999 rezultate për

favorit

SPECIALE/ Shanset për të fituar Championsin këtë sezon, Juvja shihet si favorite (FOTO) Champions League sot dhe nesër luan ndeshjet e kthimit për të prerë 4 bileta për në gjysmëfinalet e këtij sezoni. Kompet
Majlinda Kelmendi favorite për medaljen e artë në Poloni Majlinda Kelmendi të enjten do të garojë në kampionatin evropian të xhudos për vitin 2017 që mbahet në Varshavë të Polon
Çerekfinalet e Champions League, ja favoritët për t'u kualifikuar (FOTO) Dje është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve që ka prodhuar dy finale të parakohshme, Juventus-Barcelona dhe Bayern Mun
SPECIALE/ Ja favoritët për të fituar Championsin (FOTO LAJM) 10 ditë më parë të gjithë e quanin të mbaruar aventurën e Barcelonës në Ligën e Kampionëve, por katalanasit përmbysën gj
Pas fitores së Barcelonës ndryshojnë koeficientet, ja favoritët për Championsin (FOTO) E kishin menduar të gjithë si të skualifikuar, madje dhe kompanitë e basteve që deri dje i kishin vendosur një koeficien
Inzaghi: Roma është favorit, nuk jemi rastësisht këtu Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi, ka thënë se Roma është favorit për Derby della Capitale, në kuadër të gjysmëfinales s
Gjermania zgjedh sot presidentin e ri, Steinmeier favorit Asambleja parlamentare e Gjermanisë zgjedh sot presidentin e ri. Sipas medieve, favorit i madh për t'u zgjedhur presiden
Ancelottti tregon skuadrat favorite për të triumfuar në Champions Carlo Ancelotti është një trajner që ka shumë eksperiencë në kompeticione si Champions League. Trajneri bavarez ka fitua
Zgjedhja e Presidentit të PE, kryeson italiani Tajani Ka përfunduar pa një fitues edhe raundi i dytë i zgjedhjeve të Presidentit të Parlamentit Evropian, teksa lista kryesohe
Shkoi në Itali me gomone, ja kush është shqiptari favorit për Bashkinë e Parmës Një shqiptar në Itali është duke kryesuar primaret për tu zgjedhur kandidat i Partisë Demokratike për Bashkinë e Parmës.
Favoriti për Sekretar Shteti i zgjedhur nga Trump, biznesmen i dekoruar nga Moska Donald Trump ka zgjedhur biznesmenin Rex Tillerson si Sekretar Shteti raportojnë burime të afërta me presidentin të NBC-
Presidenti i kompanisë “Exxon”, favorit për Sekretar Shteti në SHBA Sipas dy zyrtarëve të ekipit të tranzicionit, presidenti i kompanisë “Exxon Mobile”, Rex Tillerson ka dalë në krye të li
Ja favoritët për të fituar trofeun e Champions League Barcelona është skuadra më favorite për të fituar këtë edicion të Ligës së Kampioneve. Kompanitë e basteve më të rëndësi
Formacioni i frikshëm i këtij sezoni që luan në Europa League (FOTO) Pas Champions League, tashmë është radha e Europa league për të ndezur prozhektorët për sezonin e ri. Këtë edicion pjesë
Ferguson: Ja 4 favoritët për Champiosin e këtij sezoni Ish-trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, beson se këtë sezon skuadra e Juventusit është një rrezik serioz në
Suarez: Barcelona është gjithmonë favorite e La Ligas Luis Suarez është shprehur se Barcelona është gjithmonë favorit i La Ligas. Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez e ka n
Bastet/ Ja 10 ekipet favorite për të fituar Championsin (FOTO LAJM) Kompeticioni më i rëndësishëm për klube, Uefa Champions League do të startojë vetëm në muajin shtator, por që tani kompa
Super Murrey, triumfon sërish në Wimbledon Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Andy Marry kishte mundësinë e artë për të triumfuar në shtypin e tij në turneun e Wimb
Lëv vlerëson rivalët: Franca është favorite Gjermania do të ketë një tjetër finale të parakohshme mbrëmjen e nesërme, teksa do të sfidojë vendin mikpritës, Francën.
Portugali-Uells/ Ja kush janë koeficentët e basteve Ndeshja mes Portugalisë dhe Uellsit do të jetë një luftë për mbijetesë, pasi dy skuadrat do të kërkojnë të presin një bi