999 rezultate për

femijen

E rëndë në Vlorë: Djali dhe e ëma fshehin fëmijën për të mos ia dhënën nënës Dy persona janë prangosur në qytetin e Vlorës. Sipas bluve të Vlorës bëhet e ditur se shtetasit A.N., 66 vjeçe dhe J.N.
Babai hedh djalin 11-muajsh nga ura, më pas bën veprimin e çuditshëm Një foshnjë 11-muajshe ka humbur jetën, pasi babai i tij e hodhi në lumë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Manchester, Angl
Ariana Fejzullahu do e pres fëmijën e katërt ndryshe, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, është në pritje të ëmbël të fëmijës së katërt të çiftit. Më
Si ta bindni fëmijën të shkojë me qejf në çerdhe Ditët e para të kopshtit janë të vështira për prindërit dhe fëmijët, që zakonisht nuk duan të shkëputen Për disa fëmi
Kur e le fëmijën me babin, moderatorja shqiptare do ju kënaq me këtë video (VIDEO) Jona Spahiu është një ndër nënat më të reja të showbizit shqiptar. Protagonisti kyersor në Instagramin e Jonës është
Jozefina Topalli bëhet gjyshe, Megi sjell në jetë fëmijën e parë (FOTO LAJM) Ish-kryetarja e kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, është bërë ditën e sotme gjyshe për herë të parë. ‘Newsbomb’ k
Jozefina Topalli bëhet gjyshe, Megi sjell në jetë fëmijën e saj të parë (FOTO LAJM) Një ëngjëll është shtuar sot në familjen e Jozefina Topallit. Vajza e saj, Megi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.
15 vjeçari tregon historinë rrëqethëse: Ai vetëm babë nuk ishte, të rrahurën ja bëj hallall, por të ndjekësh fëmijën tënd me armë Një 47 vjeçar nga Kukësi ka rrezik të dënohet të paktën dy vjet burgim se akuzohet për keqtrajtimit të të dy djemve të
Shqiptari nën efektin e alkolit përplas për vdekje fëmijën Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Fthiotida të Greqisë. Emigranti 44-vjeçar shqiptar, i cili udhë
Masakra në Kroaci, vrasësi zhduku gjithë familjen por kurseu fëmijën e tij Një nga krimet më të rënda ndonjëherë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kroaci, shkruajnë mediat kroate
Dashuria e vrarë për fëmijët Nga Endrit Hoxhaj Zhvlerësimi që po ju bëhet fëmijëve nga instagrami dhe fb është i madh! Fëmijët lindin dhe r
Lindi fëmijën e katërt, modelja tregon linjat perfekte pas 6 javësh (FOTO LAJM) Gjashtë javë më parë, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt. 33-vjeçarja ka treguar linja
Duke u zënë me një grua nëna hedh fëmijën në tokë, ndërron jetë foshnja 3 muajshe Një nënë 26-vjeçare nga Georgia është akuzuar se ka vrarë djalin e saj 3 muajsh dhe më pas ka mohuar krimin e rëndë.
Tuna pret fëmijën e dytë? Të paktën ky është mendimi i fansave (FOTO LAJM) 2 vite më parë këngëtarja e njohur Tuna u bë nënë për herë të parë. Në jetë erdhi djali i saj Tian. Koha ka kaluar
Nëna thyen rekordin, lind fëmijën 6 kilogramë (FOTO LAJM) Nëpërmjet një ndërhyrjeje çezariane, një nënë nga Teksas i Amerikës ka sjellë në jetë një vogëlush që peshonte plot 6 ki
DETAJE/ Nëna 3 herë e divorcuar e kishte mbyllur në shtëpi fëmijën që u hodh nga kati i dytë Një vajzë 5-vjeçare është vetëhedhur nga ballkoni i katit të dytë të pallatit ku banonte. Ngjarja ka ndodhur në Libra
Thërriti Rama Ik! Administratori i PS rreh fëmijën në Durrës (FOTO LAJM) PD e Durrësit denoncon dhunimin e një fëmijë të mitur pranë një qendre votimi në zonën e Katundit të Ri. PD publikon
Videoja që ju mban frymën: Nëna heroinë hidhet ta shpëtojë, një fije e ndau fëmijën nga vdekja (VIDEO) Nëna kujdes me telefonin. Videoja që i është bashkangjitur këtij shkrimi tregon sesa shpejt pakujdesia mund të kthehet n
Pushoni fëmijën tuaj së qari menjëherë duke i masazhuar këto pjesë Sipas "Nourish", refleksologjia është praktika e masazhimit të këmbëve për të stimuluar nerva të caktuara në trup. Këto
Shkrumbohet banesa në Elbasan, helikopteri shpëton fëmijën 7 vjeçar (VIDEO) Prej më shumë se një orë një apartament në Elbasan është përfshirë nga flakët. banesa ndodhet pranë shkollës “Dhask