999 rezultate për

favorit

Pochettino mbetet favorit për stolin e Juventusit Trajneri i Tottenhamit Mauricio Pochettino mbetet favoriti kryesor për të zëvendësuar të larguarin Massimilano Allegrin,
Didier Deschamps është favorit për stolin e Juventusit Sipas të përditshmes italiane, Tuttosport, Didier Deschamps dëshiron ta përfundojë punën që e kishte lënë në gjysmë në v
Befasohet Juventus, ekipi i vogël anglez favorit për Joao Felix Joao Felix është një nga më të kërkuarit në merkato. Për portugezin skuadrat e mëdha janë gati të shpenzojnë deri në 12
5 skuadra në garë pas yllit Italian, Juventus mbetet favorit Paraqitjet fantastike me Fiorentinën dhe kombëtaren italiane e kanë kthyer, Federico Chiesa në një nga futbollistët më t
Pepe do largohet nga Lille, Bayern favorit për të nënshkruar me bomberin Nicolas Pepe me shumë mundësi do të largohet nga Lille në përfundim të këtij sezoni. Pavarësisht deklaratave të shumt
Juventus favorit për yllin Lyon-it Mediat angleze shkruajnë se Juventusi udhëheq garën për të siguruar shërbimet e Tanguy Ndombele nga Lyon. Mesfushori
Gara për "Këpucën e Artë", njihuni me favoritëve kryesore Lionel Messi është shkëputur dukshëm në krye të garës për Këpucën e Artë në Evropë, me Kylian Mbappen i vetmi që është d
Gattuso pranë largimit, Emery favorit për stolin kuqezi Trajneri i Milanit Unay Emery shihet si pasuesi ideal i Genaro Gattusos në stolin e Milanit për sezonin e ardhshëm.
E bujshme: Pochettino favorit për stolin e Milanit Emri i Mauricio Pochettino është shtuar në listën e zëvendësuesve të mundshëm të Gattusos në stolin e Milanit. Sipas
Ylli belg shikon Anglinë favorite për të fituar "Euro 2020" Anglia është favorite për ta fituar Kampionatin Evropian në vitin 2020, gjithnjë sipas mesfushorit të Manchester City, K
Platini: Juventus favorit për Champions-in "Juventus ka kaluar vijën e finishit që unë mendoj se është bërë me e fortë si skuadër, teksa kjo u pa ne ndeshjen kundë
Conte dhe Sarri favorit për stolin e Romës Antonio Conte mund të jetë trajneri i ardhshëm i Romës. Sipas të përditshmes italiane "Corriere Della Sera", presidenti
"Pres vetëm fitore sonte", Ilda Bejleri tregon lojtarin favorit të Kosovës Gazetarja dhe moderatorja bukuroshe, Ilda Bejleri është e pranishme mbrëmjen e sotme në stadiumin "Fadil Vokrri" ku sigu
Mourinho i sigurt: Juventusi dhe Barcelona favorit për finalen e Ligës së Kampioneve Jose Mourinho i cili është i papunë që prej dhejtorit të vitit të shkuar kur dhe u shkarkua nga Manchester United, ka fo
Trajneri Tottenham zbulon favoriten për fitimin e Champions Tottenham-i i tij, duke eliminuar Borussia Dortmund, fitoi biletën për në çerekfinalen e Champions League, aty ku do të
Shkarkohet Spalletti? Mourinho dhe Pochettino favorit për stolin Situata tek Interi nuk është aspak e qetë. Zikaltrit u eleminuan dje në mbrëmje nga Eintracht Frankfurt duke humbur mund
Simeone: Nuk ka favoritë në këtë ndeshje Juventusi dhe Atletiko do të zhvillojnë aktin e dytë mbrëmjen e nesërme, teksa sfida e parë e luajtur në Spanjë përfundo
Ish-trajneri i Manchester United favorit për stolin e Leicester City-t Leicester City po kalon një formë negative në Premier League teksa në 6 ndeshjet e fundit ka regjistruar 5 humbje dhe nj
Klopp: Liverpooli favorit ndaj Bayernit? Është shumë qesharake Trajneri Jurgen Klopp i ka quajtur qesharake raportimet se Liverpooli është favorit ndaj Bayern Munich. “Gjithmonë th
United apo PSG? Ibrahimovic tregon se cila skuadër është favorite Zlatan Ibrahimovic beson se Paris Saint Germain janë lehtësisht favoritë për të mundur Manchester Unitedin në Champions