999 rezultate për

favorit

Këto janë favoritët për të fituar Globe Soccer Edicioni i 8-të i ‘Globe Soccer’ i cili do të mbahet më 28 dhjetor në Dubai, ka Real Madridin si protagonist kryesorë me
Mediat italiane cilësojnë De Biasin favorit për pankinën e Italisë Mediat italiane po qarkullojnë një lajm të bujshëm për zëvendësuesin e Venturës në stolin e skuadrës kombëtare. Bëhe
Moggi: Interi favorit për të fituar Serie A Luciano Moggi beson se Interi është favoriti kryesor për të triumfuar në Itali këtë edicion. Ish menaxheri i Juventus
PSG mbetet favoriti për Alexis Sanchez Sipas mediumit britanik The Mirror, PSG janë gati të hyjnë me të gjitha forcat në garë dhe thuhet se janë në epërsi për
Dzeko: Juventus favorit për titullin, un kam dhe dy vite kohë Dominimi i Juventusit në Itali po i shqetëson rivalët ku dhe për të 7-tën herë radhazi ata janë rivalet që duhet të mpos
Skenderbeu - Partizani Beogradit, zbuloni kush i'u duket favorit të huajve Ndryshe nga dy sfidat e para në grupin B, ndaj Dynamos së Kievit dhe Young Boys, Skënderbeu nuk shikohet si outsider nga
Ademi: BDI është favorite për të fituar zgjedhjet Arbër Ademi nga radhët e BDI-së ka dalë në konferencë për shtyp në lidhje me zgjedhjet lokale që u mbajtën gjatë ditës s
Maldinin "tradhton" Milanin, shikon Interin favorit për Derbin Inter dhe Milan do të takohen në derbin e xhiros së ligës italiane. Ky do të jetë ballafaqimi i 219 mes dy klubeve të
Ja cilët janë kandidatët favorit për të fituar në komunat shqiptare Analisti Robert Nesimi, ka bërë analizë në lidhje me matematikat se kush pritet që të fitojë në komunat me shumicë shqip
El Clasico në tetor, mediat spanjolle zgjedhin favoritin Mediat spanjolle kanë krahasuar kalendarin e ndeshjeve te Real Madridit me atë të Barcelones për muajin tetor, duke ardh
Materazzi flet për situatën e ekipeve favorite në Seria A Materazzi ka folur gjerë e gjatë për kampionatin italian, duke mos larguar nga gara as skuadrën e Romës dhe Interit, tek
Delle Alli do të jetë çështja më e nxehtë e merkatos së verës, zbuloni favoritin për ta blerë Verën e ardhshme Dele Alli, ylli i Tottenham pritet të jetë tema më e nxhehtë e merkatos. Për të ka shprehur interesi
Mourinho: Favorit jemi vetëm sot, për fitimin e Championsit ka të tjerë Zhoze Murinjo thotë se skuadra e tij nuk është favorite për fitimin e Ligës së Kampioneve. “Në Ligën e Kampioneve ka
Ish numri 10 i Maqedonisë: Shqipëria është favorite Në vitin 2002 i ka shënuar Anglisë që nga kornia. Ish-lojtari shqiptar i Maqedonisë, Artim Shaqiri, është një legjendë e
Ky është favoriti i Menduh Thaçit për kryetar të Tetovës (FOTO) Partia Demokratike Shqiptare për zgjedhjet lokale në Tetovë synon kreun e komunës. Mësohet se organet partiake kanë v
Manchester United ia bën Arsenalit "Lukakun e dytë" Arsenal duket se është drejt humbjes së objektivit të tyre në këtë merkato. Sipas Sky Bet, Manchester United aktualis
Shpend Ahmeti favorit për të qenë kryetar i Prishtinës Shpend Ahmeti është përsëri favorit për të qenë kryetar i Prishtinës edhe për katër vitet e ardhshme. Nominimet e kandid
Dikush tjetër është favorit tani për Lemar Manchester United ka kthyer vëmendjen e tyre tek mesfushori i Monacos Thomas Lemar. Dështimi i Djajve të kuq për të j
Klopp tregon favoritin në Premierligë Jurgen Klopp beson se Manchester City është favorit për të triumfuar në Premierligë sezonin 2017/18. Trajneri i Liove
Aq favorit sa ishte Inter para pak ditësh, tani është Manchesteri Serge Aurier vazhdon të jetë një lojtarë i Paris Saint-Germain Ditët e fundit ka pasur kontakte mes menaxherit të Int