999 rezultate për

favorit

Liverpool heq dorë nga ylli i PSG, kjo është arsyeja Liverpooli është tërhequr nga gara për Adrien Rabiot. Kjo ka ardhur pasi Liverpool është bindur se shuma që kërkon P
Scholes: Manchester United nuk është favorit për të fituar Premier Leaguen Legjenda e Manchester untied, Paul Scholes nuk beson se ish klubi i tij ka kualitetit për të sfiduar Manchester Cityn ap
Pakult shpërthen pas barazimit: Pse na quani favoritë? Trajneri i Kukësit, Piter Pakult është dukur shumë i nervozuar në konferencën për shtyp, pas barazimit me Valetan. Austr
Anglezët hiqen si favoritë ndaj Suedisë por ja ç'thonë statistikat Sot do të jetë radha e 4 skuadrave të tjera, që do të zbresin në fushë për të siguruar avancimin për në gjysmëfinale dhe
Statistika Francë-Argjentinë, “albiçelestët” favorit në çdo aspekt Tashmë në "Kazan Arena po luhet ndeshja midis Francës dhe Argjeninës. Franca e ka nisur me një formacion tërësisht su
Goli i Polonisë përmbys gjithçka në grupin H, ja skuadrat favorite Polonia ka kaluar në avantazh ndaj Japonisë në minutën e 59' nga mbrojtësi Badnarek. Ky rezultat nuk i intereson asg
Gjermania u eliminua nga Botërori, Schweinsteiger jep përgjigjen epike se kush do e fitoj trofeun Gjermania mori një goditje të rëndë dje përballë Koresë së Jugut duke u eleminuar zyrtarisht nga Kupa e Botës. Ish l
Luftëtari, Laçi dhe Partizani mësojnë kundërshtarët e mundshëm në Europa League UEFA ka publikuar edhe grupet që janë ndarë për shortin e datës 20 qershor, të vlefshme për raundin e parë eliminator në
Ndahen grupet para shortit, këto janë skuadrat që mund t'i bien Kukësi në Champions Ditën e sotme, UEFA ka bërë publike edhe ndarjen e skuadrave në grupe për shortin e Champions Leagues. Gjithsej janë 3 g
Trajneri i Panamasë tregon favoritin kryesor për të fituar Kupën e Botës Ekipi i Panamasa ka arritur për herë të parë që të marri pjesë në botëror dhe do të jetë “Rusi 2018”. Duket se janë më t
Ramos: Duhet të kemi kujdes nga Ronaldo Kapiteni i Spanjës, Sergio Ramos, shpreson se nuk do të jetë dita e Cristiano Ronaldos, për të cilin mendon se do të jet
Historia e Kupës së Botës, faktet që përcaktojnë favoritët 32 vende pjesëmarrëse, por vetëm një fitues. Pyetja që shtrohet është se si mund të parashikohet se cila do të jetë
Çudit trajneri i Portugalisë: Nuk jemi favoritë Trajneri i ekipit portugez, Fernando Santos, është i qartë në mendjen e tij për sa i përket pritshmërive në Botërorin "R
Gazeta italiane shpall favoritët për të triumfuar në Botëror E përditshmja italiane, “Gazzetta Dello Sport”, ka bërë një renditje të 32 ekipeve që shihen si favorite për të fituar B
FIFA publikon favoritët e Botërorit Vetëm katër ditë na ndajnë nga nisja e Botërorit "Rusia 2018"ku 32 skuadra do të përballen me njëra tjetrën për të fitua
Michael Owen: Brazili është favoriti për të fituar Kupën e Botës Sipas ish-sulmuesit të Manchester Unitedit dhe Liverpoolit, Michael Owen, Brazili është favoriti numër një për të triumf
Parashikimet e Botërorin, Brazili e Gjermania favoritë Botërori i Rusisë nis pas 4 ditësh, por parashikimet për skuadrën fituese nga kompanitë e basteve kanë nisur prej kohësh
"AS" zbulon trajnerin favorit të Real Madrid-it E përditshmja spanjolle "AS" së fundmi ka shkruar një artikull mbi favoritin e mundshëm për stolin e Real Madridit. N
Marca zbulon favoritin kryesor për të marrë drejtimin e Real Madridit Antonio Conte është favorit për tu emëruar trajneri i ri i Real Madridit për sezonin e ardhshëm 2018/19. Lajmi është
Vladimir Putin parashikon favoritin e "Rusia 2018" Rusia është vendi mikpritës i Botërorit 2018 ku së shpejti pritet të nisi gara me e madhe e Kombëtareve të futbollit.