999 rezultate për

fatos

Fëmijët e 34-vjeçarit që vdiq në pusetë, në gjendje të mjerueshme ekonomike Familja e Kleotos Çelikut i cili humbi jetën një vit më parë ka një apel të dhimbshëm. Babai i dy fëmijëve, humbi je
Kush është i dënuari fierak që ju sekuestrua pasuria marramendëse Ditën e sotme sektori për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Prokuroria Fier i kanë sekuestruar Fatos Faskos, 49 vjeç të gjit
E panjohura e Fatos Nanos: Braktisi takimin e rendësishëm në SHBA për të shkuar në kazino Mustafa Nano ka rrëfyer sot se si e ka njohur për herë të parë ish-kryeministrin, Fatos Nano, gjatë një tranziti në Vjen
Luks i shfrenuar, Xhoana Nano lëviz me "Maserati" e shofer mes Tiranës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij vazhdojnë të ngjallin interes tek shqiptarët. Pavarësisht "zhduk
Nga bllokmen në liberalist, 50 fakte të panjohura nga jeta e Fatos Nanos (FOTO LAJM) Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e
"Ik moj budallaçkë!" Kur Fatos Nano injoronte Nexhmije Hoxhën Fatos Nano ishte prodhim i "shkollës" së drejtuar nga Nexhmije Hoxha, por pas demokracisë kjo nuk e pengoi atë që të ref
"Berisha e favorizonte Nanon, gruaja vinte i rrinte 3 ditë në burg" Ish-anëtari i Byrosë Politike, Muho Asllani është kthyer pas në kohë dhe ka treguar disa kujtime nga vitet e burgut të
Fatos Nano tregon historinë: Si i merrja shishet e qumështit në komunizëm Ish-kryeministri Fatos Nano ka treguar një histori interesante rreth rinisë së tij në periudhën e komunizmit, për atë që
50 fakte të panjohura nga jeta e Fatos Nanos (FOTO LAJM) Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e
Fatos Klosi kritikon Fevziun në studio: Pse merresh me përgjimet e politikanëve “Kush po përgjon politikën” është tema e sotme në Opinion ku mes të ftuarve ka rënë në sy edhe ish-kreu i SHIK-ut gjatë
Deputeti nga Kosova plas bombën: Fatos Nano është korruptuar gjatë luftës Kaluan 10 vite që kur ka përfunduar lufta në Kosovë ndërsa tani fillojnë të zbardhen një nga një bëmat e luftës. Në K
12 mijë ndjekës, Fatos Nano i hap "luftë" Ramës në Instagram (FOTO LAJM) Politikanët shqiptare gjithnjë e më shumë po bëhen përdorues të rregullt të rrjeteve sociale. Sigurisht, në këtë lis
Më shumë se Fatos Nano! A e dini sa gjuhë të huaja flet Lorik Cana Përveç futbollit, Lorik Cana ka edhe disa talente të tjera. Njëri prej tyre është mësimi i gjuhëve të huaja. Duket ç
Protesta e trazira ndaj Ramës, Nano "braktis" Shqipërinë (FOTO LAJM) Fatos Nano mbetet një ndër politikanët më me influencë në Shqipëri. Pavarësisht se ai është shkëputur prej vitesh ng
Rama s'e harron Fatos Nanon, i jep djalit të tij postin e rëndësishëm Sokol Nano është emëruar Drejtor Ekzekutiv i Agjensisë Shqiptare për Zhvillimin e Investimeve (AIDA). Sokol Nano ësht
E arrestoi 25 vite më parë, çfarë mendon Berisha për Fatos Nanon Më 30 korrik 1993, shefit të opozitës së atëhershme dhe kryetarit të Partisë Socialiste, Fatos Nanos u prangos nën akuza
Kurti dhe Lubonja përplasen për Bashkimin Kombëtar Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe publicisti i njohur Fatos Lubonja ndajnë qëndrime të kundërta lidhur me
Tentuan t'a vrisnin 5 herë, fakte të panjohura për Fatos Nanon Fatos Nano është një ndër politikanët më me influencë në Shqipëri. Pavarësisht se ai është tërhequr prej vitesh nga poli
La Fatos Nanon në burg, kush është gjyqtarja e "hekurt" që kaloi Vettingun Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmon lënien në detyrë të gjyqtares së Gjykatës Kushtetuese Vitore Tusha e cila e
Zarf me plumba në tavolinë, kush e kërcënoi me vdekje Fatos Nanon? Ish-truproja personal i Sali Berishës, Ismet Haxhia në një intervistë për mediat ka folur për zhvillimet politike para d