999 rezultate për

femijen

"Mos i ndikoi vaksina", dëshmitarja tregon si e gjeti nëna pa jetë foshnjen 3 muajshe Një foshnjë vajzë rreth 3 muajshe është gjetur e pajetë ditën e djeshme në banesë nga nëna e saj, Sote Ozuni. Ngjarj
Zv.kryetarja e partisë së Gjuzi: Kisha fëmijën sëmurë, polici me ngacmonte në rrugë "Ou- thotë- paske dhe tre fëmijë ti. Çfarë mund të pretendoj nga ai polici. Ai është një polic fodull..." Volejbollis
Pamjet e frikshme, Kastriot Reçi u qëllua pasi puthi fëmijën (VIDEO) Kanë dalë pamjet e eleminimit të Kastriot Reçit i cili u qëllua me snajper. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Dosj
Rama batuta me fëmijën: Do bëhesh bojaxhi si puna ime? Kryeministri Edi Rama pasditen e sotme, shoqëruar nga kryebashkiaku Rakip Suli ka takuar familjen tetë anëtarëshe të Esa
Në çadër që prej 26 nëntorit, nëna bën apelin drithërues për fëmijën e sëmurë (VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit, bvëri që qindra njerëz të ngelen në qiell të hapur. E situata është bërë edhe më e vështirë tashm
25 vjeçarja ndërroi jetë pasi lindi fëmijën, kërkohet arrestimi i mjekut që iku në SHBA Është kërkuar arrestimi i mjekut përgjegjës për vdekjen e 25-vjeçares, Rexhina Debrova në muajin prill 2019, gjatë opera
I morën fëmijën para 30 vitesh, nënë e bijë takohen për herë të parë Një tjetër histori rrëqethëse është ndarë sot në emisonin "E diela shqiptare", në rubrikën ka një mesazh për ty. Nënë
Si rrallë herë më parë, Rama flet për ministret: Belindën e detyrova të flinte Tërmeti i 26 nëntorit rezultoi tragjik, pasi humbën jetën 51 persona, mbi 900 të tjerë u lënduan, 47 u nxorën gjallë nga
Shet djalin e vogël për dy mijë dollarë, vihet në pranga nëna Një nënë 31-vjeçare u arrestua orët e fundit nga policia Bowling Green, në shtetin e Kentucky, në Shtetet e Bashkuara, m
Laçiani: Më është shkatërruar shtëpia, flemë në makinë me fëmijën 8 muajsh Ish-kryeministri Sali Barisha, përmes një statusi në ‘Facebook’, ka postuar denoncimin e një qytetari nga Sanxhaku i Laç
Emocionuese, nëna heq fëmijën nga karroca për t’ia dhuruar të lënduarve nga tërmeti Një nënë e re nga Korça i ka prekur të gjithë ditën e sotme me gjestin e saj, pasi ka shkuar të dhurojë ndihmë për të lë
Lindi fëmijën e tretë, Njësia Bashkiake i refuzon bonusin prej 1.2 milionë lekësh Pak kohë më parë Kryeministri Edi Rama njoftoi se nënat e reja, të cilat do të sillnin në jetë një bebe, do të përfitoni
25-vjeçari dhunon partneren shtatzënë, i kërkonte të abortonte fëmijën Vajza denoncoi në polici partnerin e saj, pasi përmes dhunës ai i kishte kërkuar të abortonte fëmijën. Për dhunimin e Me
E rëndë në Amerikë, dadoja i thyen kurrizin foshnjës 4 muajshe Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Amerikë, pasi një dado ka thyer shtyllën kurrizore të një foshnje katër muajshe
Prindërit në panik, mjeku sjell në jetë fëmijën pa fytyrë Një obstetër-gjinekolog portugez është pezulluar nga puna pasi solli në jetë një fëmijë pa hundë, pa sy dhe pa një pjesë
Lind fëmijën e një 11 vjeçari, arrestohet gruaja që punonte si dado Një ngjarje shokuese ka tronditur opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një grua në Florida është arre
Arrestohet gruaja pasi lindi fëmijën e një 11 vjeçari Një grua në Florida është arrestuar pasi lindi një fëmijë pasi që kishte kryer marrëdhënie me një 11 vjeçar. Ajo kish
U martua me miliarderin 80-vjeçar, aktorja turke është gati për fëmijën e parë (FOTO LAJM) Aktorja turke Meltem Miraloglu u kurorëzua në fshehtësi me martesë me miliarderin amerikan 80-vjeçar. Megjithëse u mu
Nëna denoncon edukatoren në Tiranë: Ma dogji fëmijën me spec dhe e gjuajti me shpullë Asnjë prind nuk toleron dhe nuk duron qoftë edhe një shpullë ndaj fëmijës së tij. Jo më tepër siç mendohet se mund t’i k
Çudira moderne, nëna gjen fëmijën duke bërë detyrat me ndihmën e Alexës Një mama është habitur kur ka shkuar në dhomën e të birit dhe ka gjetur këtë të fundit të ënte detyrat me ndihmën e Alex