999 rezultate për

femijen

E rëndë në Tiranë, makina përplas fëmijën 3 vjeç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një fëmijë është përplasur nga një automjet. Ngjarja ka nd
Prindër për herë të dytë? Sinani dhe Andrra ndezin dyshimet Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbë
Aksidentoi për vdekje fëmijën 6-vjeçar në Divjakë, shoferja shfaqet e pikëlluar në gjykatë Gjykata e Lushnjës ka vendosur masën e arrestit me afat 30 ditë burg për drejtuesen e mjetit Maela Matrangasi e cila aks
Përse duhet t'a përqafoni fëmijën tuaj çdo mëngjes Si specie, neve na nevojitet kontakti njerëzor për të mbijetuar dhe jetuar. Lëkura është organi jonë më i madh, ndër
Shoferja që shtypi fëmijën për vdekje: E rrita shpejtësinë Një 35-vjeçare nga Tirana aksidentoi për vdekje një fëmijë 6 vjeç ditën e djeshme në Divjakë. Sipas saj, ka qenë fëmija
E FUNDIT/ Aksident në Elbasan, makina përplas prindërit me fëmijën Pas aksidentit tragjik në Kodër Kamzë, ku dy persona humbën jetë, një tjetër ngjarje e ngjashme ka ndodhur këtë herë në
Vdes foshnja, policia heton shqiptarin Një foshnje ka humbur jetën pasi ishte braktisur nga nëna e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Umbria. Nëna e kish
E gjeni dot fëmijën në foto? Sot është një nga prezantueset më të dashura shqiptare (FOTO LAJM) Me sa duket ka diçka që nuk ka ndryshuar aspak tek ajo! Nga fëmijëria, por edhe sot që është një nga figurat publike m
Tragjike/ Shpëtoi njerëzit nga flakët, por humbi fëmijën e tij 6 muajsh Dita ditës po dalin në dritë historitë rrënqethëse të familjeve greke, të cilët u përfshinë nga zjarri i tmerrshëm ditë
Modric bën një gjest të madh për fëmijën e prekur me kancer Ndër vite Luka Modric ka vërtetuar se nuk është një lojtar i madh vetëm brenda fushës së lojës por edhe jashtë saj. S
Lindën fëmijën me farëzim artificial, babai merr vesh të vërtetën tronditëse Kjo është historia e trishtueshme e një babai i cili pas disa vitesh zbuloi se djali i tij 6-vjeçar nuk ishte në fakt i
I qau vajza, VIP-ja shqiptare e ushqen me gji LIVE Nutricionistja e famshme Diola Dosti Baftiu, e ftuar në Rreze Dielli ka folur ditën e sotme për dietat dhe ushqyerjen e
Momente paniku, kamioni kalon mbi fëmijën e vogël (VIDEO) Kjo video tronditëse tregon momentin kur një kamion, që po ecte i kalon sipër një fëmije, që po luante në rrugë. Pamj
Stresi heq dorë nga hashashi vetëm për fëmijën që do vijë në jetë Stresi është një nga reperët e njohur shqiptar, i cili është shumë aktiv në tregun muzikor dhe këngët e tij kthehen menj
Aksident i frikshëm në Vlorë, makina përplas fëmijën 3 vjeç Një aksident i frikshëm ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. Një fëmijë vetëm 3 vjec është përplasur nga një automjet, t
Ka 7 fëmijë, fiziku 43-vjeçares turpëron vajzat e reja (FOTO LAJM) Një nënë e shtatë fëmijëve ka zbuluar format perfekte trupore në sajë të kujdesit fizik dhe ushqimit të shëndetshëm.
Shpëtoji fëmijën në Francë, “Spider Man-i” fillon punë Sot ka qenë dita e parë e punës në Brigadën e Zjarrfikësve në Paris e emigrantit nga Mali, i cili e mori pseudonimin “Sp
Mos e shtrëngoni dorën e fëmijës kur ecni, ka pasoja Ecja me fëmijën tuaj është një nga gjërat më të bukura kur bëhesh prind. Kur ecni dhe mbani fëmijën tek dora duhet t’i k
Prifti që u bë hit në rrjetet sociale tregon pse e goditi fëmijën Një prift francez, i cili shkaktoi një reagim të fortë në internet, pasi goditi me shuplakë një fëmijë 2-vjeç gjatë pagë
Gruaja lind foshnjën në det, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Ky është momenti i pabesueshëm ku një turiste ruse lindi fëmijën e saj në ujërat e Detit të Kuq në Egjipt. Turistët m