999 rezultate për

femijen

Njihuni me 5 hapat që shpëtojnë një fëmijë nëse po mbytet A e dini se një fëmijë vdes çdo pesë ditë nga mbytja prej ushqimit dhe më shumë se 80% e prindërve nuk kanë absolutisht
"Kam fëmijën 4 vjeç", Luana Vjollca habit me deklaratën para kamerave (FOTO LAJM) Nisi dhe mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan”. Luana Vjollca si gjithmonë në çdo drejtim programi duket shumë sexy. P
Humbën fëmijën, John Legend i prek të gjithë me fjalët për bashkëshorten e tij (VIDEO) Në 30 shtator, modelja e njohur Chrissy Teigen tregoi plot dhimbje se ajo dhe John e humbën fëmijën e tyre. Ajo publikoi
Rastësia e papritur, vajza lind fëmijën në mes të provimit Imagjinoni të lindësh teksa je në mes të provimit më të rëndësishëm të jetës tënde! E dimë që ngjan çmenduri, por diçka
Humb fëmijën gjatë shtatzënisë, këngëtarja turke: Lumturia ime u ndërpre në mes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur turke Petek Dinçoz ka dhënë një lajm të hidhur përmes rrjeteve sociale duke bërë të ditur se ka humb
Çmenduria që bëhet për famë në TikTok, kërcejnë me fëmijën dhe më pas e flakin (VIDEO) Një sfidë virale, vërtet në pamje të parë, çmenduri po përfshin dhjetra nëna, baballarë dhe fëmijë. Pasi kërcejnë pa
Flet Iliazi i lumtur me dy gra: Po bëjmë fëmijën e 8-të, do i vëmë kapak se s'mundem më Historia e Iliaz Laskajt, nga Selishta e Peshkopisë, u bë virale në rrjet për shkak se ai është ndër të rrallët në vendi
Rrahu brutalisht 3 vjeçarin derisa i theu brinjët, përfundojnë hetimet për njerkun Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet në lidhje me çështjen e dhunimit të 3-vjeçarit, nga njerku i tij, Alfred Kaza
Makina përplas fëmijën në qendër të Durrësit Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës. Një automjet ka përplasur një fëmijë të moshës rreth 7 vjeç. Vogëlush
Pse nuk duhet ta kapni kurrë fëmijën në kyçin e dorës Shpesh shumë veprimeve që bëjmë zakonisht nuk u kushtojmë rëndësinë e duhur. Por sjelljet tona luajnë një rol të madh, s
Momenti i sikletshëm, gruaja lind fëmijën në të njëjtin spital ku po lindte edhe e dashura e burrit Një grua ka zbuluar ditën që do të lindte se bashkëshorti e tradhtonte me një tjetër. Një gjinekologe në një spital
Çudirat shqiptare nuk kanë fund, policia i nxjerr familjes fëmijën nga bagazhi (VIDEO) Duket se çudirat shqiptare nuk kanë fund. Kështu ditën e sotme, policia i ka prishur planet e pazakonta një familje
La gruan dhe fëmijën për Princeshën? Sekreti i errët pas martesës mbretërore Martesa mes Princeshës Beatrice dhe milionerin italian Edoardo Mapelli Mozzi mesa duket nuk është aq e pafajshme. Sër
Babai shtyp për vdekje me makinë fëmijën dy vjeç, ja detajet Më 25.06.2020 në ora 23:10 në MPB Shkup është paraqitur se në spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 shtatori” është dërg
Situata në të cilat do luteshit të mos gjendeshit (FOTO LAJM) Ju merrni laptopin tuaj për një klasë dhe më pas në shkollë e kuptoni që nuk është fare kompjuteri juaj ... Ose, po ushq
"Burri më nxirrte të flija jashtë", gruaja rrëfen historinë e dhimbshme Prej shtatë vitesh, Blerta ka jetuar nën dhunën fizike dhe psikologjie të ish-bashkëshortit dhe familjes së tij, ndërsa
Po zihej me fëmijën, gruaja humbet kontrollin e mjetit dhe përplaset me bordurën Një aksident është regjistruar tek mbikalimi i Saukut në Tiranë. Një makinë tip "Benz" është përplasur me bordurën an
13-vjeçarja me fëmijën 1-muajsh: Më nxirrni burrin 16 vjeçar nga burgu Këtë të martë në “Stop” trajtohet rasti skandaloz i sjelljes së strukturave të shtetit dhe drejtësisë, që çuan në thelli
Këshillat dhe pyetjet që ju ndihmojnë të forconi lidhjen me fëmijën tuaj adoleshent Në kohën kur fëmijët tuaj afrohen me vitet e adoleshencës, bisedat me ta nuk janë gjithnjë aq të thjeshta sa ç’kanë qenë
Miranda Kerr thyen heshtjen, flet për fëmijën që ish-partneri po pret me Katy Perry (FOTO LAJM) Aktorja australiane ka qenë mbështetëse e ish-partnerit të saj dhe të fejuarit aktual të Katy Perry-t, teksa mezi presin