Turistët m
Gjyshërit kërkojnë mbesën pas 12 vitesh: Nuk i njohim as babain Çifti i bashkëshortëve, Luljeta dhe Qani i janë drejtuar rubrikës “Shihemi në Gjyq” në “E Diela Shqiptare” për një temë
Studim: Rrezikoni të kaloni në depresion nëse bëni këtë gabim me fëmijën tuaj Nënat që flenë me foshnjat e tyre në të njëjtin shtrat për më shumë se 6 muaj janë dyfish më të rrezikuara të vuajnë nga
Gruaja përdor fëmijën si shkop për të goditur burrin! (VIDEO) Një grua përdori djalin e saj të vogël për të goditur një burrë në mes të rrugës. Pamjet e tronditëse tregojnë se gru
Nëna përdor fëmijën si çadër, reagime të ashpra në internet (VIDEO) Një grua është filmuar duke përdorur fëmijën e saj si një çadër ndërsa po bie shi. Gruaja, e veshur me pantallona të
Moderatorja shqiptare aborton fëmijën? Bëhet fjalë për Elita Rudin e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë për jetën luksoze që bën dhe vendet që ajo viz