999 rezultate për

favorit

Ish lojtari i Realit shikon mbretërit shumë pak më favorit për fitimin e finales sonte Ish lojtar i Real Madridi-t Mijatovic ka folur për finalen e sotme të Manchester United me Real Madrid. "Real Madridi
Liverpool hyn në garë dhe kthehet favorit për marrjen e lojtarit Arsenal iu është bashkuarekipeve të cilët konsiderojnë një lëvizje për gjermanit U21 Max Meyer. Topçinjtë raportohet
Arsenali është favoriti kryesor që ndjek talentin 17-vjeçarë Sipas Sky Sports disa klube angleze ndër të cilat Arsenal janë afër mesfushorit sulmues, Domingos Quina. 17-vjeçari ë
Kush është favoriti për të nënshkruar me James? PSG ëhtë përpara në garën e Jamesit. Sipas mediave angleze, Chelsea është zhvendosur në garën për James. PSG ka marrë
Prençi: Basha, favorit për fitoren e kreut të PD-së Ahmet Prençi ka reaguar për herë të parë në lidhje me ndryshimet në PD. Z.Prençi ndjehet i keqardhur për humbjen e t
Manchester City është favoriti për Sanches, ja pse nuk është Bayern Manchester City u është dhënë një shtytje e madhe për ndjekjen e Alexis Sanchezit. Gjigandët gjermanë Bayern Munich kan
Manchester United, Chelsea dhe Manchester City mbeten favoritët për Aubemayang Aubemayang është një ndër emrat më të përfolur në këtë merkato. Ekipete interesuara për të janë Manchester United, C
Vazhdon beteja për James, ja favoritët për kolumbianin James Rodriguez është ylli i radhës që përflitet se do të lërë Realin. Alvaro Morata nesër pritet të zyrtarizohet si
Zbuloni klubin favorit për të marrë James Rodriguez James Rodriguez është xhevahiri i radhës i madrilenëve në merkato. Me Moratën pothuajse zyrtarisht tek Manchester Uni
Izrael-Shqipëri, ja kë shohin favorit kompanitë e basteve (FOTO) Shqipëria ka siguruar vetëm 6 pikë dhe në 3 të fundit nuk fiton asnjë takim, duke treguar se imazhi fantastik i Euro 201
Kompanitë e basteve nxjerrin favoritët e Championsit për sezonin e ardhshëm (FOTO) Pas fitores 4-1 ndaj Juventusit, Real Madridi ka hyrë në histori të Champions League, duke u bërë skuadra e parë që e fi
Juve-Real, ja kë shohin sonte favorit kompanitë e basteve (FOTO) Finalja e sotme e Ligës së Kampionëve nuk ka favorit sipas kompanive të basteve. Ndryshe nga dy vite më parë, ku Barcelo
Ka luajtur me të dyja ekipet, por ja kë sheh favorit Emerson në finale Emerson është një ndër të paktët lojtarë që kanë luajtur me të dyja skuadrat që do të diskutojnë finalen e madhe të Cham
Allegri 5 ditë para finales: Reali është favorit, por ... 5 ditë para finales së Championsit, Massimiliano Allegri ka dal në konferencë për shtyp para stërvitjes së radhës e cila
Mjeshtri Sacchi bën analizën: Juve ekip me heronj, favorite në finale! "Kjo arritje e Juventusit është ndërtuar nga një rritje e madhe, por jo nga ndonjë mrekulli: Është e fortë si skuadër, p
Zbulohet një nga kandidatët favoritë të PD-së për Ministrinë e Brendshme Ahmet Prençi është një nga kandidatët e PD-së për të qenë ministër teknik i Brendshëm. Prençi dikur ka qenë Drejtor i
Merkel tregon favoritin e saj për presidencialet në Francë Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka nënvizuar sot se Evropa duhet të përparojë më shpejt dhe të jetë e vendosur në ra
De Biasi: Juve favoritë për trofeun Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Giani De Biasi, ka analizuar fitoren e mbrëmshme të Juventusit ndaj Monakos. Sipa
Monaco-Juventus, ja kë shohin favorit kompanitë e basteve Sonte do të luhet gjysmëfinalja e parë mes Monacos dhe Juventusit në Francë, por kompanitë e basteve shohin favorit skua
Zidane flet para "El Clasicos": Nuk jemi favorit, thjeshtë një ndeshje e radhës! Trajneri i Realit, Zinedine Zidane ka folur para mediave një ditë para “El Clasicco” kundër Barcelonës. Strtaegu francez