999 rezultate për

femijen

"Bashkia më vrau djalin, nuk kam lekë ta varros", flet nëna e 4 vjeçarit në Berat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Fëmija 4 vjeçar ndërroi jetë pasi pati kontakt me rrymën elekt
"Jam këtu për fëmijën tim jo për tullat", shoqërohet në polici aktori Ervin Bejleri Shoqërohet në polici aktori i njohur i humorit Ervin Bejleri. Mësohet se aktori është shoqëruar pas protestës së sotm
Gati për fëmijën e dytë me avokatin maqedonas, por çfarë po e pengon Adelina Tahirin (VIDEO) Në gusht të vitit 2018, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Nga martesa e saj me avokatin Serjozha Markov solli n
U infektua në Tiranë dhe e çoi virusin tek vjehrra, mbërrin tek Infektivi shtatzëna me fëmijën 2 vjeç Ka mbërritur në Tiranë gruaja shtatzënë bashkë me djalin e saj të mitur dhe vjehrrën, të dyshuar se janë infektuar me CO
Situata në të cilat do luteshit të mos gjendeshit (FOTO LAJM) Ju merrni laptopin tuaj për një klasë dhe më pas në shkollë e kuptoni që nuk është fare kompjuteri juaj ... Ose, po ushq
35-vjeçari bën për spital fëmijën e partneres, kapen 7 persona në Tiranë Policia, krahas angazhimit për zbatimin e masave të marra për parandalimin e përhapjes së COVID-19, kanë vijuar punën pë
Bebes së lindur gjatë koronavirusit, prindërit ia vendosin emrin Dezinfektues Është kohë mjaft e përçudshme për të sjellur në jetë një fëmijë të ri gjatë kësaj kohe të pasigurt të karantinave dhe kr
Sapo kishte sjellë në jetë fëmijën, koronavirusi i merr jetën 27 vjeçares nga Kumanova Një nënë 27 vjeçare nuk ia doli të triumfonte ndaj luftës me koronavirusin. Ajo ndërroi jetë pak pasi solli në jetë fëmi
Tragjike! Sapo solli në jetë fëmijën, koronavirusi i merr jetën nënës së re 27-vjeç COVID-19 nuk merr vetëm jetën e të moshuarëve. Viktima e fundit vjen nga Polonia dhe është një nënë e re vetëm 27-vj
Kishte frikë të shkonte në spital, modelja e njohur lind fëmijën në shtëpi (FOTO LAJM) Modelja e njohur Ashely Graham ka zbuluar se ajo e ka lindur fëmijën e saj në kushte shtëpie. 32-vjeçarja ka rrëfyer
Si të krijosh thjeshtë dhomën e ëndrrave për fëmijën (FOTO LAJM) Vajzat janë të mrekullueshme nga të gjitha anët, por me djemtë ju mund të bëni gjëra të adhurueshme, përsa i përket dhom
Shoqja i nxjerr bojën Jonidës: M'ka 1500 euro borxh dhe një çantë, më mallkoi fëmijën në bark Blogerja Alba Danaj ka folur për herë të parë për sherrin e bujshëm me Jonida Maliqin, që prej dy ditësh është kryefjalë
Situata në të cilat do luteshit të mos gjendeshit (FOTO LAJM) Ju merrni laptopin tuaj për një klasë dhe më pas në shkollë e kuptoni që nuk është fare kompjuteri juaj ... Ose, po ushq
Presin fëmijën e 22-të, kjo është familja më e madhe në Britani (FOTO LAJM) Familja më e madhe në Britani do të rritet edhe më shumë, pasi mamaja e 21 fëmijëve, Su Redford është shtatëzane, gjitha
Makina tenton të shtypë nënën me fëmijën e saj! I shpëton një kalimtar (FOTO LAJM) Nje aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë, tek bulevardi i ri i në Yzberishtit ku një makinë ka tentuar që të shtyp
Qëlloi me shuplakë fëmijën një vjeçar, arrestohet edukatorja Edukatorja e një kopshti për fëmijë është arrestuar nga policia dhe prokuroria për shkak se goditi me shuplakë në fytyrë
Tajlandezja lind fëmijën gjatë fluturimit Një grua nga Tajlanda e ka lindur një djalë gjatë fluturimit me aeroplan. Për këtë arsye, pilotët u detyruan të bënin ul
"Për kokën e fëmijës", Lira Gjika kritika të ashpra prindërve që betohen kështu (VIDEO) Lira Gjika e ftuar në "Provokacija" lëshoi disa kritika për prindërit që betohen për "Kokë të djalit", apo për “Kokë të
E RËNDË/ Nëna lan fëmijën në lavatriçe menjëherë pasi e lind Ndaj një 31-vjeçareje kanë nisur hetimet për shkak se ka dyshime që ka vrarë foshnjen që sapo kishte sjellë në jetë.
"Mos i ndikoi vaksina", dëshmitarja tregon si e gjeti nëna pa jetë foshnjen 3 muajshe Një foshnjë vajzë rreth 3 muajshe është gjetur e pajetë ditën e djeshme në banesë nga nëna e saj, Sote Ozuni. Ngjarj