999 rezultate për

fehmi

Berisha ngushellon familjen e aktorit Bekim Fehmiu Kryeministri Sali Berisha i dërgoi një mesazh ngushëllimi sot, familjes së aktorit shqiptar Bekim Fe
Vdes Bekim Fehmiu Bekim Fehmiu, 74 vjeç është gjetur i vdekur në banesën e tij në lagjen Zvezdara në
Fehmi Agani, nje jete kushtuar Kosoves Profesori, politikani dhe atdhetari i shquar Fehmi Agani ka qenë pjesë aktive në të gjitha aktet ma
Fehmi Mujota emërohet ministër i Mbrojtes Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës Fehmi Mujota është emëruar nga Qeveria minist&eu
Fehmi Mujota - bashkëkryesues i Delegacionit të Kosovës Partia Demokratike e Kosovës ka propozuar Fehmi Mujotën, si bashkëkryesues të Delegacionit të Kosovës që do të shkojë në